Živý stream UFC 240: Jak sledovat UFC PPV onlineGetty

UFC 240 PPV si můžete koupit právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


UFC 240 se v sobotu uskuteční na Rogers Place v Edmontonu na Albertě.

Hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET a může být zde zakoupeno a sledováno výhradně prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 240 PPV a sledovat živý přenos bojů online:


Jak objednat UFC 240 PPV

K nákupu UFC 240 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 240 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravy UFC 240 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

Pokud již máte ESPN+ : UFC 240 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .

Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, cena může uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se přihlásíte ke svému účtu a cena se poté změní na 59,99 $.


Kde sledovat živý přenos UFC 240

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete hlavní kartu UFC 240 sledovat online.

dnes večer loketní ortéza

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 240

V hlavní události se Max Holloway (20-4 v MMA, 16-4 v UFC) pokusí obhájit titul v lehké váze proti bývalému šampionovi v lehké váze Frankie Edgarovi (23-6-1, 17-6-1).

Frankie je Frankie, člověče, řekl sedmadvacetiletý Holloway o svém 37letém nepříteli. Las Vegas Review-Journal . Pokud tomuto muži nebudete věnovat respekt, který si zaslouží, udělal něco, co bylo v divizi vyšší než my nemyslitelné, když byl mnohem menším chlapem, a já se nemůžu dočkat. To jsou boje, které mě vzrušují. Ten muž je legenda, a pokud to není síň slávy, budoucí síň slávy, pak je to rozhodně síň slávy alespoň v mých očích a já k němu nemám nic jiného než respekt.

Před zápasem šampionátu se Cris Cyborg (20-2, 5-1) pokusí udělat něco, co nikdy předtím: odrazit se od prohry v UFC.

Čtyřiatřicetiletá žena utržila v prvním kole knockout na pěst Amandy Nunesové, aby přišla o postupový titul v lehké váze na UFC 232. Byla to Cyborgova první porážka od chvíle, kdy při svém profesionálním debutu v MMA v květnu 2005 podlehla Erice Paesové.

Bude soupeřit s 28letou up-and-comer Felicia Spencer (7-0, 1-0).

Musím se jen soustředit, dodržet plán a v sobotu dojet a vyhrát, řekl Cyborg podle MMA feťák . Vždy bojuji srdcem. Boj srdcem ze mě udělal šampiona. Boj srdcem mě možná donutil prohrát poslední bitvu. Ale cokoli v boji cítím, udělám.

raketa na raketu

Při Spencerově debutu s propagací, v květnu na UFC Fight Night: dos Anjos vs. Lee, překonala Megan Andersonovou v prvním kole pomocí sytiče nahého zadku. Sobotní vítězství by ji mohlo přinutit bojovat o titul UFC hned ve třetím zápase s oblečením.

Nerad se příliš dívám do budoucnosti, ale samozřejmě tam je, řekl Spencer UFC.com . Lidé tvrdili, že kdo vyhraje, dostane titul. Skoro určitě. Něco, co jsem věděl, že jsem se dostal do divize muší váhy, že je to teď malá skupina lidí a já se toho držím a dobré výkony mi pomůže vybudovat divizi a přilákat nové lidi, nové tváře. Takže jsem věděl, že se do toho pustím, že nebudu dělat malé kroky, budu dělat skoky. A od své kariéry Invicta až sem to rozhodně dělám.

Zde je celá karta UFC 240:

Hlavní karta

Max Holloway (vítěz) vs. Frankie Edgar, muší váha

Cris Cyborg vs. Felicia Spencer, ženská muší váha

madea rozloučení hrát online zdarma

Geoff Neal vs. Niko Price, welterová váha

Olivier Aubin-Mercier vs. Arman Tsarukyan, lehký

Marc-André Barriault vs. Krzysztof Jotko, střední váha

Předběžná karta

Alexis Davis vs. Viviane Araújo, dámská muší váha

Hakeem Dawodu vs. Yoshinori Horie, muší váha

Gavin Tucker vs. Seung Woo Choi, muší váha

Alexandre Pantoja vs. Deiveson Figueiredo, muší váha

Předběžná předběžná karta

Gillian Robertson vs. Sarah Frota, dámská muší váha

Erik Koch vs. Kyle Stewart, welterová váha

Tanner Boser vs. Giacomo Lemos, těžká váha


Populární Problémy

Belinda Bencic nedávno odhalila, že krajan Roger Federer jí a Viktorii Golubic poslal zprávu po nedělním vítězství v prvním kole čtyřhry nad druhými semeny Shuko Aoyama a Ena Shibahara.

Osaka, Kvitova, Barty a Plíšková se představí ve vysoce konkurenčním poli, ale kdo má čísla na velké výhry?

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Blazers vs Warriors online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

HBO Now se během měsíce března zbavuje hrstky filmů, které nahradí řada nových a různých filmů. Podívejte se na úplný seznam zde.

Video: Angelique Kerberové se podařilo zlomit rukojeť rakety!

Tři dny po obrovské výhře nad vyhrocenými rivaly Dukem se Severní Karolína vrací domů, aby v sobotu nastoupila na FSU. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.