Jak otrávit své učitele

Ačkoli obtěžování vašich učitelů nemusí být nejlepší akademickou dlouhodobou strategií, někdy prostě cítíte nutkání to udělat. Existují dobré i špatné způsoby, jak toho dosáhnout. Můžete jít kreativní cestou, dráždivou cestou, opakující se cestou nebo nejlépe informovanou cestou. Ať už děláte cokoli, jste -li odhodláni pobláznit své učitele, můžete to zvládnout - nečekejte, že během toho dostanete perfektní vysvědčení!

Část 1 ze 2: Volba, co dělat

 1. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 1

  1 Zkopírujte chování svého učitele. Toto je jediný nejjednodušší způsob, jak naštvat svého učitele. Většina učitelů má nějaký osobitý styl mluvení, může některá slova vyslovovat výstředně, používat určitá gesta nebo udělat určitou tvář a diskrétní emulace před nimi je může rozrušit. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je jednat opravdu upřímně, když napodobujete svého učitele, takže jim může chvíli trvat, než pochopí, co se děje; vaši spolužáci však rychle poznají skóre a začnou práskat.
  • Když se váš učitel rozzlobí, prostě si zahrajte na hloupého. Řekni, co? Co jsem udělal?' a pokrčit rameny. Použijte řeč těla.


 2. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 2

  2 Vydávejte vtipné zvuky. Existuje tolik skvělých zvuků, které mohou narušit třídu - můžete vydávat prdící zvuky, můžete si odřít boty o zem, opakovaně můžete cvakat horní částí pera nahoru a dolů, každých párkrát si můžete odkašlat sekund, nebo můžete bubnovat na stole. Pokud tyto zvuky rozesmějí vaše spolužáky, tím lépe. Pokud chcete být jemnější, tišší a opakující se zvuky, určitě také naštvete svého učitele. Zde jsou některé další zvuky, které mohou obtěžovat:
  • Roztrhněte kus papíru o palec najednou. Udělejte to pouze tehdy, když se váš učitel otočí k tabuli.
  • Poškrábejte si nehty na stole.
  • Když se učitel nedívá, opakovaně vydávejte zvuk.
  • Klikněte na pero nebo klepněte na tužku.
  • Odhoďte své věci.
  • Opakovaně čichejte bez smrkání nebo kašlete.
  • Hlasitě poškrábejte nohy.
  • Sténej nevhodným způsobem.
  • Hučte pro sebe.
  • Plácni nohama Zkuste přimět své přátele, aby to s vámi zvládli.
  • Brouste tužku neustále a často.
  • Několikrát upusťte tužku.
  • Třete věci kolem, jako byste něco dostali.
  • Při psaní poznámek si klidně zopakujte, co učitel říká.
 3. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 3

  3 Sabotujte vybavení svého učitele. Pokud je váš učitel trochu vesmírným kadetem, pak by to mělo fungovat dobře. Pokud sledujete film ve třídě nebo používáte zpětný projektor, zjistěte, zda můžete držet dálkové ovládání svého učitele, když se nedívají - to bude fungovat nejlépe, pokud můžete nechat náhradní dálkový ovladač, který nefunguje své místo. Když se váš učitel nedívá, vypněte televizi, pozastavte ji nebo změňte nastavení na projektoru. To vaši učitelku určitě naštve a zničí jí to lekci - nečekejte však, že vám to nebude dělat potíže!
  • Buď můžete dálkově používat dálkové ovládání, aby se vaši spolužáci smáli, nebo ho vklouznout pod stůl, aby nikdo nevěděl, o co vám jde, a aby o vás nikdo nemohl říct.
 4. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 4

  4 Spát ve třídě. To funguje nejlépe, pokud jste buď vzadu ve třídě, nebo pokud ve třídě sledujete film; vše, co musíte udělat, je sklopit hlavu a zavřít oči. Není nic otravnějšího nebo neúctivého než usínání, když váš učitel mluví. Pokud nemůžete skutečně usnout, můžete to předstírat.
  • Můžete si složit ruce přes stůl a na tváři nebo na chrápání se usmívat, takže spánek vypadá tak přitažlivě, že vás ostatní studenti chtějí kopírovat.
  • Další nepříjemná věc, kterou můžete udělat, je chvíli předstírat, že spíte, a pak se probudit a položit spoustu otázek, na které učitel odpověděl, když jste ‚spali‘.
 5. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 5

  5 Hoďte věci po ostatních studentech. Další věc, kterou můžete svým učitelům pořádně naštvat, je házet věci na ostatní studenty, když se učitel nedívá. Měli byste začít v malém, s předměty, jako jsou gumy, zmačkaný papír, tužky nebo křída. Pokud chcete svého učitele opravdu naštvat, můžete trochu zvýšit počet hodin a hodit menší knihu, jablko, tenisový míček nebo dokonce botu. Měli byste se o to pokusit, když se váš učitel otočí, a pak vypadat úplně nevinně, když se k vám vrátí. Uvědomte si, že podle toho, co hodíte, byste mohli být suspendováni nebo obviněni z napadení. Vaše oběť se může dokonce mstít.
  • Aby byl tento trik nejefektivnější, měli byste si sehnat partnera ve zločinu - studenta, který s vámi bude po třídě házet něco tam a zpět. Jinak vám docela rychle dojdou nástroje.
 6. Obrázek s názvem Bug Your Teachers Krok 1

  6 Střílejte plivance. (Vyprázdněte pero a nasajte kousky papíru, strčte je do 'sudu' a foukejte.)
 7. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 6

  7 Čmáranice. Pokud chcete pobláznit svého učitele, začněte něco kreslit, zatímco mluví. Dejte jasně najevo, že čmáráte - to může fungovat skvěle, pokud stojíte před třídou a oni vidí, o co vám jde. Ještě lepší bude, když uvidí, že si čmáráte, ale budete se snažit jednat opravdu zaujatě tím, co říkají, a předstírat, že si děláte poznámky, zatímco ve skutečnosti si jen kreslíte.
  • Pokud opravdu chcete být extra otravní, můžete si dokonce přinést sadu zvýrazňovačů nebo barevných tužek a vyrazit. Vytvořte mistrovské dílo za třicet minut.
  • Svou kresbou se můžete pochlubit i ostatním studentům ve třídě, abyste svému učiteli ukázali, že vás opravdu nezajímá, co se děje.
 8. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 7

  8 Předat poznámky . Další způsob, jak otravovat svého učitele, je předávání poznámek. Poznámky můžete předávat svým přátelům nebo komukoli ve třídě. Dejte najevo, že píšete poznámku, tím, že si ji napíšete do sešitu na klíně, a poté ji složíte na čtverec nebo na fotbal a hodíte ji spolužákovi. Pokud čtete poznámku, držte ji před obličejem a smějte se, aby bylo opravdu zřejmé, že vás rozčiluje něco jiného než učební plán třídy.
  • Zvlášť nepříjemné to může být, když máte na tváři úlisný úšklebek, když učitel mluví, aby věděl, že píšete svému příteli něco vtipného.
 9. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 8

  9 Ukázat se pozdě. Učitelé nesnáší, když se studenti obvykle objevují pozdě. Hlavu položte na stůl po většinu dne. Zdá se, že jsou nadšeni časem oběda. Vraťte se do třídy svého učitele o několik minut později s pokrčením ramen a samolibým úsměvem na tváři; pokud se omluvíte, bude to vašeho učitele otravovat o něco méně, pokud vaše omluva nezní opravdu neupřímně. Neměli byste se jen objevovat pozdě, ale vypadat viditelně roztřepeně, upouštět knihy, běhat nebo trvat věčnost, abyste se hrabali v tašce, abyste našli ty správné zásoby. Případně se ukažte s 10minutovým zpožděním a chovejte se nonšalantně, protože je to úplně normální. Ukažte se s kávou v ruce, abyste ukázali, že jste si udělali objížďku, kvůli které jste přišli pozdě.
 10. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 9

  10 Rozptýlete ostatní studenty. Dalším způsobem, jak naštvat svého učitele, je pokusit se udržet co nejvíce studentů mimo úkol. Pokládejte ostatním studentům spoustu otázek, vtipkujte, bezdůvodně se hlasitě smějte a během skupinové práce si povídejte o osobních věcech. Rozptýlení ostatních studentů může narušit celou třídu a nepochybně otravovat vašeho učitele.
  • Důležitá a ošidná věc, kterou musíte udělat, je zajistit, aby vás ostatní studenti měli rádi a respektovali, nebo aby vám alespoň vaše nesmysly přišly vtipné, a tak se přidali k tomu, co děláte. Pokud si budou jen myslet, že jste nepříjemní, a kdykoli budete mluvit, vyvalí oči, nebudete je moci rozptýlit.
 11. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 10

  jedenáct Hrajte na telefonu. Vytáhněte telefon a posílejte textové zprávy, hrajte Angry Birds nebo se na něj jen občas podívejte a usmějte se. Můžete si dokonce vyhledat věci na Wikipedii a pokusit se dokázat, že se váš učitel mýlí. Vaše učitelka vám může po chvíli odnést telefon, ale bude ji to pořádně štvát, dokud hra vydrží. Můžete také nastavit, aby se budík během hodiny vypínal, a ujistěte se, že je budík tak otravný a rušivý, jak je to jen možné.
  • Svého učitele můžete naštvat tím, že budete předstírat, že je používání telefonu pod stolem záludné. Učitelé to řeší a bude jim vadit, že se pokoušíte skrýt telefon.
 12. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 11

  12 Ignorujte pravidla svého učitele. Každý učitel má svá vlastní pravidla a pokud chcete být otravní, ignorujte jich tolik, kolik můžete, aniž byste byli posláni do ředitelny. I porušení menších pravidel může být opravdu otravné. Například můžete ve svých esejích získat nesprávné formátování nebo odevzdat svůj úkol o den později a chovat se, jako byste si byli jisti, že je to datum splatnosti. Pokud má váš učitel určité pravidlo ohledně chození na toaletu uprostřed třídy, zkuste to porušit.
  • Když vám váš učitel řekne, že jste porušili pravidlo, měli byste jednat překvapeně nebo říct něco jako: „Ale to pravidlo nedává smysl ...“ nebo: „Takto to ostatní učitelé nedělají.“
 13. Obrázek s názvem Annoy Your Teachers Step 12

  13 Ukažte se bez notebooku nebo tužky. Váš učitel předpokládá, že si během většiny hodin budete dělat poznámky, psát úkoly a používat psací potřeby, takže zobrazování s prázdnou ukazuje, že vám to je vlastně jedno. Bude to extra nepříjemné, když řeknete: „Máte někdo tužku, kterou si mohu půjčit?“ nebo: „Nemám žádný papír!“ takže úplně narušíte třídu a přitom získáte potřebné materiály.
  • Můžete přinést špatnou knihu do třídy a hlasitě se smát se slovy: „Přinesl jsem znovu špatnou knihu!“
 14. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 13

  14 Když je váš učitel pozorován, buďte extra nepříjemní. Pokud je váš učitel sledován ředitelem nebo vedoucím učitelem, měli byste se ze všech sil snažit být tak otravní, jak jen můžete být. To může znamenat, že mluvíte mimo pořadí, objevujete se opravdu pozdě nebo jen obecně vypadáte, že třída je úplně chaotická. Čím více můžete svému učiteli způsobit, aby vypadal špatně, tím lépe.
 15. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 14

  patnáct V testu bojujte s každou špatnou odpovědí. Když dostanete své zkoušky zpět, měli byste si hlasitě stěžovat a popírat každou otázku, kterou jste pokazili, i když víte, že s tím nemá smysl bojovat. Pokud jsou odpovědi vícenásobné nebo velmi černobílé, například odpovědi z matematického testu, měli byste být opravdu důrazní a říct svému učiteli, že se mýlí.
  • Můžete se pokusit ztrácet čas svého učitele po vyučování a požádat ho, aby s vámi prošel každou otázku v testu.
 16. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 15

  16 Dokončete své testy absurdně brzy. Pokud vás čeká dlouhá zkouška, zhruba po 10–15 minutách, jednoduše práskněte papírem o stůl nebo jej odevzdejte a řekněte: „Hotovo!“. Navíc můžete dokonce říci: „To bylo snadné!“ být extra otravný. To způsobí, že ostatní studenti budou nervózní z toho, co jim trvalo tak dlouho, a způsobí to zmatek a nervozitu. Samozřejmě, buďte připraveni na to, že vaše známka bude ve výsledku trpět - více způsoby než jednou.
 17. Obrázek s názvem Annoy Your Teachers Step 20

  17 Protočte oči na učitele. Učitelé se velmi zlobí, když předstíráte, že vás to nezajímá.
 18. Obrázek s názvem Jednejte před svými rodiči se svou první přítelkyní Krok 2

  18 Pochopte temperamentní linii. Možná budete muset otravovat svého učitele po dobu 20 minut nebo 1. Také je obtěžujte natolik, aby se obtěžovali, ale ne natolik, aby vás zadrželi. Nechceš se tam dostat! reklama

Část 2 ze 2: Vědět, co říct

 1. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 16

  1 Mluvte, zatímco váš učitel mluví. Nic nemůže pobláznit učitele rychleji, než mluvit, zatímco se snaží dát lekci nebo něco vysvětlit. Můžete svým přátelům šeptat, nebo dokonce s přáteli otevřeně mluvit. Chovejte se, jako by vám bylo úplně jedno, že se váš učitel snaží dát lekci, nebo jako byste si ani nevšimli, že váš učitel je tam nahoře a tvrdě pracuje. Ještě nepříjemnější to může být, když některému ze spolužáků položíte otázku, na kterou by měl odpovědět právě váš učitel. To bude určitě naštvat vašeho učitele, ale dlouho se z toho nedostanete! Nezáleží ani na tom, co říkáte, může to být cokoli.
  • To může být obzvláště účinné, když vidíte, že váš učitel má málo času a že mu budete moci zabránit v dokončení lekce.
 2. Obrázek s názvem Annoy Your Teachers Step 17

  2 Buďte vševědoucí. Pokud opravdu chcete svého učitele obtěžovat, měli byste se chovat jako odborník na každé téma, které přinesou - s malým nebo žádným důkazem, který by to podpořil. Kdykoli se váš učitel snaží něco vysvětlit, vypadejte opravdu skepticky, jako byste věděli, že to všechno špatně pochopili, i když mluví o něčem opravdu základním a zřejmém. Při pohledu na ně škrábněte obličej, dokud se necítí nuceni se zeptat, pokud máte otázku. Pokud budete svého učitele takto neustále pochybovat, může dojít ke ztrátě myšlenek a obtěžování.
  • Poté, co váš učitel řekne téměř cokoli, měli byste říci něco jako: „Můžete to vysvětlit?“.
  • Pokud vám váš učitel skutečně dopřeje a pokusí se vysvětlit svůj názor dále, můžete říci něco jako „Asi budeme muset souhlasit, abychom nesouhlasili“.
 3. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 18

  3 Řekněte svému učiteli, že ostatní lidé znají látku lépe než oni. Pokud vám být vším, co všechno není dost otravné, můžete také ztrácet čas svým učitelům slovy: „Mluvil jsem s tátou a on říká něco úplně jiného ...“. Můžete jim také říci, že váš starý učitel, nebo dokonce váš učitel v jiném předmětu, dělá věci jinak. Tyto věci naznačují, že ostatní lidé vědí věci učitele ve větší míře než oni. To může být extra nepříjemné, pokud máte mladšího učitele, který se snaží dokázat.
  • Můžete odkazovat na televizní pořady nebo knihy a říci, že ostatní vědci nebo pedagogové o tomto tématu vědí více než váš učitel. Řekněte něco jako: „Viděl jsem tuto show na Discovery Channel, která říká ...“.
 4. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 19

  4 Pokládejte neustálé otázky. Pokládat otázky obvykle není problém, ale bude frustrující, pokud nerozumíte matematické rovnici a požádáte svého učitele, aby vám to vysvětlil podesáté. To také funguje s irelevantními otázkami, jako například „Jakou barvu měly vlasy George Washingtona?“ Pokuste se jednat opravdu vážně, když se ptáte na tyto otázky, aby váš učitel nemohl poznat, jestli si jen děláte legraci nebo ne; pokud si váš učitel myslí, že to myslíte vážně, bude se více snažit odpovědět na vaše otázky.
  • Může to být nepříjemné, pokud budete učiteli pokládat otázky, na které už milionkrát odpověděl. Pokud toho řeknou tolik, můžete říct: „Ach, opravdu? Pokryl jsi to? Asi jsem nedával pozor ... “
 5. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 21

  5 Přerušte svého učitele, jak jen můžete; je to velmi hrubé a otravné. Když mluví o něčem důležitém, zvedněte ruku a pokračujte v vytváření náhodných bodů, které nemají nic společného s tím, o čem mluví, nebo pokládejte otázky, které vše jen více zamotají. Kromě toho může být ještě otravnější, když zvednete ruku a váš učitel vám stále říká, abyste počkali, abyste ukázali, že se je snažíte „zdvořile“ přerušit.
  • Mluvit mimo pořadí, zvláště pokud se chystáte udělat vtip nebo rozptýlit třídu, je za každých okolností otravné.
 6. Obrázek s názvem Annoy Your Teachers Step 22

  6 Vydejte se, když máte odpovědět na jednoduchou otázku. Pokud váš učitel položí opravdu základní otázku, například jaké je hlavní město Floridy nebo co je 10krát 15, měli byste zvednout ruku a dlouze mluvit o cestě své rodiny na Floridu nebo o tom, jak si myslíte, že číslo 10 je nejvíce dokonalé číslo na Zemi. Když váš učitel vypadá frustrovaně a zmateně, mluvte ještě pomaleji, abyste si nakonec zabrali příliš mnoho času.
  • Chovejte se úplně lhostejně, jako byste si nemysleli, že jste udělali něco špatného.
 7. Obrázek s názvem Otrávit své učitele Krok 23

  7 Čtěte dopředu a zeptejte se na materiál. Svého učitele můžete naštvat tím, že si dopředu přečtete učebnici a poté se zeptáte na vše, co jste přečetli o týden příliš brzy. Váš učitel řekne: „K tomu jsme se ještě nedostali,“ nebo: „Vysvětlím to později,“ ale měl bys být opravdu naléhavý, dokud nakonec nepoškodíš všechny své spolužáky.
  • To může fungovat zvláště dobře v hodině angličtiny, pokud budete číst dopředu a oznámit konec knihy, než ostatní studenti vědí, co se stalo.
 8. Obrázek s názvem Annoy Your Teachers Step 24

  8 Oslovte lidi na chodbách. Pokud váš přítel, nebo dokonce náhodný člověk, jde po zvonění po vaší třídě, řekněte něco jako: „Co se děje?“ nebo: „Za chvilku vám napíšu SMS!“ ukázat, že vaše mysl není ve skutečnosti na daném úkolu. To naštve vašeho učitele, protože to ukáže zjevnou nerespektování jejich pravidel.
 9. Obrázek s názvem Annoy Your Teachers Step 25

  9 Mluvte opravdu pomalu. Zvedněte ruku a odpovězte na otázku, ale hodně mumlejte, řekněte „uh“ a „hm“ a chovejte se, jako byste zapomněli, co chcete říct; obecně trvá věčnost, než se dostanete k odpovědi. Mluvit co nejpomaleji, aniž by to vypadalo, že to děláte schválně, může vašeho učitele naštvat.
  • Pokud jste povoláni ke čtení, můžete zkusit číst velmi pomalu a klopýtat o slova.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Budu označen za problémového, pokud to udělám? Pravděpodobně, ale pokud budete tyto věci dělat jen jednou za čas, nemělo by jít o nic velkého.
 • Otázka Mohu otravovat učitele hraním zvukových efektů? Ano, je možné otravovat učitele používáním soundboardu z aplikace na plnou hlasitost.
 • Otázka Jak udělám žert ze vzduchové klaksonu, abych otravoval učitele? Pořiďte si do telefonu aplikaci, která má zvukový efekt klaksonu, nebo si ve skutečnosti pořiďte vzduchový klakson (i když by bylo docela těžké to skrýt).
 • Otázka Jak naštveme svého učitele, aniž bychom se dostali do potíží? Vědět, kdy přestat. Pokud budete otravovat příliš často, skončíte v problémech. Pomůže, když víte, jak dobromyslně škádlit, než přímo otravovat.
 • Otázka Co když na mě učitel křičí? Mám zařvat nebo předstírat pláč? Falešný pláč může pomoci, ale rozhodně byste neměli křičet. Omluva by byla pravděpodobně vaše nejlepší volba.
 • Otázka Jaké jsou výhody obtěžování mých učitelů? Rozesmějete lidi a budete označeni za „třídního klauna“, což se mnoha lidem líbí, a také uvidíte, jak je váš učitel opravdu naštvaný.
 • Otázka Jak to udělám, když jsem na přísné soukromé škole? Pokuste se být ve všem jemní a vězte, že věci berete příliš daleko.
 • Otázka Proč by to dítě chtělo dělat? Děti to mohou chtít dělat kvůli otravnému učiteli, nebo to může být jen v jejich osobnosti, když chtějí být otravné.
 • Otázka Jak to udělám během testu? Pane OneZeroThree Hrajte si hodně se školními potřebami. Například přejeďte tužkou na stůl, klikněte na pero a ostré věci naostřete ořezávátkem (ne prstem).
 • Otázka Jak poznám, že otravuji svého učitele? Pravděpodobně budou mít naštvaný výraz, řeknou vám, abyste přestali, nebo vám poskytnou práci navíc, nebo dokonce trest, například zadržení. To závisí na učiteli.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud váš učitel řekne „Opakujte po mně“, opakujte vše, co říká, po celou dobu výuky. Pokud vás varují nebo jsou příliš naštvaní, řekněte: „Co? Řekl jsi, abys to po tobě opakoval. '
 • Nedělejte to úplně sami. Spojte se s přáteli a dalšími studenty ve třídě a obtěžujte svého učitele souběžně. Díky tomu bude pro učitele mnohem těžší někoho chytit a potrestat.
 • Vezměte plastovou láhev s vodou a rozdrťte ji.
 • Dělejte přesný opak toho, co vám řekne učitel; pokud vám například řeknou, sedněte si, stále vstávejte.
 • Pokud vezmou elektronická zařízení, předstírají, že je používají, a když se o to pokusí, možná je budou chtít vyhledat. To zabere vyučování!
 • Zvedněte ruku na každou otázku, kterou se vás učitel zeptá, ale odpovědi dostanete špatně.
 • Pokud máte tattletale spolužáky, nedávejte jim najevo, že jste tím, kdo otravuje učitele.
 • Pokud usínáte schválně, nechte přítele, aby vás probudil pro důležité věci, a ujistěte se, že budete působit nevrle a ne úplně vzhůru, pokud se vás učitel na něco zeptá.
 • Pokládejte stejnou otázku opakovaně, ale v jiném znění.
 • Náhodně se začněte smát nebo říkat špatné věci ve špatnou dobu.
 • Pokud máte opravdu přísného učitele, otravujte je jen občas. Pokud je budete obtěžovat příliš často, dostanete se do problémů a budete mít pro to špatnou pověst.
 • Náhodně vyskočte ze sedadla a tančete.
 • Když vám učitel řekne, abyste četli, pokračujte v náhodném listování a přestaňte, jako byste skutečně četli stránku.
 • Celou hodinu na ni jen prázdně zírejte, a když se zeptá, věnujte jí jen špinavý pohled.
 • Předstírejte, že nevěříte ničemu, co učitel říká, pokud to nevyhledají.
 • Místo lekce se zeptejte učitelů na sebe.
 • Během hodiny se nikdy nepokoušejte zakrývat ústa a nepokládat hlavu na stůl. Pokud si myslíte, že takové akce způsobí, že si učitel bude myslet, že nejste ten, kdo vydává zvuky, zamyslete se znovu.
 • Domácí úkoly si nechejte ve skříňce, takže si je musíte jít pro ni. Poté požádejte, abyste šli na záchod. Až se vrátíte, požádejte o doplnění láhve s vodou.
 • Kňučte nebo si na všechno stěžujte učiteli.
 • Zeptejte se všeho, co říkají. Říkejte například „Proč?“, „Jak?“ nebo 'Je to tak?'
 • Pište na tabuli, když to nemáte, a nikdy nedávejte pozor a neposlouchejte, co říká učitel.
 • Nečekejte, že vám váš učitel hned odpustí.
 • Zajistěte, aby byla třída velká a aby ve třídě byl dobrý počet studentů. Vaše šance, že se nenecháte nachytat, když otravujete své učitele, je tím mnohem vyšší.
 • Ve skupině odpovídejte na otázky co nejhlasitěji. Pokud vás to nakonec chytí, chovejte se co nej nevinněji.
 • Mluvte ve třídě jiným jazykem.

reklama

Varování

 • Nikdy z nikoho ze třídy nedělejte svého obětního beránka (osobu, která bude obviňována). Pokud se vám věci opravdu vymknou z rukou, postavte se a přiznejte to.
 • Pokud vás chytí, udělejte, co říká váš učitel. Nesnažte se působit hrubě nebo arogantně.
 • Pokud se váš učitel naštve, upřímně se omluvte za své chování.
 • Zajistěte, aby ostatní studenti ve třídě byli loajální a neprozradili vaše jméno, i když se celá třída dostane do potíží.
 • Neberte to příliš daleko, protože byste mohli čelit vážnějším následkům. I když to nebudete brát příliš daleko, otravování učitele vás pravděpodobně přivede do problémů.
 • Někteří studenti berou své vzdělání vážně; můžete skončit odcizením samotných studentů, na které se snažíte zapůsobit.
reklama

Populární Problémy

Rap a hip-hop jsou odlišné módní styly zahrnující mnoho různých typů vzhledu. Když se stanete hvězdou rapu nebo hip-hopu, je styl velmi důležitý. Existuje mnoho populárních značek, které nosí nejslavnější rappeři, ale jeho důležité ...

Ať už se potřebujete zbavit zahradního škůdce, nebo se chcete jen blíže podívat na tato fascinující stvoření. Chytit hada je možné i pro neprofesionály. Hadi mohou být nebezpeční, ale dodržováním základních předběžných opatření můžete jednoho chytit s ...

V roce 2021 bude Velká 3 mužského tenisu - Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer - pokračovat ve svém boji o jedny z největších rekordů v historii tohoto sportu.

Jak přimět pero zmizet. Každý byl v určitém okamžiku ohromen kouzelnickým trikem! Pokud jste jedním z nich a chcete být „in“ v několika jednoduchých krocích, vězte, že ke spuštění nepotřebujete složitou magickou sadu. Magie je o ...

V blockbusteru ve čtvrtém kole se druhá nasazená Simona Halepová postaví oblíbenému davu Venus Williamsové.

SMU hostí ve středu East Carolinu v zápase neporažených týmů. Zde je návod, jak hru sledovat.