Jak použít Rocktape

Rocktape je specifická značka kineziologické pásky, která pomáhá zraněným svalům a zánětům a zároveň vám poskytuje celkový rozsah pohybu. Chcete -li jej použít, budete chtít pomocí webu Rocktape zjistit, jak pásku aplikovat na vaše konkrétní zranění. Zaoblete rohy pásky nůžkami a poté si pásku naneste na kůži, aniž byste natáhli oba konce.jordan tenisky na podpatku

Část 1 ze 3: Plánování aplikace

 1. 1 Požádejte někoho, aby vám pomohl s použitím Rocktape pro dosažení nejlepších výsledků. I když pásku nanášíte na oblast, na kterou se můžete snadno dostat, například na nohu, pravděpodobně budete muset před aplikací pásky určitým způsobem umístit své tělo. Požádejte přítele nebo člena rodiny, aby vám pomohl s aplikací Rocktape, nebo požádejte svého lékaře, aby to v případě potřeby udělal.
  • Pokud například na kotník nanášíte Rocktape, možná budete muset pokládat vodorovně s mírně podepřeným kotníkem, takže budete potřebovat někoho, kdo vám s páskou pomůže.
 2. 2 Naplánujte si aplikaci Rocktape 1–2 dny před cvičením. Rocktape vydrží asi 3 dny, takže na jeho aplikaci nemusíte čekat těsně před cvičením. Dejte si to den nebo dva, než budete usilovně cvičit, aby páska měla více času začít pomáhat vašemu tělu.
  • Pokud si ji nasadíte před cvičením, ujistěte se, že ji aplikujete alespoň 20 minut předem.
 3. 3 Naneste Rocktape na čistou a suchou pokožku. Před aplikací Rocktape se osprchujte, abyste se ujistili, že nejste zpocení a nemáte špínu v oblasti, kde se páska přilepí. Před aplikací pásky se ujistěte, že je oblast zcela suchá, aby lepidlo dobře zůstalo.
 4. 4 Najděte pokyny k aplikaci pro vaše konkrétní zranění. To lze provést na webových stránkách Rocktape na adrese https://www.rocktape.co.uk/how-to-use/ . Vzhledem k tomu, že způsob použití pásky bude zcela záviset na tom, která oblast vašeho těla je ošetřována, použijte místo k výběru konkrétní oblasti zranění z rozevíracích nabídek.
  • Například kliknutím na „Paže“ a poté na „Otok ramene“ se dostanete přímo k videu o tom, jak aplikovat Rocktape na oteklé rameno.
  • Existuje více než 30 možností zranění s videi, která vám ukážou, jak pásku nalepit, a zajistí tak správnou péči o vaše zranění.
  • V případě potřeby můžete také na YouTube vyhledat užitečná videa z aplikací Rocktape.
  reklama

Část 2 ze 3: Umístění pásky

 1. 1 Odřízněte pásku na příslušnou délku a zaoblete rohy. Instruktážní video vám řekne, jak dlouhý by měl být pás Rocktape. Nůžkami odstřihněte proužek a poté zaoblete okraje, aby se rohy nezachytily o oblečení, prostěradla nebo cokoli jiného, ​​čeho by se mohly dotýkat.
  • Vytvoření zaobleného okraje pomocí nůžek je důležité, aby se páska snadno neodlepovala.
 2. 2 Na jednom konci pásky odtrhněte papír. V papíru vytvořte trhlinu zakrývající lepidlo Rocktape, zhruba 1–2 palce (2,5–5,1 cm) od jednoho z konců. Odstraňte papír zakrývající nejkratší konec a přeložte druhou stranu papíru, aby byl připraven ke stažení.
  • Jakmile papír vyjmete, nedotýkejte se lepivé části pásky rukama.
 3. 3 Přilepte konec bez papíru na kůži, aniž byste jej natahovali. Chcete, aby konec kusu Rocktape přilnul k vaší pokožce, aniž by v něm bylo napětí, proto při nanášení nenatahujte koncovou část lepidla. Umístěte konec pásky lepivou stranou dolů na kůži v místě podle konkrétního zranění.
  • Instruktážní video Rocktape vám ukáže, kam přesně umístit první konec Rocktape pro vaše zranění.
  reklama

Část 3 ze 3: Přilepení pásky

 1. 1 Při nanášení Rocktape na kůži stáhněte papír. Pokud jste přeložili papír, který je stále připevněn k Rocktape, můžete to snadno pomalu stáhnout a druhou rukou navést Rocktape na kůži. Vytáhněte papír, dokud není úplně vypnutý.
  • Je v pořádku natáhnout střední část Rocktape.
  • Instruktážní video vám ukáže, jak přesně umístit svůj kus (nebo kousky, pokud vaše zranění vyžaduje více než jeden) Rocktape přes vaše tělo.
 2. 2 Naneste poslední 1–2 palce (2,5–5,1 cm) pásky, aniž byste ji natahovali. Ujistěte se, že nevytahujete druhý konec Rocktape, jak jej držíte na kůži, stejně jako jste to udělali s prvním koncem. To zajišťuje, že páska zůstane na místě na vašem těle a bude moci správně fungovat.
 3. 3 Třete pásku rukama, aby byla zcela přilepená. Jakmile je kousek Rocktape správně umístěn na vaše tělo, jemně rukama otřete pásku v kruzích. To pomáhá lepidlu přilnout k pokožce ještě lépe a zabraňuje uvolnění jakékoli části pásky z pokožky.
  • Rocktape trvá 20 minut, než plně přilne k vaší pokožce.
 4. 4 Jemně odlepte konec pásky, abyste jej odstranili. Oloupejte zaoblený okraj Rocktape a začněte jej pomalu odlepovat z kůže, přičemž při vytahování držte proužek blízko těla. Pokud skončíte s lepkavými zbytky z pásky, která ještě zůstala na kůži, potřete lepivou stranu pásky, kterou jste právě odstranili, zbytkem, abyste ji pomohli odstranit.
  • Pokoušíte -li se odstranit pásku z citlivé oblasti, potřete ji před odlepením masážním olejem.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se vaše kůže snadno podráždí, naneste na ni předem malý testovací kousek Rocktape.
 • Rocktape můžete nosit ve vodě, ale pokud víte, že budete ve vodě nebo se budete velmi potit, je nejlepší koupit si Rocktape H2O - je lepivější a je pravděpodobnější, že zůstane přilnutá k vaší pokožce.

reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Sezóna 8 Homeland je konečně tady. Zde se dozvíte, jak sledovat show naživo bez kabelu prostřednictvím streamování.Hledáte novou náhradní rukojeť? V této příručce vám pomůžeme vybrat jednu z nejlepších a ukážeme vám, jak ji nainstalovat.

Svět č. 2 získává chorvatské eso v Paříži ve Francii.

Chcete sledovat televizi AT&T na PC nebo Mac? Zde je snadný podrobný průvodce streamováním televize AT&T na vašem PC nebo MacuZde je návod, jak můžete sledovat nové epizody 12. série „Married at First Sight“ online, pokud nemáte kabel.