Jak být dobrým hráčem křídel ve fotbale

Chcete vědět, jak být úplným křídlem vašeho fotbalového týmu? V tomto krátkém průvodci objevíte několik způsobů, jak zlepšit své dovednosti, abyste se stali lepším hráčem křídel.

Část 1 ze 4: Zlepšení rychlosti

 1. Obrázek s názvem Vylepšete svoji hru ve fotbale Krok 21

  1 Vylepšete rychlost. Nejzákladnější fyzické atributy, které by dobrý křídelník měl mít, je rychlost. S rychlostí byste byli schopni bombardovat křídla jako Ronaldo nebo Messi. Chcete -li zvýšit rychlost, postupujte podle pokynů v této části.
 2. Obrázek s názvem Uvolněte napětí v ramenou Krok 11

  2 Požádejte přítele, aby vám položil obě ruce na ramena.
 3. Obrázek s názvem Opravit skřípnutý nerv v rameni Krok 13

  3 Pokuste se běžet tak tvrdě, jak můžete, směrem ke svému příteli, zatímco on se vám v tom snaží zabránit rukama na ramenou.
 4. Obrázek s názvem Vylepšete svoji hru ve fotbale Krok 7

  4 Požádejte svého přítele, aby vás asi po 10 sekundách pustil a odstěhoval se. Výsledkem by mělo být, že běžíte plnou rychlostí vpřed.
 5. Obrázek s názvem Začít smíšená bojová umění Krok 7

  5 Tuto metodu opakujte alespoň 10krát týdně. Měli byste zjistit, že se vaše rychlost zvýší asi za měsíc. Tato metoda je široce používána mnoha sportovci ke zvýšení jejich rychlosti. reklama

Část 2 ze 4: Zvyšování výdrže

 1. Obrázek s názvem Break a Headfirst Fall or Dive Step 16

  1 Zapracujte na své výdrži. Dalším fyzickým atributem, který by dobrý křídelník měl mít, je vytrvalost. Způsob, jak to vybudovat, je plavání a časté běhání na dlouhé vzdálenosti ve vysokých nadmořských výškách. První zvyšuje kapacitu plic, zatímco druhý zvyšuje množství červených krvinek, které vaše tělo produkuje. Tyto druhy cvičení zvyšují množství kyslíku, které můžete do plic přijmout jediným dechem. reklama

Část 3 ze 4: Driblování a hbitost

 1. Obrázek s názvem Vylepšete svoji hru ve fotbale Krok 4

  1 Zvyšte svoji agilitu. Žádný křídelník by nebyl úplný bez dobrého driblování a hbitosti. Jak je vybudovat? Jednoduché - postupujte podle návrhů v této části.
 2. Obrázek s názvem Half Volley a Soccer Ball 13. krok

  2 Provádějte každodenní driblování a pohyb s míčem ve stísněných prostorách. Dobré místo pro to by bylo ve vašem vlastním domě. Vyhněte se však jakémukoli poškození jakékoli věci nebo osoby.
 3. Obrázek s názvem Impress Soccer Coach, krok 6

  3 Proveďte spoustu zatáček s míčem a zvykněte si na pohyby nohou. Čím více toho uděláte, tím lepší bude vaše kontrola míče. Kontrola míče je pro driblování nezbytná.
 4. Obrázek s názvem Driblovat fotbalový míč kolem soupeře Krok 7

  4 Běh. Pokud jde o hbitost, můžete kyvadlovou dopravu provozovat každý týden. Pokuste se načasovat pokaždé, když to uděláte, a snažte se porazit své načasování při každém pokusu.
  • Také byste se mohli naučit driblovat pohyby sledováním výukových videí na YouTube.


 5. Obrázek s názvem Střílejte fotbalový míč Krok 15

  5 Zapracujte na zlepšení své slabé nohy. Musíte být schopni přejít, přihrát a střílet oběma nohama. Mnoho z největších křídel světa je dvounohých a jsou tak nebezpeční, protože jsou schopni zasáhnout a vystřelit nebo se unášet doširoka a přejít. Pracujte na tom, abyste pomocí slabé nohy ovládali, přihrávali a stříleli míč. Zpočátku to může vypadat trapně, ale nakonec si na to zvyknete a bude vám to připadat přirozené. reklama

Část 4 ze 4: Polohování

 1. Obrázek s názvem Vylepšete svou hru ve fotbale Krok 13

  1 Když je váš tým v držení, hledejte místo. Běžte do vesmíru a dělejte to velmi často.
 2. Obrázek s názvem Vylepšete svoji hru ve fotbale Krok 12

  2 Pomocí své vize pomozte najít prostory, které nejsou mimo ofsajd. Umístěte se tam pravidelně ve správnou chvíli.
 3. Obrázek s názvem Vylepšete svoji hru ve fotbale Krok 17

  3 Požádejte někoho, aby vám v tom prostoru předal. Pokud jste v poloze křídla, přejděte nebo driblujte a střílejte nebo přihrávejte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu zlepšit sílu nohy v kopající noze? Běhejte nahoru a dolů po schodech nebo po jakémkoli schodišti; udělejte to s dostatečnou intenzitou, abyste si vybudovali silné nohy. Při fotografování dávejte pozor, abyste váhu těla posunuli ve směru střely.
 • Otázka Jak mohu lépe ovládat míč? Procvičte si driblování míče, abyste pracovali na svém těsném ovládání. Můžete také hodit míč přímo do vzduchu a posoudit, kde dopadne, aby jej sundal a uvěznil.
 • Otázka Během své praxe jsem dobrý hráč, ale během hry jsem nervózní. Proč? To je jen přirozený lidský instinkt. Naučte se být si s míčem jistí a chránit jej. Nervozita by měla slábnout, čím si budete jistější.
 • Otázka Jak mohu zlepšit svou střelbu se svou slabou nohou? Je běžné, že jedna noha je silnější střelec než druhá. Zkuste sledovat lidi, kteří používají nohu, kterou chcete zlepšit, a podívejte se na techniky, které používají. Začněte kopat „Keepy Uppys“ v rytmu silné nohy, pak slabé nohy. To se s postupem mírně zlepší. Můžete také použít zeď nebo přítele k procházení a používat různé techniky k použití vaší slabší nohy, stejně jako pomocí silnější, protože nechcete přemýšlet o tom, kterou nohu používáte příliš, místo toho to dělat přirozeně . Pokračujte v nácviku přihrávky a poté střelby slabší nohou a nakonec se to chytí.
 • Otázka Jaká je práce křídla na hřišti? Úkolem křídla je vytvářet šance, dávat góly a asistovat. Křídla podporují hráče kolem nich, stejně jako spojení s útočníkem a/nebo útočícím záložníkem. Úloha křídla je stejně důležitá jako pro kteréhokoli jiného hráče k získání míče a jeho předání týmu pomocí tempa a techniky driblování.
 • Otázka: Ve svých zápasech jsem vždy pevně označen, a kdykoli ke mně někdo přejde, moje značka na mě narazí. Co bych měl dělat? Zkuste předstírat a tělové finty. Pokuste se také najít mezeru mezi hráči, abyste mohli bezpečně vzít míč, a vždy hledejte spoluhráče, kterému byste pod tlakem míč předali.
 • Otázka Jak se mohu bránit jako křídlo ve fotbale? Sledujte zpět, když útočí opozice, a mějte křídlo druhého týmu. Neponořujte se do nářadí.
 • Otázka V jakých scénářích se křídlo přesune do střední polohy? Když je míč na druhém křídle a záložník jde napříč. Tímto způsobem můžete zakrýt jeho pozici, ale když se vrátí, vraťte se dokořán a pomozte krýt obráncem.
 • Otázka Při hraní zápasů s novými týmy jsem nervózní, takže nejsem schopen ukázat své schopnosti. Co můžu dělat? Zapomeňte na sledování davu a také zapomeňte na zapůsobení na svého nadřízeného. Jen hrajte a užívejte si svoji hru. Nebojte se dělat chyby, profesionálové dělají mnoho. Po chybě vždy pokračujte ve hře a nakonec zkuste zahrát dva dotyky, chytit a hrát, to vám pomůže stabilizovat se ve hře, jak nyní sledujete tok.
 • Otázka Jak mohu vlastnit míč proti vyššímu soupeři? Hrát proti vyššímu soupeři může být bolest, pokud nevíte, jak se s tím vypořádat. Za prvé, menší hráč bude obvykle rychlejší než vyšší hráč, a proto je klíčovým prvkem vypracování způsobu, jak vytvořit prostor a obejít soupeře. Najděte slabinu, kterou hráč má, to bude zahrnovat vyzkoušení několika různých věcí, abyste se dostali kolem záludného soupeře. Pokud je pro něj problém tempo, snažte se dostat co nejširší, nasedněte na míč a jeďte na hráče, aniž byste projevovali strach. Cílem soupeře bude vás zastrašit. Nenech ho

Populární Problémy

Průvodce, jak sledovat zápasy Smith vs Teixeira a všechny zápasy středečního večera v UFC.

Jeden z pouhých dvou neporažených týmů odešel v zemi, Michigan v neděli nastupuje na Northwestern. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Penn State a Wisconsin se setkají v sobotu na velkém fotbalovém zápase 1. týdne. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Aryna Sabalenka se v pondělí utká s CiCi Bellis ve druhém kole Western & Southern Open 2020. Sabalenka a Bellis si na WTA Tour ještě navzájem nezahrají.

Jste tedy unaveni svým mobilním telefonem a váš poskytovatel vám jej bezplatně vymění? Nemůžete přijít na to, jak jej deaktivovat nebo rozbít, abyste mohli získat nový? Takhle! Vypněte mobilní telefon a sejměte kryt baterie.