Jak přilákat dívky jazykem těla

Je nějaká dívka, o kterou máte zájem, ale nejste si jisti, co můžete udělat, aby se o vás začala zajímat? Existuje způsob, jak s ní můžete tiše komunikovat, aby se zamilovala. Řeč těla spadá do kategorie neverbální komunikace, a to je vše od toho, jak vypadáte, čicháte, chodíte a jak pohybujete tělem a obličejem. Zde je několik užitečných kroků, jak získat dívku, po které toužíte.

Část 1 ze 3: Testování vod

 1. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla Krok 1

  1 Získejte její pozornost. To neznamená, že se na ni musíte dívat, dokud se necítí vyplašená a diví se, proč se na ni díváte. To, co opravdu musíte udělat, jsou věci, které ji přimějí zajímat se o vás, než se k ní přiblížíte. Tímto způsobem, když k ní přistoupíte, bude otevřená slyšet, co říkáte.
  • Bude chtít vědět, co se snažíte říct, ale vy nechcete dát najevo svou pozici. Pokud chcete vědět, jestli je pro vás to pravé - spojte své osobnosti. Posílejte jí nebo jejím přátelům několik otázek o ní. Ale ne tolik za sebou, nebo ji můžete podezřívat a vyděsit.


  reklama

Část 2 ze 3: Být připraven

 1. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla Krok 2

  1 Pěkně se oblékni. Dívky si všimnou vzhledu, zejména bot. Podle toho posuzují, zda jste bezpečná osoba, se kterou si můžete promluvit, a někdo zajímavý. Ujistěte se, že jste připraveni na den, kdy se její oči mohou setkat s těmi vašimi. Vždy vypadejte co nejlépe a buďte na špici své hry. Díky tomu se budete cítit sebevědomě, když se dívá vaším směrem.
  • Noste oblečení, ve kterém se budete cítit dobře, ale také vám bude dobře slušet.
  • Noste veselé barvy. To neznamená, že musíte nosit tenisový míček zeleně, ale pokud každý den nosíte tlumené barvy, jako jsou šedé a černé, nikdo si vás nevšimne, zvláště dívka, na kterou máte oko.
  • Vypadat úhledně. Nikdo nemá zájem přiblížit se k lumpárně. Pokud vypadáte, že jste rádi, že ráno vstanete a obléknete se, každý vás bude chtít znát, zvláště tu zvláštní dívku. Nechte páchnoucí tenisky s dírami v garáži a věnujte pozornost svému vzhledu. Dívky tráví spoustu času přípravou a vzhledem, takže opravdu oceňují chlapa, který věnuje stejné úsilí tomu, jak vypadá. Všimne si.
 2. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla Krok 3

  2 Dobře vonět! Ženy mají vnímavý čich a většina z nich miluje muže, který voní dobře. Ujistěte se, že se jí líbí vaše vůně.
  • Sprcha denně. Pokud jste sportovec, osprchujte se také po sportovních aktivitách.
  • Dobře si vyčistěte zuby a nezapomeňte na zadní část jazyka, kde se shromažďují všechny páchnoucí bakterie.
  • Používejte zubní nit denně. Odstraněním bakterií mezi zuby a na zadní straně jazyka se zbavíte zápachu z úst.
  • Mějte v kapse několik zimních svěžích nebo mátových mátových. Nikdy tě nebude políbit, pokud je tvůj dech špatný.
  • Noste kolínskou, ale stačí stříknutí - maximálně jedno až dvě stříkání, ne celá láhev nebo kolínská voda bude působit jako odpuzovač dívek. Doporučuje se získat něco z obchodního domu a ne z obchodu s potravinami. Jedna láhev vydrží většině chlapů rok nebo déle. Pokud se s touto dívkou opravdu chcete seznámit, bude to stát za to. Pokud se budete sprchovat, kartáčovat, používat nit, budete mít kapku kolínské vody a těsně před tím, než s ní promluvíte, strčíte do úst mátu, bude s vámi mluvit nejen ona, ocení vaši čistotu a pamatuje si vaši vůni.
 3. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla Krok 4

  3 Připravte si několik otázek a oslovte ji, když kráčí nebo sedí sama. Chcete -li zahájit konverzaci, můžete se zeptat na něco jako: „Můžeš věřit, že nám vlastně dala domácí úkol přes přestávku?“ nebo: „Nelíbila se vám kapela, která hrála minulý týden v kavárně?“ Buďte přátelští a pozdravte ji s úsměvem a jednoduchým „ahoj“. Byli byste překvapeni, jak dobře ahoj funguje. Pokuste se položit otázky týkající se toho, jak se navzájem znáte, například ve třídě, kterou máte společně, nebo v pracovním školení, ve kterém jste oba. Buďte pozitivní a pozitivní. To, jak se cítí, když jste kolem ní, je nejdůležitější a na co si bude nejvíce pamatovat, až na vás později bude myslet. Buďte vždy připraveni omluvit se, protože to ukazuje, že jste dobromyslní. Navíc lítost vás nezklame.
  • Komentujte okolí, pokud potkáte tuto dívku na veřejném místě, jako je bar nebo park. Například: „Není to skvělý park, kam si jen přijít odpočinout?“ nebo: „Byl jsi tu o funkové noci? Je to výbuch! ' Nenabízejte jí koupit drink, dokud s vámi pár minut nemluví.
  • Projevte nadšení z jakéhokoli tématu, které se rozhodnete vyvolat. Plochá osobnost a monotónní hlas způsobí, že se jen odvrátí a dá vám jednoslovnou odpověď. Můžete se k ní přiblížit na tanečním parketu, ale buďte opatrní. Její přátelé se ji chystají chránit a přirozeně odrazit predátory. Přišli přece tančit a mít dívčí noc. Nejlepším řešením je přistoupit k ní s úsměvem, natáhnout ruku a říci: „Ahoj. Jsem (vaše jméno). ' Pak oslovte její přátele něčím jako: „Dobrý den, dámy. Jsem (jméno). ' Její přátelé vás budou respektovat za vaši odvážnou důvěru.
  • Zeptejte se jí, jestli by si chtěla zatančit, nebo jí můžete dát drink v baru poté, co jste pár minut promluvili. Nezapomeňte se upřímně usmívat. Dívky jsou zvyklé, že se k nim chlapi blíží. Bude mít svou stráž na pozoru, než řekneš slovo. Přesto se se správnými neverbálními podněty, jako je vřelý úsměv a čistý vzhled, bude cítit bezpečně, když s vámi bude mluvit.
  reklama

Část 3 ze 3: Udržení jejího zájmu

 1. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla Krok 5

  1 Být jisti. Ženy si více uvědomují sebevědomí, které chlap má, než cokoli jiného. Jak sebevědomá je osoba, je vidět z celé místnosti a bude se s vámi cítit příjemně, pokud na ni vzbudíte dojem, že věříte v sebe a své schopnosti. To se nerovná aroganci. Buďte si vědomi sebe sama a znáte své přednosti.
  • Postavte se s rameny vzhůru a dejte jí najevo, že víte, kdo jste.
  • Vytáhněte ruce z kapes a postavte se pevně na obě nohy.
  • Počkejte, až se k ní přiblížíte, než ji honíte.
  • Navažte oční kontakt a udržujte oční kontakt. Občasný pohled jinam je normální, ale ujistěte se, že jí dáte najevo, že ji posloucháte. Očekávejte, že budete prvním tahem. Očekává, že jí napíšeš nebo zavoláš jako první.
 2. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla, krok 6

  2 Buď sám sebou. Pokud jsi vtipný, tak ji rozesměj. Pokud jste chytří, mluvte o něčem skvělém, co znáte. Pokud jste hudebník, promluvte si o tom, jaké to je hrát na nástroj. Zkuste se nejprve držet společných zájmů a nesnažte se na ni udělat dojem. Dívky nemají rády předvádění.
 3. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla, krok 7

  3 Buďte dobrým posluchačem. Poslechněte si její příběhy o jejích přátelích nebo to, co si myslí, že je vtipné. Nemusíte s ní souhlasit, ale neříkejte jí, co má dělat. Opakujte, co vám občas řekne, a netrávte příliš mnoho času mluvením o sobě. Věnujte jí plný úsměv, aby věděla, že se vám líbí a že si s ní užíváte chvíle. Nespouštějte z ní oči. Když jste s ní, nedívejte se na jiné dívky a nemluvte o nich. Musí vědět, že je jediná, na koho myslíš. A odložte telefon.
 4. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla, krok 8

  4 Být včas. Nikdy s ní nerušte rande a neukažte se včas. To jí ukáže, že jsi z ní udělal prioritu a že je pro tebe důležitá. Pokud ji vyzvednete na rande, naplánujte si, že by mohla přijít pozdě. Dívky si na svém vzhledu daly hodně práce, takže buďte trpělivé. Vaše trpělivost ji uklidní a noc proběhne dobře.
 5. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla, krok 9

  5 Buď gentleman. Otevřete jí dveře a nechte ji jít před vámi, pokud je na cestě jen místo pro jednu osobu. Většina dívek tuto úvahu opravdu ocení. Pokud jí bude zima, nabídni jí svoji mikinu nebo bundu. Dívky rády nosí sako chlapa, kterého mají rádi.
 6. Obrázek s názvem Přilákejte dívky jazykem těla, krok 10

  6 Prolomte dotykovou bariéru. Jakmile jste spolu strávili několik hodin a víte, že s vámi ráda tráví čas, obraťte se na ni. Fyzický kontakt pomůže učinit konverzaci intimnější a smysluplnější.
  • Začněte tím, že ji při rozloučení obejmete. Zajistěte, aby objetí nezůstalo déle než 3–6 sekund, jinak by se mohla cítit nepohodlně. Pokud vás stiskne a podrží, jste připraveni na další krok.
  • Sáhněte po její ruce. Pokud vás drží za ruku nebo proplétá prsty s vašimi, je do vás opravdu zamilovaná a chce být vaší přítelkyní.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Dívky vždy ocení skutečné komplimenty jako: „Opravdu se mi líbí tvé vlasy.“ Vyhýbejte se komplimentům jejího těla - dokonce i rty a oči jsou mimo hranice, dokud ji neznáte nebo chvíli nemluvíte, protože se bude cítit nepříjemně, pokud bude mít pocit, že se na ni díváte spíše sexuálně než jako hodná dívka, kterou byste chtěli poznat.
 • Buďte opatrní při škádlení. Udělejte to hravým, ale ne zraňujícím. Dívky jsou citlivé a vtipkují nebo hrají jinak než kluci. Vtipkujte jen o věcech, o kterých víte, že si je jistá. Nikdy nekritizujte dívku ani se k ní nechovejte jako k jednomu z kluků. Bude to brát jako znamení, že do ní nejsi.
 • Přečtěte si její řeč těla, abyste poznali, jestli se jí vůbec vyplatí přiblížit. Vědět, jak číst její řeč těla, vám řekne vše, co potřebujete vědět.

reklama

Populární Problémy

Játra s restovanou cibulí jsou klasickým, vydatným pokrmem. Ačkoli jste v dětství možná neměli příliš rádi játra a cibuli, zkuste to znovu jako dospělí, abyste zjistili, zda vám nyní toto plnící jídlo chutná! Cibuli a játra nakrájejte nejprve na ...

Jak chránit podrážky. Vypadat stylově je důležité, stejně jako péče o obuv, která doplní vaše oblečení. Každá oblast boty potřebuje pozornost při rozhodování, jak se o ni dlouhodobě starat. Ať už investujete do drahého, ...

Packers a Ravens pokračují v předsezónní hře ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu na různých trzích.

Jak předat cenu. Rozdat ocenění je obrovská čest, takže pravděpodobně budete chtít odvést skvělou práci. Při předávání ocenění je důležité soustředit se spíše na vítěze než na sebe. Začněte svůj projev ocenění ...

Jak vyměnit těsnění dvířek chladničky. Vadné nebo netěsnící dveře chladničky plýtvají energií, zvyšují vaše účty za energii a zatěžují vaši chladničku a zkracují její životnost. Riskujete také zkažení jídla. Výměna těsnění dveří (často ...

Kickers a Punters jsou někdy přehlíženi, ale jsou velmi důležitou součástí týmu. Kopání nebo plavení nemusí být příliš těžké, pokud se budete řídit těmito radami. Vždy pracujte na síle nohou. Můžete to udělat spuštěním nebo jinou nohou ...