Přímý přenos Apple Cup 2018: Jak sledovat Washington vs WSU online bez kabelu

Gardner Minshew

Rozehrávač Washington State Gardner Minshewsušicí přikrývka bez tenisových míčků

Gardner Minshew a č. 8 Washington State Cougars (10-1) mají možnost vyhrát divizi Pac-12 North a s vítězstvím přejít na konferenční mistrovskou hru. Aby to bylo možné, bude muset hlavní trenér Mike Leach’s Cougars vyřešit v pátek večer Chrisa Petersena č. 16 Washington Huskies (8-3) v Pullmanu.Začátek hry je naplánován na 20:30. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných , služby streamování živého televizního vysílání:FuboTV

Fox (live na většině trhů) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflixu nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

znuděný tenis

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.


Náhled

Vítěz této hry se setká s Utahem Utes, který vyhrál Pac-12 South, na stadionu Levi’s Stadium v ​​Santa Claře.

Toto je 111. ročník Apple Cupu, jednoho z nejstarších soupeření univerzitního fotbalu. Huskies vedou v sérii všech dob proti Cougarům 72-32-6, včetně posledních pěti setkání. Stát Washington srazil Washington naposledy v roce 2012. Od té doby Cougarové prohráli všech těchto pět setkání minimálně o 10 a více bodů.

PATRICKERICKSON: RT SWXFemi: Dříve hlavní trenér UW Chris Petersen vyprávěl příběh o Mike Leachovi, který ukázal schůzku trenérů Pac-12 se zpožděním 30 minut s hamburgerem In-N-Out. Samozřejmě jsem se na to musel dneska zeptat Leacha během jeho týdenního lisu ... pic.twitter.com/l3KS9gwduj

- 590 KQNT (@590KQNT) 20. listopadu 2018

nejlepší ortéza pro tendonitidu lokte

Leach je v poslední době ve vzácné formě. Nejprve se objevil na setkání trenérů Pac-12 s jídlem In N Out a poté komentoval novináře na Petersenu během tiskové konference tento týden.

Je to prostě skvělý chlap. Je to dobrý chlap, je to ten chlap, kterého měli učitelé pravděpodobně vždy rádi, a dostali se brzy do školy, dostali domácí úkoly brzy. A vaši rodiče občas říkali: „Proč nemůžeš být víc jako Petersenův chlapec?

S 4325 přihrávkami a 36 přistáními v této sezóně vede Minshew národ v obou kategoriích. Minshew se v posledních týdnech stal legitimnější vyhlídkou v kruzích NFL. Zápas ke shlédnutí: Minshewovým soupeřem je startér Huskies Jake Browning, který před dvěma sezónami porazil Cougars na podobné pozici, aby si zajistil místo ve hře Pac-12 Championship; Huskies nakonec přešel na College Football Playoff. Obrana Cougarů umožňuje 206,9 yardů projíždějících na hru v útoku.


Populární Problémy

Wawrinkův pozitivní mentální přístup je hlavním architektem jeho pozoruhodné transformace.

Zbývají jen hodiny, než se Federer a Del Potro utkají v Miami, zde je pět z nejpřísněji napadených bitev mezi nimi.

Andy Murray po léta bojoval se zraněním zad a zavolal na operaci zad, která ho pravděpodobně vyřadila do konce sezóny 2013.

Video: Goran Ivanisevic vs Patrick Rafter - epické finále Wimbledonu 2001

UFC 239 se považuje za jednu z nejlepších karet roku. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat jej na televizi, telefonu, počítači, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Druhá epizoda 2. série „The Masked Singer“ se vysílá ve středu 2. října v 8/7c na stanici Fox. Pokud nemáte kabel, můžete jej zdarma sledovat online.