Jak sledovat vánoční speciál Gwen Stefani 2019 online

Gwen Stefani Čistá hodnota

Getty Gwen Stefani

NBC znovu vysílá prázdninový televizní speciál Díky Gwen Stefani se budete cítit jako o Vánocích dnes večer v 10 hodin EST/21:00 CST. Popis dnešního rozmanitého speciálu zní: Superstaristka přináší do NBC svou vášeň pro Vánoce.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

červené vysoké tenisky

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Variety Show zahrnuje speciální hosty Blake Shelton, Chelsea Handler, Ken Jeong, Seth MacFarlane a NE-YOHrát si

Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmas ft. Blake Shelton You Make It Feel Like Christmas (Deluxe) je právě venku. smarturl.it/GwenChristmasDeluxe Exkluzivní sváteční balíčky a zboží včetně CD, triček, vánočních přání a ozdob jsou k dispozici na gwenstefani.com Sledujte Gwen: Facebook: facebook.com/gwenstefani Twitter: twitter.com/gwenstefani Instagram: instagram. com/gwenstefani Režie: Sophie Muller Producent: Grant Jue Hudební video od Gwen Stefani v provedení You Make It Feel Like Christmas. ©… 2018-11-20T16: 00: 01.000Z

Frontmanka skupiny No Doubt Gwen Stefani a dlouholetý přítel Blake Shelton hrají na varietním speciálu a zazpívají duet písně You Make It Feel Like Christmas ze svého stejnojmenného sezónního alba. Odrůda NBC je opakováním prázdninového speciálu, který byl původně vysílán v roce 2017, podle Inquisitr .

Stefani také předvede několik oblíbených svátků, včetně Jingle Bells a Santa Baby, a připojí se k nim speciální hosté Chelsea Handler, Ken Jeong, Seth MacFarlane a NE-YO.

Od Gwen Stefani Cítíte se jako Vánoce je moderním pojetím tradičních vánočních speciálů, se kterými jsme všichni vyrostli a máme je rádi, píše se na webu NBC. Díky hodinovým hudebním vystoupením a zábavným prázdninovým skečům tento hodinový speciální primetime zachytí Stefaniho nakažlivého ducha a ikonický styl. Bude to vyžadovat její přístupnou radost ze života a lásku v jejím srdci a podělit se o to s publikem po celé zemi.

Cítíte se jako Vánoce je cesta vším, co dělá prázdniny tak zvláštními pro Stefani a zbytek světa, dodává stránka.

Nalaďte si večer, 19. prosince ve 22 hodin. EST/21:00 CST chytit Gwen Stefani Cítíte se jako Vánoce na NBC. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

Část 1 finále 'The Bachelorette' 2019 se koná dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu končící 15. sezónu online prostřednictvím živého přenosu.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat jarní tréninkové hry Boston Red Sox online v roce 2019.

Jak vytvořit server Minecraft zdarma. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit bezplatný server Minecraft. Existuje mnoho služeb hostování serveru Minecraft, ke kterým se můžete zaregistrovat. Minehut je jednou z mála služeb, které vám umožňují hostovat ...

Jo-Wilfried Tsonga nedávno vyslal bohatou chválu na Rafaela Nadala a promluvil o nároku Španělů na titul „KOZA“.

Proslulý tenisový trenér Roger Rasheed věří, že přítomnost Rogera Federera v rozhovoru GOAT (Greatest Of All Time) není jen o číslech, ale také o jeho vlivu na tenis.