VIDEO: Andy Murray prohrál s Nadalem, nechal se ostříhat na kurtu ve finále ATP World Tour Finals

Účes Andy Murray Rafael Nadal ATP WTF 2015

Oživující Rafael Nadal vzal Murraye ve dvou setech-6: 4, 6: 1

Španělské eso Rafael Nadal naštval druhého nasazeného Andyho Murraye v zápase dvojice na finále světového turné ATP 18. listopadu, když důkladně porazil Skot 6: 4, 6: 1.

Dvojice zahájila zápas tím, že se navzájem zlomila, aby vyhrála kus za kus, přičemž Nadal byl silnějším hráčem, který vstoupil do hry dne. Před zápasem Nadal dovedl Murraye k 15 vítězstvím na 6 z 21krát, než se pár předtím setkal.

usa vs nizozemsko live stream

Zdá se, že Nadal má letos zmenšenou formu, když ho v květnu letošního roku porazil na svém vlastním oblíbeném povrchu - červené hlíně nikdo jiný než Murray, na turnaji Madrid Masters. Ztráta by byla pro Nadala, který je považován za největšího antukového kurtéra v historii tenisu, extra bolestivý.

Svou obrozenou formu však ukázal po vítězství ve dvou setech nad 4. nasazeným Stanem Wawrinkou v jeho dřívějším zápase každý s každým ve finále World Tour. Murray, Nadal, Wawrinka a španělský David Ferrer tvoří Ilie Nastase skupina na turnaji, zatímco Federer, Djokovič, Tomáš Berdych a Kei Nishokori tvoří Stan Smith skupina.

Nadal už hrál Wawrinku a zdravě ho porazil, když poslal Švýcary 6-3, 6-2.

Ale po třech zápasech, kdy ho Nadal vedl 2: 1, seděl unaveně vyhlížející Murray na židli u stolu, vzal si nůžky a začal stříhat. Tento krok, který přilákal pohledy z davu a shromáždil reportéry, vedl mnohé k domněnce, že světová č. 2 Murray nebyla vůbec zaměřena na finále světového turné, ale na Davisův pohár.

Murray a jeho starší bratr Jamie jsou součástí daviscupového týmu, který na konci prosince nastoupí na belgickou stranu; tato dvojice podala v semifinále silné výkony proti australskému týmu, aby zajistila, že britská strana dosáhne prvního finále Davisova poháru po téměř 40 letech.

Skot popřel tvrzení, nicméně novinářům řekl, že mám v oku nějaké vlasy a chtěl jsem se jich jen zbavit. To trvalo doslova dvě sekundy. To bylo všechno. Nemělo to nic společného s příštím týdnem ani nic společného s výsledkem tohoto zápasu.

Murray se bude snažit dokončit rok jako světová dvojka, něco, co zatím musí udělat. Výhra by byla velmi pravděpodobná, ale s Nadalem ve formě a vlajícím Murrayem se to odloží.

Podívejte se na okamžik, kdy se Andy Murray nechal improvizovaně ostříhat:

Murray nyní ve svém posledním zápase každý s každým převezme svého spoluhráče Stan Wawrinku. Vítězství nad Švýcary bude znamenat, že může stále postoupit do dalšího kola.

Populární Problémy

UMass a George Mason se setkávají ve středu ve Fairfaxu, aby se pomalé rozjely ve hře A-10. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Basketbal Vanderbilt se vydává na cestu, aby se v úterý ujal Davidsona v klíčovém nekonferenčním zápase. Takto můžete hru sledovat, protože není v televizi.

Je známo, že Federer a Nadal hráli v roce 2008 finále blockbusteru. Jaká jsou další velká finále ve Wimbledonu? Zjistěte to zde :.

Ve věku 54 let zemřel šéf ATP Brad Drewett

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat premiéru sezóny 10 Curb Your Enthusiasm bez kabelu.

Ponožka ráda vymění Augustu za finále ATP.