Přímý přenos Titans vs Vikingové: Jak se dívat bez kabeluGetty Zadák Tennessee Titans Ryan Tannehill.Minnesota Vikings bude v neděli hostit akci Tennessee Titans ve 3. týdnu.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Titans vs Vikings:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu a Minneapolisu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Titany vs Vikingy můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu a MinneapolisuMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:materiál tenisové rakety

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Titany vs Vikingy můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu a Minneapolisu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Titany vs Vikingy můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Nashvillu a Minneapolisu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Titany vs Vikingy můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.

živé přenosy redskins vs packers

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Titans vs Vikingy naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Titany vs Vikingy naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Titans vs Vikingové

Titáni minulý týden hranili na Jacksonville Jaguars 33-30, když se dostali do vedení na branku Stephena Gostkowského na 49 yardů a zbývalo 96 sekund.

Abyste dostali šanci vyhrát na konci hry, o to se cvičí, řekl kicker podle Associated Press . Naštěstí jsme to dnes zvládli. Je vzrušující vyhrát a dostat Titány na 2: 0.

Quarterback Ryan Tannehill připojil 18 z 24 přihrávek na 239 yardů a 4 přistání, aniž by míč otočil. Jeho nejdelším hodem byl 18-yardový hráč Adam Humphries.

Byl v plamenech a utíkal zpět, řekl Derrick Henry o Tannehillovi, podle AP. V červené zóně odvedl skvělou práci. Je to jen to, co dělá.

První letošní vítězství Titánů bylo ještě těsnější: 25 yardový hráč z Gostkowského, kterému zbývalo 17 sekund, je posunul za Broncos 16-14.

jak nosit pásku na šlachu

Máte štěstí na 2: 0, ale chcete se i nadále zlepšovat, řekl v pondělí hlavní trenér Mike Vrabel. oficiální webové stránky . Myslím, že pokud se nebudeme rychle zlepšovat, pravděpodobně to půjde jinou cestou.

Dodal: Bylo tam hodně dobrých věcí a věcí, které musíme uklidit. Musíme pokračovat v odstraňování věcí, díky nimž budeme poraženi.

Vikingové minulý týden klesli na 0-2 a prohráli s Indianapolis Colts 28-11.

Quarterback Kirk Cousins ​​měl pravděpodobně nejhorší výlet ve své kariéře. Dokončil jen 11 z 26 přihrávek na 113 yardů a 3 zachycení. Je hoden na méně yardů na start pouze jednou-28-12 demontáž Atlanta Falcons v loňském roce, ve kterém Vikingové překonali Atlantu 172-73 a vyhráli bitvu o obrat 3: 0; Bratranci šli 8 za 10 na 98 yardů a skóre.

Během dvou týdnů se Minnesotův útok řadí na poslední místo v NFL s 343 yardy a Cousins ​​hodil dvakrát tolik zachycení (4) než přistání (2).

Musím pro něj najít nějaký prostor, je to nejlepší způsob, jak to říci, řekl tento týden ofenzivní koordinátor Gary Kubiak. ESPN . Minulý týden jsme měli nějaké hry, kde neměl kam jít s míčem. Seděl jsem tam a díval se, co děláme, a říkal jsem: „Dobře, musíme v těchto situacích otevřít některé lidi proti krytím nebo těm věcem, na jejichž otevření musíme pracovat.“

Ale měli jsme několik her, které pro něj byly velmi obtížné. Kirk bojuje. Dělá svou část - bojuje, studuje, tvrdě pracuje, tvrdě cvičí. Beru si osobně, že mu musím více pomáhat, a vím, že to potřebují i ​​jeho spoluhráči.


Populární Problémy

Většina lidí má přirozeně sklon používat jednu ruku jako svoji dominantní. Můžete se však také vycvičit, abyste dokázali obě ruce používat stejně dobře. První věc, kterou musíte udělat, je zvyknout si používat svou nedominantní ruku pro každodenní ...

Jak obnovit práci po odchodu do důchodu. Odchod do důchodu neznamená pro mnoho lidí vždy konec práce. Mnoho důchodců si našlo cestu zpět do pracovního procesu z řady důvodů, včetně potřeby více peněz nebo prostě nudy v ...