Alec Baldwin Roast: Jak se na to dívat online

Sledujte Alec Baldwin Roast online

Getty

Alec Baldwin Roast konečně vysílá na Comedy Central, mimo jiné kanály, debut 15. září 2019 ve 22 hodin. ET/PT a 21:00 CT. Kromě sítě Comedy Central se show vysílá na Paramountu, Nickelodeonu, CMT, VH1, MTV a TV Land. Pokud však nemáte předplatné kabelu nebo váš kabelový balíček neobsahuje žádnou ze sítí zobrazujících pečeně, stále existují možnosti sledování události online.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Comedy Central na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:TV Philo

Comedy Central, VH1, TV Land, CMT, Nickelodeon, MTV a Paramount jsou zahrnuty v hlavním 58-kanálovém balíčku společnosti Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV , a poté můžete Comedy Central sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporovaném iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát většinu pořadů a událostí, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTVComedy Central, VH1, MTV, Nickelodeon, CMT a Paramount jsou některé z nich Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Comedy Central na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sling TV

Comedy Central, CMT, MTV, TV Land a Paramount jsou součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue prostřednictvím Comedy Extra. VH1 je součástí doplňku Lifestyle Extra, který lze přidat k hlavním balíčkům kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Comedy Central sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny zahrnují Nickelodeon. Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Nicka na svém počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now obsahuje cloudové DVR.


Sean Hayes je pečeným mistrem celé akce a mezi velká jména na pódiu patří Robert De Niro, generál pečeně Jeff Ross, Caitlyn Jenner a Blake Griffin. Alec Baldwin je 17. hvězdou praženou na Comedy Central, přičemž mezi minulé hvězdy na horkém křesle patřili Justin Bieber, Donald Trump, Bruce Willis, William Shatner a Joan Rivers, podle Vložit časopis .

tenisky modré jean

Jednou z věcí, díky nimž je Baldwin v posledních letech stále oblíbenější, je jeho dojem na Donalda Trumpa Sobotní noční život . Podle některých může být pro některé jeho fanoušky překvapením, že to ve skutečnosti nenávidí Fox News . Nyní těsně před 45. sezónou SNL „Baldwin prozradil v seriálu YouTube Nikalon na YouTube Pěší turistika s Kevinem, myslím si, že pokaždé, když jsem udělal Trumpa po první sezóně - v první sezóně byli všichni vysoko, měli velkou bolest, byli zmatení. Mysleli si, že i když se vám [Hillary Clintonová] nelíbí, je nemožné, že by ji porazil. Prostě to neviděli. Potom, pokaždé, když jsem to udělal - druhou a třetí sezónu, udělal jsem to, šel jsem do svého pokoje a říkal jsem si: „Doufám, že meteor zasáhne tuto budovu a zabije mě, protože už to nechci nikdy dělat . Nesnáším to.'

A nevypadá to, že by se Baldwin na něm hodně objevil SNL v této sezóně, pokud existuje. Vysvětlil, neumím si představit, že bych to udělal znovu ... Měli by najít někoho, kdo to chce udělat. Všichni jsou moji drazí přátelé a já tam chodím rád, ale druhá věc je, že letos na podzim půjdu do práce způsobem, který jsem už nějakou dobu nedělal. Moje žena a já jsme měli před rokem syna, a protože se narodil, pracoval jsem minimálně, protože jsem tam chtěl být pro svoji ženu a děti ... Ale párty skončila letos na podzim a já budu cestovat. SNL prostě drtí mé víkendy a teď víkendy pro mě budou mnohem cennější, protože to je čas s mými dětmi.

Baldwin řekl, že první sezóna, ve které se objevil jako Trump, byla zábava.


Populární Problémy

Šarapovová naposledy porazila Serenu už v roce 2004.

Váš průvodce streamováním Twitches online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak předcházet bolesti zápěstí během kliky. Poměrně častou stížností je bolest zápěstí při klicích. Pokud se s něčím setkáte, zkuste nejprve zkontrolovat svůj formulář, abyste se ujistili, že neděláte chybu, která by mohla být zbytečná ...

Jak být fit jako teenager bez nudy. Dospívající by měli mít alespoň hodinu fyzické aktivity ve většině, nejlépe ve všech dnech v týdnu. Http://kidshealth.org/en/parents/fitness-13-18.html Mezi výhody patří udržování zdravého ...

Paralýza u koček může mít mnoho příčin a může mít mnoho podob. Bez ohledu na příčinu a rozsah paralýzy vaší kočky bude váš paralyzovaný kočičí společník vyžadovat zvláštní péči a pozornost. Dopřejte své paralyzované kočce to nejlepší možné ...

Roger Federer hraje v nejnovější reklamě Mercedes-Benz, která má na konci vtipný zvrat. Roger Federer je ambasadorem značky tohoto luxusního automobilového gigantu.