Přímý přenos Harvard vs Cal Basketball: Jak se dívat bez kabelu

Harvard Crimson proti Kalifornii Golden Bears Watch

Getty Kalifornští zlatí medvědi pořádají Harvardskou karmínovou neděli. (Foto Emilee Chinn/Getty Images)

Bude to bitva mezi východním a západním pobřežím, když Harvard Crimson (8–4) zamíří do pavilonu Haas v Berkeley, aby se v neděli zúčastnil kalifornských zlatých medvědů (6–6).

žena nejvyšší grandslamové vítězky

Hra začíná v 18 hodin. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Pac-12, můžete Harvard vs Cal sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následující služby streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Pac-12 je jednou z nich Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Harvard vs Cal sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TV

Síť Pac-12 je součástí balíčku Sling Orange + Sports Extra nebo Sling Blue + Sports Extra. Oba kanálové balíčky stojí první měsíc 25 USD (poté 35 USD za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu se sítí Pac-12, pokud ji plánujete dlouhodobě udržovat:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Harvard vs Cal sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.


Náhled Harvard vs Cal

Crimson mají solidní start a v této nekonferenční soutěži vyhráli tři v řadě. Starší strážce Bryce Aiken vede tým v bodech na zápas s 16,7 a strážný Noah Kirkwood také získává 11,4 bodu na soutěž a vede tým s asistencí 3,5. Kirkwood bude čelit náročné zkoušce obrany, když bude střežit Matta Bradleyho, který vede Zlaté medvědy v bodování se 17,7 body na zápas.

Bradley byl velkou součástí útoku Medvědů, získal 27% Calových bodů v sezóně. Pokud Kirkwood může obsahovat Bradleyho, mohlo by to být pro Medvědy dlouhé odpoledne.

U Zlatých medvědů budou muset držet nadřízeného útočníka Chrise Lewise na uzdě. Lewis má v průměru něco málo přes 10 bodů na zápas a je to přední odskok v týmu, který v každé soutěži táhne 6,5 prkna. Cal si nemůže dovolit nechat Lewise běžet v laku.

Jednou z oblastí, ve které by Zlatí medvědi viděli výhodu, je střelba na dlouhou vzdálenost. Cal bije 38,8% jejich střel z centra, zatímco Harvard dělá jen něco málo přes 31% ze tří pokusů. Harvard je v blocích na hru na 25. místě na národní úrovni, takže mohou mít náskok v obraně.

Oba týmy jsou si relativně blízké v procentech branek (Cal zasahuje 45,9% svých střel, zatímco Crimson je na 45,3%) a procentech trestných hodů (Cal činí 72,3% svých trestných hodů, zatímco Harvard zasahuje 73,9% jejich) takže pokud se Medvědi mohou vznítit z centra, mohli by udělat tento zajímavý. Crimson dovolují znepřátelené týmy, aby vytvořily 36,8% výstřelů zpoza oblouku, což je v tomto případě pro Cal dobré.

Medvědi vstupují do této hry poté, co před prázdninami prohráli s Boston College, ale jsou 6-1 v pavilonu Haas tuto sezónu. Cal vede historickou sérii mezi těmito dvěma týmy 2: 1, přičemž jejich poslední setkání proběhlo v roce 2012. Harvard vyhrál tuto soutěž, 67: 62.


Populární Problémy

Co se stane zloději, když se pokusí ukrást telefon superhrdiny Sereny Williamsové?

Troy a Appalachian State se setkávají na výletu na vůbec první šampionát Sun Belt. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Nezapomenutelné momenty French Open: Ivan Lendl vs John McEnroe, finále 1984

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poháru Nastia Liukin 2020 online bez kabelu zdarma.

Jak používat ruční váhy. Závaží na rukou jsou činky, které lidem pomáhají provádět silová cvičení. Jsou také označovány jako volné váhy, protože nejsou spojeny se vzpěračskými stroji. Ruční závaží jsou společným rysem ...

Novak Djokovič opět navštívil kontroverzní bosenské pyramidy ve Visoko. Srb hovořil pozitivně o léčivých schopnostech tunelů v pyramidách.