Cordoba Open 2021: Diego Schwartzman vs Albert Ramos-Vinolas náhled, souboj a předpověď

Diego Schwartzman

Diego Schwartzman

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Diego Schwartzman vs Albert Ramos-Vinolas

Datum: 26. února 2021

Turnaj : Cordoba Open 2021

Kolo : Čtvrtfinále

Místo: Cordoba Argentina

chrisley ví nejlépe online zdarma

Kategorie: ATP 250

Povrch : Jíl

Finanční odměna: 325 270 $

Načasování zápasu: Cca. 20.30 místního času, 5:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Diego Schwartzman vs Albert Ramos-Vinolas náhled

Diego Schwartzman hraje forhend

Diego Schwartzman hraje forhend

Dva z nejzkušenějších dvořanů na turné, Diego Schwartzman a Albert Ramos-Vinolas, se v pátek v Cordobě utkají v posledních osmi.

Finalista 2020 Schwartzman letos odstartoval letmým startem na turnaji ATP 250, když vyhrál nad Marcem Cecchinatem. S tímto výsledkem se nyní Argentinec dostal do čtvrtfinále nebo výše ve všech turnajích v antuce, které hrál poslední dva roky.

křišťálové tenisky

Světová jednička dosáhla v loňském roce semifinále Roland Garros a finále Rome Masters a nyní se bude snažit dostat do semifinále Cordoby již druhou sezónu za sebou.

Albert Ramos-Vinolas má zatím v Cordobě těžký týden. Bývalý světový hráč číslo 17 klesl o 2–6, 1–5 na Tomase Etcheverryho v otvíráku, ale zahájil epický návrat, aby nakonec zvítězil 2–6, 7–6, 7–5.

Zápas druhého kola Ramos-Vinolas proti šampionovi Cordoba Open z roku 2019 Juanovi Ignaciovi Londerovi se řídil podobným vzorem jako jeho první. Španěl byl opět nucen přijít ze setu, aby porazil svého soupeře.

Diego Schwartzman vs Albert Ramos-Vinolas proti sobě

Setkání posledních osmi v Cordobě je šestým vhazováním mezi oběma hráči na turné. Diego Schwartzman dosud dominoval head-to-head a na svých kariérních poradách vede Albert Ramos-Vinolas 5: 0.

Scwhartzman mimochodem loni porazil Španělku i ve čtvrtfinále Cordoby. Argentinec v žádném ze svých zápasů na turné neprohrál s Ramosem-Vinolasem ani set.

Predikce Diego Schwartzman vs. Albert Ramos-Vinolas

Albert Ramos-Vinolas má těžkou špičkovou hru

Albert Ramos-Vinolas má těžkou špičkovou hru

jak nakreslit tenisky

Diego Schwartzman se vrátil do své domovské země a hledal tak potřebnou důvěru; Světová jednička měla neuspokojivou kampaň na Australian Open, protože ho spojil nenasazený Aslan Karatsev. Schwartzmanovi se vždy dobře dařilo v jihoamerickém houpačce z jílu a v roce 2018 vyhrál Rio Open.

Albert Ramos-Vinolas je také veteránem z jílu a dokonce se dostal do finále Masters Monte Carlo 2017, kde prohrál s ‚králem jílu‘ Rafaelem Nadalem. To znamená, že 33letý hráč v poslední době nebyl schopen zaznamenat mnoho vítězství na povrchu.

Schwartzman má v tomto zápase výraznou výhodu, pokud jde o hry těchto dvou hráčů. Argentinec rád na vzestupu pořizuje vysoce odrazivé střely a vrací je se úrokem, což je nejlepší způsob, jak se postavit těžké topspinové hře Ramos-Vinolas.

Schwartzman je jasným favoritem na postup do semifinále v Cordobě a zastavit v pochodu 28letého muže by v pátek vyžadovalo od Ramose-Vinolase něco zvláštního.

Předpověď : Diego Schwartzman k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

WTA Fes - Kuznetsova nucena odejít do důchodu kvůli zranění stehna

Troy se v sobotu utká s Akronem ve fotbalovém zápase Sun Belt vs. MAC. Tato hra není v národní televizi, takže se na ni můžete podívat online.

Třetí sezóna seriálu Svět tance má premiéru dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

ESPN získává vysílací práva CBS na US Open

Jako pálkař v kriketu je vaší prací použít pálku k obraně branky před zasažením míčem. Branka se skládá ze 3 svislých kůlů, nazývaných pařezy, zakončených 2 horizontálními bloky dřeva nebo zábradlí. Budete mít také ...