Přímý přenos Marquette vs Creighton: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Basketbalový tým Creighton Blue Jays (11-2) bude hostit Marquette Golden Eagles (10-2), protože obě strany vstupují do hry Big East.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisový míček na trávník

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Marquette vs Creighton na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network a Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Marquette vs Creighton na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

pádla a míčky na stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

jak se hraje tenis

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Marquette vs Creighton na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Marquette vs Creighton

Golden Eagles v sobotu doma bušili na Central Arkansas Bears 106-54 za rekordním výkonem od Markuse Howarda.

Hlídač nastřílel 30 bodů za střelbu 9 ze 13, včetně 5 ze 7 z centra. Jeho první make from deep mu dal 355 kariérních 3 ukazatelů, čímž prolomil pouto se Stevem Novakem o historický rekord programu.

Marquette nehrál od 20. prosince, kdy porazili North Dakota State Bison 82-68.

Letos kvůli tomu, jak rozvrh fungoval, dostali naši kluci spoustu času pro rodinu, řekl hlavní trenér Marquette Steve Wojciechowski podle Milwaukee Journal Sentinel . Což je úžasné. Když se ale chystáte na hru, nevíte, co můžete očekávat.

A myslel jsem si, že to naši kluci zvládli opravdu dospěle. Očividně hrál dobře, aby získal velký náskok.

kdo začal s tenisem

Zatímco strážce Koby McEwen seděl s vyvrtnutým palcem, nováček Symir Torrence se přihlásil 27 minut z lavičky, když při střelbě 3 ze 4 získal 9 bodů (vše z 3bodového dosahu) a získal 5 asistencí a dvojici krádeží.

Opravdu jsem se zlepšoval, řekl Torrence, podle Milwaukee Journal Sentinel. Hráči, které máme v týmu, mi pomáhali v praxi a dělali mi pohodlí pokaždé, když jsem vstoupil na kurt.

Zvláště Markus, Koby, Greg (Elliott). Všichni strážci. Sacar (Anim). Díky nim se cítím pohodlněji a v podstatě mě připravují na další úroveň a více příležitostí, které mi přijdou do cesty.

obrázky tenisových gripů

Před vlastní prázdninovou přestávkou hráli Blue Jays jen svou druhou opravdovou silniční hru v sezóně, 20. prosince sestřelili Arizona State Sun Devils 67-60.

Strážci Creightonu Mith Ballock a Denzel Mahoney získali za vedení týmu 14 bodů za kus. Zbývala necelá minuta a Ballock najel do barvy, než našel strážce Marcuse Zegarowského, který zakončil 3-ukazatelem, aby Blue Jays vedl 64-60.

Marcus právě přitahuje tolik pozornosti, jak se dostává z kopce, svou schopností vytvářet hry, když se dostane do barvy, řekl Ballock podle Associated Press . Udělal přihrávku zpět. Míč náhodou šel do díry.

Když máte kluky, kteří proniknou a dostanou se na okraj, a mohou střílet míč, je těžké nás všechny pokrýt. Musíte si vybrat, co chcete odnést, a to mi dává hodně otevřeného vzhledu.

Creighton obnovili svůj rozvrh v sobotu, když doma obsadili trumf 91- 54 NAIA Midland University Warriors. Zegarowski a jeho kolega Ty-Shon Alexander vedli s 19 body.


Populární Problémy

Šampionka US Open 2019 Bianca Andreescu nedávno hovořila o dopadu Rogera Federera na tenis a o tom, jak je i nadále vzorem pro všechny.

Č. 12 Wisconsin čeká v úterý zajímavý test proti Loyola Chicago 3: 0. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Elina Svitolina se ve čtvrtek ve čtvrtfinále Štrasburku poprvé utká s Jilem Teichmannem na turné WTA. Svitolina je papírově oblíbená, ale vzhledem k nedávné formě Teichmanna je nepravděpodobné, že by to pro Ukrajince bylo snadné vítězství.

Většinu času při vaření špaget je lákavé nechat si jen naservírovat velikost porce, než pečlivě měřit. Někdy je ale důležité získat přesné množství porcí, jako když se řídíte receptem a snažíte se dodržovat ...

„Turnaj smíchu“ má premiéru v neděli na TBS. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online streamování zdarma.

ATP zveřejnila v pondělí plán turné na čtvrté čtvrtletí roku.