Jak sledovat online Memorial Memorial Tournament 2020 bez kabeluGetty Tiger Woods hraje ránu během tréninkového kola před Memorial Memorial Tournament.

Tiger Woods v Muirfield Village tituluje hvězdně obsazené hřiště při svém prvním startu na PGA Tour za téměř pět měsíců na The Memorial Tournament.

Televizní přenos z The Memorial bude na Golf Channel (čtvrtek-neděle) a CBS (sobota-neděle). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat úplné pokrytí streamováním turnaje ve svém počítači, telefonu nebo jiném zařízení takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Živý kanál PGA Tour Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos The Memorial prostřednictvím Amazon PGA Tour Live , který bude mít celodenní pokrytí vybraných jamek a hráčů po celý turnaj. To je jiné - a rozsáhlejší - než televizní vysílání:

Sledujte PGA Tour živě na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do živého kanálu PGA Tour, můžete poté sledovat živý přenos The Memorial na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat přímý přenos The Memorial na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat přehrávání každého kanálu na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

pravidla raketbalu na youtube

Hulu s živou televizí

Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) jsou dva z více než 60 živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který také přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete The Memorial sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na Memorial Tournament 2020

Tiger Woods je zvyklý být v centru pozornosti. Koneckonců, udělal to celou svou kariéru, bez ohledu na událost nebo kurz. Ale jak se přihlásí na The Memorial, hřiště se nebude Woodsovi zdát povědomé, aniž by ho za 18 jamkami sledovaly davy fanoušků. Je to něco, čím se připravuje na svou první akci, protože PGA Tour se po delší přestávce kvůli pandemii koronaviru vrátila zpět.

Je tady úplně jiný svět, kde nemáme rušivé vlivy, hluk, vzrušení a energii, kterou fanoušci přinášejí, řekl Woods po tréninkovém kole. Je to jen tichý a odlišný svět.

Po většinu své kariéry, téměř v každém soutěžním kole, do kterého jsem byl zapojen, jsem měl kolem sebe lidi, křičeli diváci, hodně pohybu uvnitř galerie s kameramany a médii, dodal Woods.

Mimo Woods je pole tento týden absolutně nabité, přičemž devět z top 10 na světě, 43 z 50 nejlepších.

Dalším hráčem přitahujícím pozornost týdne v Muirfield Village je Bryson DeChambeau, který se během přestávky ve hře nabalil a nedávno získal titul z Rocket Mortgage Classic. Od restartu PGA Tour neskončil mimo první desítku a bude 3-8-6-1. DeChambeau hrál cvičné kolo s Woodsem, který přišel ohromen.

Woods tento týden novinářům vymyslel způsob, jak zvýšit vzdálenost a maximalizovat svou efektivitu nejen se svým řidičem, ale se všemi svými kluby. To, co Bryson udělal, není snadný úkol. Musí dát čas a dát opakování, a on na to přišel. Byl silnější, rychlejší, větší a vytvořil větší rychlost. Ale co je důležitější, zasahuje to dále, ale podívejme se na skutečnost, že to zasahuje stejně přímo jako on.

DeChambeau je tento týden favoritem na výhru, a to na +900. Navzdory dlouhému propouštění je Woods stále v top 10, aby zaznamenal vítězství na +2200.

Pamětní šance
Bryson DeChambeau +900
Justin Thomas +1000
Rory McIlroy +1200
Patrick Cantlay +1400
Dustin Johnson +1600
Jon Rahm +2000
Collin Morikawa +2000
Viktor Hovland +2200
Tiger Woods +2200
Webb Simpson +2200
Hideki Matsuyama +2500
Brooks Koepka +2500
Xander Schauffele +2500
Daniel Berger +3300
Rickie Fowler +4000
Gary Woodland +4000
Abraham Ancer +5000


Populární Problémy

Western Union je služba pro přenos peněz a zpráv se sídlem mimo Spojené státy, s agenty po celém světě. Každý, kdo má zájem stát se novým agentem, se musí přihlásit a být přijat prostřednictvím sídla společnosti Western Union ....

Grand Jeté je ohromující baletní pohyb, při kterém tanečník vyskočí do vzduchu a provede rozdělení. Tento působivý tah, známý také jako dělený skok, je proveditelný, pokud uděláte správné kroky, ale dbejte na správnou přípravu. Grand Jeté ...

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Jak žít s klasickým typem Ehlers Danlos. Klasický typ Ehlers-Danlos je typem Ehlers-Danlosova syndromu (EDS), geneticky dědičného zdravotního stavu. Klasický EDS je stav, který ovlivňuje vaši pojivovou tkáň (jako ...

Roger Federer hraje v nejnovější reklamě Mercedes-Benz, která má na konci vtipný zvrat. Roger Federer je ambasadorem značky tohoto luxusního automobilového gigantu.

V úterý večer má premiéru sezóna 8 seriálu „7 malých Johnstonů“. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.