Těžké podmínky vyhovují Novakovi Djokovičovi lépe než Rafael Nadal, říká Karen Khachanov

Novak Djokovic a Karen Khachanov

Novak Djokovic a Karen Khachanov

Nabídka Novaka Djokoviče na získání 18. grandslamového titulu ve dvouhře bude pokračovat v pondělí, když ve čtvrtém kole nastoupí s 24letým Rusem Karenem Chačanovem. French Open . Djokovič si v sobotu připsal pohodlnou výhru 6: 0, 6: 3, 6: 2 nad Danielem Galanem a dosud vypadal v puchýřkovité formě, ve svých prvních třech kolech upustil pouze 15 zápasů.

Novak Djokovic by však měl v příštím kole očekávat těžší zápas - od Karena Chačanovova. Rus má na kontě jedno vítězství ve čtyřech kariérních setkáních proti Srbovi, ale bude to jejich první setkání na antuce.

nejlepší tenisová raketa pro středně pokročilé hráče 2017
Novak Djokovič hraje bekhend

Novak Djokovič hraje bekhend

Khachanov je v Paříži nasazen na 15. místě a do posledních 16 má mnohem těžší cestu - k porážce Jiřího Veselého a 20. nasazeného Cristiana Garina potřebuje po čtyřech setech.

Hlavním bodem rozhovoru prvního týdne byly povětrnostní podmínky v Paříži a Chačanov také cítí, že těžší podmínky vyrovnávají šance všech hráčů a favorizují Novaka Djokoviče mnohem více než soupeře Rafaela Nadala.

Vzhledem k podmínkám to skutečně vyrovnává šance všech hráčů. Některým hráčům to pomáhá, ' Řekl Chačanov . `` Tito hráči cítí méně efektů, které koule dávají, hrajeme více na hřišti. Nehraji tak na antuce, ale spoustě hráčů to pomáhá. Těžké podmínky mu (Djokovic) obvykle vyhovují lépe než Rafa. Víme, že neexistuje žádné tajemství. Ještě předtím, když prší, víme, že je to pro Rafu těžší než pro Novaka.

Karen Khachanov říká, že víra v sebe sama je nejdůležitější věcí před jeho střetnutím ve čtvrtém kole s Novakem Djokovičem

Rus také věří, že jeden z klíčů k jeho vítězství proti Novak Djokovic bude mít víru v sebe sama.

„Myslím, že v první řadě se snažím udržet úroveň potřebnou po co nejdelší dobu. Myslím, že je pro mě nejdůležitější zůstat stabilní, věřit v sebe, věřit hře, kterou hraji, “řekl Khachanov.

Rus dál chválil Djokoviče a tvrdil, že porazit Srba vyžaduje obrovskou duševní sílu.

gripy na tenisové rakety

'Hraje dobře na všech površích.' Dokázal to mnohokrát, “řekl Chačanov. „Beru to jen jeden zápas za druhým, zkuste předvést to nejlepší. Budu určitě bojovat o každý bod. Myslím, že jsem dal dohromady všechno, svou mysl, mentalitu, herní způsob. Na konci dne je to všechno o emocích a o tom, jak se s nimi vypořádáte během každého zápasu.

Karen Khachanov slaví vítězství nad Novakem Djokovičem na Paris Masters 2018

Karen Khachanov slaví vítězství nad Novakem Djokovičem na Paris Masters 2018

Jedna věc, která by Chačanovovi pomohla, je skutečnost, že jeho předchozí výhra nad Novakem Djokovičem přišla v Paříži - finále Paris Masters v roce 2018.

Každý nový zápas je novou výzvou, novou příležitostí. Možná mentálně víte, že jste ho v tomto konkrétním zápase porazili, ale určitě vám to dodá sebevědomí uvnitř, abyste věděli, že jste to už alespoň jednou zvládli, “řekl Khachanov.

Populární Problémy

Casper Ruud prozradil, že po skončení Ženevského Open odcestuje na Mallorcu, aby strávil čas tréninkem s Rafaelem Nadalem před French Open 2021.

Jak trefit baseball. Zasáhnout baseball je jedním z nejnáročnějších úkolů ve sportu, i když je odpalovací stroj opakuje stejným způsobem znovu a znovu. Ještě náročnější je, když musíte čelit živému nadhazovači, který ...

„Deadliest Catch“ je zpět na premiéru 16. sezóny v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Jak předstírat zranění zezadu. Studujete roli staršího člověka ve hře? Chcete žertovat své přátele? Ať už jsou vaše důvody jakékoli, vědět, jak přesvědčivě předstírat zranění zad, je otázka výběru realistického zranění, zapamatování ...

Dnes v noci je premiéra seriálu The Voice v 17. sezóně. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Jak si vyrobit Mojito. Považován za ultimátní letní chladič, jakmile zvládnete tuto osvěžující směs máty, limetky a cukru, bude to váš koktejl, na který se chystáte po všechna letní setkání. Ať už se držíte klasického receptu, nebo ...