Indiáni, kteří vyhráli singlové tituly ATP/WTA

22. července 2018, Indie je ne. Ramkumar Ramanathan, 2 nejlepší hráč na okruhu ATP, se ve finále síně slávy Newport ATP 250 zúčastnil amerického Steva Johnsona ve snaze stát se prvním Indem za posledních 20 let, který získal titul ATP.Ramanathan tvrdě bojoval, ale neuspěl, prohrál ve 3 těžce vybojovaných setech-5-7, 6-3, 2-6. Měl neuvěřitelný týden, když porazil soupeře na vyšších pozicích a sám vyšplhal na 46 žebříčkových míst, čímž dosáhl svého nejlepšího umístění v kariéře 115.

Titulní sucho pro Indy v okruhu jednotlivců však zůstává. I když si i nadále užívají mnoho úspěchů ve čtyřhře, pozitivní výsledky v okruhu jednotlivců jim nadále unikají. V posledních několika letech se objevily pozitivní signály, že Yuki Bhambri a Prajnesh Gunneswaran si vedli dobře, společně s Ramkumarem.Budou se snažit tuto bariéru prolomit a brzy se vrátit domů s titulem.

V tomto článku se podíváme na ty indiány, kteří ve své kariéře získali tituly ATP/WTA.

#4 Leander Country

Pokud by Ramkumar porazil Johnsona, stal by se druhým Indem, který získal titul v Newportu, prvním byl Leander Paes.Paes, který je bezpochyby nejlepší v Indii a jeden z nejlepších světových hráčů ve čtyřhře, zahájil svou kariéru hraním mnoha singlů. Dosáhl poměrně velkého úspěchu, včetně zisku bronzové medaile na olympijských hrách 1996 v Atlantě.

O několik let později zvedl svůj první titul ATP v Newportu, když ve finále porazil Nevilla Godwina z Jihoafrické republiky 6: 3, 6: 2. O několik měsíců později porazil Pete Samprase také v New Haven, ale tam se mu nepodařilo získat titul. Na konci devadesátých let také porazil mladého Rogera Federera.

Po roce 1998 se však začal soustředit pouze na čtyřhru, v partnerství s Mahesh Bhupathi - kombinace, která pokračovala k dosažení velkého úspěchu.Populární Problémy

Když jste dlouho nebyli v posilovně, může být zahájení nové cvičební rutiny skličující zážitek. Nejen, že se musíte starat o splnění svých cílů v oblasti fitness, ale také o to, jak vypadáte, když pro ně střílíte v ...

„The Undoing, nová minisérie HBO s Nicole Kidman v hlavní roli, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak sledovat show online.

Bývalá hráčka Mary Carillo věří, že ztráta roku by mohla být pro Rogera Federera nákladná na konci jeho kariéry. Carillo upozornil, že Federerovy dvojčata o vítězství ve Wimbledonu a olympijském zlatu jsou prozatím pozastaveny.

Mexický fotbalový tým do 23 let se ve čtvrtek utká s Francií na olympijských hrách. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu.