Miami Open 2021: Stefanos Tsitsipas vs Damir Dzumhur náhled, head-to-head & prediction

Může Stefanos Tsitsipas získat svou první letošní trofej v Miami?

Může Stefanos Tsitsipas získat svou první letošní trofej v Miami?

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Stefanos Tsitsipas vs Damir Dzumhur

Datum: 27. března 2021

Turnaj: Miami Otevřeno 2021

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Gator game live stream zdarma

Místo : Miami Florida

Kategorie: ATP Masters 1000 Series

Povrch: Venkovní hardcourt

nejlepší tenisová raketa pro muže

Finanční odměna: 3 340 000 $

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort


Náhled Stefanos Tsitsipas vs Damir Dzumhur

Druhý nasazený Stefanos Tsitsipas zahájí kampaň Miami Open zápasem druhého kola proti Damiru Dzumhurovi poté, co se v prvním kole rozloučí.

Tsitsipas přichází do turnaje na základě silné kampaně v Acapulcu, kde se dostal do finále. Řek byl nejlepším semenem v Mexiku, ale prohrál s Alexandrem Zverevem, druhým semenem, na summitu.

Tsitsipas má zatím slibný rok, dostal se tak do čtvrtfinále každého turnaje, který odehrál. Světová pětka ale letos ještě trofej nezíská; ve skutečnosti je v současné době na sérii tří po sobě jdoucích ztrát ve finále turnaje. Není třeba říkat, že by to rád změnil v Miami.

nejlepší pálka na stolní tenis pro středně pokročilé hráče

Na rozdíl od Tsitsipase už Dzumhur letos v Miami hodně hrál tenis. Prošel dvěma kvalifikačními koly, než se v prvním kole stal šťastným poraženým Kevinem Andersonem.

Bosňan byl proti Andersonovi vynikající, když vyhrál jen 7: 6 (6) 7: 5 a jen jednou ztratil podání.

Před vstupem do Miami Dzumhur neprošel prvním kolem žádného turnaje v roce 2021. To znamená, že již vytvořil svůj nejlepší výsledek roku.

Dzumhurova poslední tři vystoupení v Miami skončila ve druhém kole. Bosňan to tentokrát bude chtít změnit.

jak snížit tenisový míček na židli

Stefanos Tsitsipas vs Damir Dzumhur hlava na hlavě

Damir Dzumhur má fenomenální rekord proti Stefanosu Tsitsipasovi. V žebříčku ATP může být o 121 míst za ním, ale do této hry půjde s jistotou a dynamikou.

Dzumhur vede vzájemné zápasy 3-1 , a také vyhrál své poslední dva zápasy proti Řekům. Tsitsipas však má ve svůj prospěch jeden faktor - duo se zatím setkalo na venkovním hardcourtu jen jednou a toto střetnutí vyhrál ve dvou setech.

Dzumhur ve svých třech výhrách proti Tsitsipasovi snížil pouze jednu sadu.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Damir Dzumhur

Damir Dzumhur má na ramenou klidnou hlavu

Damir Dzumhur má na ramenou klidnou hlavu

co znamená reklama v tenise

Přestože letos Stefanos Tsitsipas dosud nezískal titul, byl po celou dobu ve skvělé formě. V roce 2021 má poměr výher a ztrát 14-4 a také dosáhl svého nejvyššího umístění v žebříčku ATP v žebříčku-číslo 5.

Dvaadvacetiletá agresivita na všech hřištích, spojená s jeho přesnými údery a hbitým pohybem, z něj nyní činí jednoho z nejlepších hráčů na světě.

Damir Dzumhur nemá velké podání ani silné údery, ale vynahrazuje to svou chytrou hrou. Bosňan je jedním z nejtišších hráčů na turné a nenechá se rachotit pod tlakem. Ve skutečnosti měl před několika lety nejvyšší míru konverze bodu zlomu mezi svými vrstevníky.

Právě Dzumhurova mentální síla činí toto setkání vzrušujícím. Zatímco Tsitsipas má tendenci se pod tlakem rozpadat, Dzumhur dokázal, že je spojkovým hráčem po celou dobu své kariéry.

To znamená, že Řek je technicky mnohem lepší než Bosňan a má také mnohem větší palebnou sílu. To má všechny předpoklady těsné soutěže, ale Tsitsipasovo větší podání a forhend mohou nakonec znamenat rozdíl.

Předpověď : Stefanos Tsitsipas k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jak umýt všechny ptáky. Allbirds je americká značka obuvi, která používá vlnu k výrobě ekologických bot vyrobených pro běh a každodenní nošení. Jsou stylové a dobře se nosí, ale mohou se pěkně zašpinit jako každá jiná obuv ...

Dynamičtí Švýcaři, považovaní za největší ze všech, v žádném případě nespadají. Zde je důvod.

Jak vyrobit jednoduchou kouřovou bombu. Výroba většiny typů kouřových bomb je obtížná a nebezpečná. Tato příručka vám ukáže, jak vytvořit bezpečnou a snadnou alternativu vhodnou pro všechny věkové kategorie. Ať už hrajete žert nebo předstíráte, že jste ...

Ve druhém kole Lexingtonu ve středu Aryna Sabalenka bude vůbec poprvé bojovat s Coco Gauffovou. Sabalenka a Gauff mají kontrastní styly, ale oba měli v poslední době dobré výsledky, což z něj dělá potenciálního crackera.

Alison Riske nedokázala využít sedm šancí a porazit Coco Vandewegheovou, která postoupila do semifinále v Nizozemsku.