Jak se líbit

Každý z nás v té či oné době má pocit, že se o nás svět nestará tak, jak bychom chtěli. Pokud jste v té funky nějakou dobu, možná je čas začít jednat. Díky rychlému předělání svého myšlení a několika sociálním ukazatelům budete na dobré cestě stát se touto osobou za okamžik.

Část 1 ze 3: Dostat se do zóny

 1. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 1

  1 Udělejte si pohodlí sami se sebou. Pravděpodobně vám to bylo kázáno už miliardkrát: Abyste si lidi oblíbili, musíte mít nejprve rádi sami sebe. Snadněji se to řekne, než udělá, co? Ale víte, že je to pravda-přemýšlejte o někom, o kom víte, že má opravdu nízkou sebehodnotu. Pravděpodobně jsou trochu negativní, přehnaně citliví a není s nimi legrace. Kdyby byli sami sebou spokojení, celý jejich svět by se k nim choval jinak.
  • Sepište si seznam dobrých věcí o sobě. Udělejte něco, kvůli čemu se budete cítit šťastně a sebevědomě. Nebojte se vyzkoušet něco nového a děsivého. O vynechání tohoto kroku ani neuvažujte - je to zásadní. Nemusíš být odchozí a veselý, stačí mít zdravou úroveň sebeúcty.


 2. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 2

  2 Buďte upřímní . Jakmile se sebou budete spokojeni, držte se ho. Falešné přetvářky a sebeprezentace a snaha udržet si image, kromě toho, že jsou vyloženě vyčerpávající, je jen obrovská odbočka. Kdo jsi, je dobrý, nedostatky a vůbec. Místo toho, abyste byli druhořadou verzí něčeho jiného, ​​buďte prvotřídní vy, víte? Jaký má smysl dělat něco jiného?
  • Věřte nebo ne, výzkumy ukázaly, že ztrapnění se před ostatními lidmi může ve skutečnosti přimět je, aby se vám líbily a důvěřovaly vám! Po chvilce přemýšlení o tom dává smysl: všem ukážete, že jste skuteční, stejně jako oni. Jaká to úleva! Už nejsi dokonalý. Fuj. Zavřete jeden. Čím pravdivější budete, tím lépe.
 3. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 3

  3 Buďte nadšení. Pojďme dolů k mosazným cvočkům: Představte si, že jste s někým v posteli a děláte skutek. Tato osoba prochází pohyby, ale nemůžete opravdu říct, jak se cítí tak či onak. Chtěli byste s nimi znovu skočit do postele? Asi ne. To samé platí pro život! Každý chce být kolem té jedné osoby, která má ráda vzrušení v místnosti. Není důvod, abys to nemohl být ty.
  • Jakmile si uvědomíte, že malé věci v životě mohou být vzrušující, nadšení bude proudit. Koneckonců, život je krátký. Ne každý šálek kávy musí být tím nejlepším šálkem kávy, jaký jste kdy měli (ve skutečnosti to může být nejhorší), ale přesto z něj můžete být nadšení. Fuj, káva! Konečně! Ranní nervozita! Cítím se tak dobře.
 4. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 4

  4 Buď zvědavý. Jde hlavně o jiné lidi, ale ve skutečnosti byste měli být zvědaví na celý svět. Ve skutečnosti, když je vám něco předloženo myslet si o tom. Nepřijímejte to. Pokud něčemu nerozumíte, zkuste se o tom dozvědět více. Určitě by to mělo platit pro koncepty, ale u lidí by to mělo platit dvojnásob.
  • Až se příště setkáte s někým, komu je 24 let a bude vám vyprávět o čase, který strávil výrobou chainmailu a sous-chef-u v jednom z vašich oblíbených francouzských bister, nechte svou čelist klesnout v jemné nedůvěře a požádejte o vysvětlení. Trochu popiš. Máte zájem!
 5. Obrázek s názvem To se vám líbí, krok 5

  5 Buďte hygieničtí. V případě, že žijete na opuštěném ostrově, ukazuje se, že lidé dávají přednost kontaktu s těmi, kteří nezapáchají. Věda stále neví, proč. Udělejte si laskavost a osprchujte se, vyčistěte si zuby a oblékněte se se zapnutými světly. Lidé vám neposkytnou denní dobu, pokud ne.
  • Nejlepší je vynaložit trochu úsilí (čtěte: víc než jen sprcha). Lidé vypadají pravděpodobně více, než by měli. Pokud jste četli Malcolma Gladwella 'Blink', jste obeznámeni s efektem Woodrowa Wilsona (a jak byl zvolen na základě jeho autoritativního dobrého vzhledu a dobrého načasování (fotožurnalistika je nová a vše) ai když nejste, pravděpodobně toho o JFK víte dost, abyste viděli odkaz. Ať se nám to líbí nebo ne, být hezká má své jednoznačné výhody. Žádné dva způsoby, jak to obejít.
 6. Obrázek s názvem „To se mi líbí“, krok 6

  6 Zjistěte, jak a proč odejdete. Lidé komunikují na třech různých úrovních: verbální, neverbální a paraverbální. S těmi prvními dvěma jste asi v pořádku, co? Ale paraverbal je jak říkáš svá slova. Víte, tón, výška, tempo. Na těch věcech záleží stejně!
  • Začněte pozorováním někoho, kdo je na těchto třech úrovních opravdu oblíbený. Jak si stojí ve vztahu k ostatním? Když jsou sami, zdají se vám snadno přístupní? Jak teď mluví? Co říkají a jak to říkají? Když si začnete všímat vzorců, začněte pozorovat sami sebe. Jaké vzory by vám mohly sloužit k emulaci?
 7. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 7

  7 Vězte, že u mužů a žen je to jiné. I když to platí pro každé prostředí, na pracovišti to platí dvojnásob. Muži a ženy se dostanou pryč s velmi odlišnými věcmi, pokud jde o to, že jsou oblíbení. Muž může být asertivní a dokonce i naštvaný a je to projev jeho vášně; žena projevuje stejné emoce a někteří ji považují za neovládnutelnou. Každou radu, kterou dostanete, berte s rezervou a pokud jde o všechna vaše pozorování, může být nejmoudřejší zohlednit pohlaví.
  • Ačkoli to neplatí pro každého, je to tak obvykle dá se říci, že ženy jsou oblíbenější, když jsou trochu měkčí. Dvě slova: Hillary Clintonová. Zadek více vtipů než kdokoli jiný. A proč? Protože se chová jako muž v mužském světě, když jím není. Je také úžasná a je velkým vzorem, takže pokud jste žena, zaměřte se na něco mezi ona a June Cleaver.
  reklama

Část 2 ze 3: Být konverzačním ninjou

 1. Obrázek s názvem „To se mi líbí“, krok 8

  1 Skutečně jako ostatní lidé. Zajímejte se o koníčky a zájmy jiných lidí. Když uvidí, že se vám líbí, budou se vám na oplátku líbit i oni. Lidé jsou zábavná stvoření - jednou za čas mohou cítit!
  • Pokud někdo vejde do místnosti a hned se rozsvítíte a usmějete se, pozná to. Jak úžasný by to byl pocit být takto přijat? Jste schopni dát každému hřejivé a fuzzy pocity, které se zdají být opravdovým zájmem, protože je prostě máte rádi. Neděláte to zranitelným; je to skutečné.
 2. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 9

  2 Buď upřímný . Být milý. Cokoli říkáte, myslete to vážně. Nezahrávejte si s lidmi, nenechte se nachytat lží nebo manipulací. Pokud jde o to, měli byste se chovat k ostatním tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Pokud chcete dostat nohu do dveří kdekoli, upřímnost a vřelost to udělají.
  • Začněte tím, že budete k lidem maximálně trpěliví a zdvořilí. Poslouchejte a snažte se pomoci, pokud můžete. Dělejte věci pro lidi, protože chcete, abyste nedostali něco zpět. Bez ohledu na to, jak moc máte špatnou náladu, buďte k lidem tak milí, jak můžete. Pamatovat si, že jste laskaví a upřímní, když se vám to nezdá, může ve skutečnosti změnit vaši náladu.
 3. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 10

  3 Nechte je mluvit. Skoro každý rád mluví o sobě. Milují lidi, kteří je chtějí poslouchat, jak mluví o sobě. Bohužel na tomto světě existují lidé, kteří jen čekají, až se zapojí do něčeho, co může vést konverzaci jejich směrem. Využijte toho a přimějte je mluvit! Zeptejte se jich něco na sebe a nechte je běhat.
  • Řekněme, že dojdete ke svému spolupracovníkovi v práci a budete se skvěle jmenovat a řeknete: „Jaký jste měli víkend?“. a on odpověděl jednoduchým: „Dobře, dobře. Musím strávit nějaký čas s fam. ' Místo toho, abyste řekli: „Ach, to muselo být hezké“, mějte to otevřené. Odpovězte: „Ach, nevidíte je moc?“ Brzy vám předá pohyblivé vzorce svých druhých bratranců. Dokud vás to bude zajímat, bude pokračovat!
 4. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 11

  4 Používejte sebepodceňující humor. Tohle je nástraha - pokud to děláte příliš vážně, lidé mohou být zmatení, zda jste zábavní, nebo jestli se opravdu upřímně nenávidíte. Pokud to budete dělat s úsměvem a smíchem, budete v bezpečí. Když Conan O'Brien vtipkoval o tom, že Michael Phelps je „bez formy“, dodal: „Pokud není ve formě, byl jsem mrtvý pět let.“ Ukázat, že jste veselý a ochotný si ze sebe dělat legraci, je neuvěřitelně roztomilá kvalita.
  • Umět vtipkovat je velmi užitečná vlastnost. Když se lidé navzájem poznají, existuje úroveň dávání svinstva, která buduje solidaritu a umožňuje propojení. Pokud to dokážete pro u ostatních lidí to ukazuje, že jsi zábavný, flexibilní a cítíš se dobře.
  • Používejte i jiné druhy humoru! Je to všechno dobré. Pokud můžete použít druh, který skupinu spojuje, ještě lépe. Získání lidí na stejné úrovni jim umožní cítit se ve vašem okolí více v pohodě. Tak rozesměj je!
 5. Obrázek s názvem „To se mi líbí“, krok 12

  5 Flirtujte a lichotte . Každý má rád flirtování. Je to prostě dobrý pocit. Je to hravé a dává nám pocit, že nám někdo věnuje pozornost, protože jsme atraktivní. Co se vám na této situaci nelíbí? To, co nás baví méně, je flirtování s někým, kdo nám neukáže, že to vnímá. Udělejte tedy počáteční čin a začněte flirtovat. Ukážete jim, že jste osobití, otevření a hraví. Skvělý.
  • Dotek člověka může vytvořit okamžité pouto. Představte si, že vás někdo pozdraví, zamává a projde kolem. Nyní si vzpomeňte na někoho, kdo vás pozdraví, přejde vás láskyplně přes rameno a projde kolem (pravděpodobně se také usmívá a navazuje oční kontakt). Se kterým člověkem se cítíš víc spojený?
 6. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 13

  6 Nechte je cítit se výjimečně. To nemusí být nějaké velké gesto. Ve skutečnosti by nemělo být. Menší věci často hovoří jasně. Tak do toho, buďte trochu osobní. Dejte jim vědět, že se o ně zajímáte jako o osobu, a pravděpodobně vám laskavost vrátí.
  • Použijte jméno osoby, se kterou mluvíte. Zapracujte. Per Dale Carnegie, je to nejsladší zvuk pro každou osobu. A pokud jste je právě potkali, pomůže vám to si to zapamatovat!
  • Zapamatujte si detaily. Zmínil váš šéf minulý týden náhodně a mimochodem prodej své dcery? Zeptejte se ho, jak to jde. Můžete, ale nemusíte mít chuť na sladké, která potřebuje umlčet.
 7. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 14

  7 Nedělejte to všechno o vás. Někdy se nejistí lidé snaží vyrovnat svou nízkou sebehodnotu tím, že vystupují jako skutečně pohlceni sami sebou. Myslí si, že vystupují tak úžasně, když ve skutečnosti vystupují jen jako sobci. Měli by skutečně dělat opak - zaměřit pozornost na druhou osobu. Byly by pohodlnější a byly by lépe přijaty!
  • Když vás lidé pochválí, řekněte „Děkuji“. Pokud najdete příležitost promluvit si o tom, jak jste skvělí, nechejte chvíli plynout. Lidé nemusí vědět, kolik cen jste vyhráli, kolik jmen můžete upustit nebo kolik věcí jste viděli a udělali. Ty vyjdou přirozeně v rozhovoru. Není nutné je vkládat.
 8. Obrázek s názvem To se vám líbí, krok 15

  8 Buď pozitivní . Tohle stěží potřebuje vysvětlovat. Štěstí a pozitivita je nakažlivá. Lidé mají rádi šťastné lidi. Pokud na něčem pozitivně zatočíte, je to osvěžující. I když je lákavé chtít vypadat skromně tím, že se porazíte, nebo se pokusit vypadat intelektuálně tím, že všechno nenávidíte (všichni toho člověka známe), nedělejte to. Není to dobré pro vás, vaše vrásky ani lidi kolem vás.
  • Když už bylo řečeno (věděli jste, že došlo k námitce, že?), Vězte, kdy je třeba pochválit. Stížnost je nástroj, který může lidi spojovat. Jen se ujistěte, že to neděláte pořád! Vzal váš šéf jen příležitostný pátek a trval na tom, aby všichni pracovali pozdě? Odpovídající. Vzala Sheila poslední koblihu? Nevhodný. Opět si vyberte své bitvy.
 9. Obrázek s názvem „To se mi líbí“, krok 16

  9 Vědět, kdy konverzaci ukončit. Na celé planetě neexistuje nebo by měla být nekonečně dlouhá konverzace. Žádný. Nula. Zilch. Naďa. A některé by měly být kratší než jiné. Když cítíte, že vaše smrt umírá, nechte to. Řekněte člověku, jak zajímavý rozhovor to byl (pokud to nebylo hrozné; v takovém případě proč ztrácíte čas s touto osobou?) A řekněte mu, že si brzy promluvíte. Výložník. Hotovo.
  • Pokud je to trapné, zdvořile se omluvte. Jednoduché: „No, musím jít. Uvidíme se později!' není na co se ptát. A nemyslete si, že jste to jen vy: Trapné konverzace tvoří 17% všech konverzací. Možná. Nakonec o tom bude věda. Pravděpodobně.
  reklama

Část 3 ze 3: Zvládnutí dovedností

 1. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 17

  1 Měj dobré mravy . Kdy jste se naposledy setkali s někým, kdo byl přímo hrubý? Pokud to bylo nedávno, byl to pravděpodobně jeden z vašich starých, zahořklých příbuzných. Pokud byste opravdu měli na výběr, neměli byste. Nebuďte tedy svým výstředním dědou. Použijte „prosím“, „děkuji“ a podržte dveře osobě za vámi. Napadá vás jeden důvod, proč ne?
  • Není působivé zacházet s lidmi pod vámi, jako by byli pod vámi. Takže spropitné servírku. Zeptejte se jí na její den. Nepohlížejte se na prodavače s potravinami ohledně úklidu v uličce 5. Buďte ke všem zdvořilí.
 2. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 18

  2 Používejte emoční sebeovládání . Nejsympatičtějšími lidmi jsou ti, kteří jsou klidní, uvolnění a pohodoví. Lidé (zejména cizinci) mohou být vypnuti, pokud vidí, že jste příliš neurotičtí, obtížní nebo paranoidní. Snažte se nezlobit ani přehnaně reagovat, když vám něco nejde. Jen se budete cítit více vystresovaní a cizí lidé nepohodlní.
  • To neznamená, že byste měli být rezervovaný emočním potřebám druhých, ale snažte se druhým pomáhat uklidňujícím a rozumným způsobem. Lidé chtějí vidět člověka, který je stabilní a šťastný. Snažte se nenechat se snadno urazit neškodnými vtipy a mějte dobrý smysl pro humor o věcech obecně.
 3. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 19

  3 Zapojte se. Už jen dostat se ven je polovina bitvy! Pokud jste například u někoho ve fotbalovém týmu, získáte munici pro konverzaci a také mu to ukáže, že jste si podobní. My lidé rádi víme, když jsou lidé jako my! Přidejte se tedy do klubu nebo skupiny a obejděte lidi. Nelze se líbit, pokud jste sami doma!
  • Tím se také dostanete kolem lidí, se kterými se můžete přirozeně sžít. Je těžké vyjít s cizími lidmi a lidmi, se kterými nemáte nic společného. Klub nebo skupina je skvělým místem k otestování vašeho nového sociálního jiujitsu!
 4. Obrázek s názvem Líbilo se, krok 20

  4 Úsměv a navázat dobrý oční kontakt . Můžete říkat všechny nejhezčí a nejzajímavější věci na světě, ale pokud se mračíte a zíráte na svůj šálek kávy, nikdo vám to nevadí. Brzy budete osobou v rohu a budete mluvit s jejich ranním šálkem Joe. Tak se usmívej! Dejte lidem vědět, že jste v dané chvíli přístupní. A když s vámi mluví, podívejte se na ně! Raketová věda, co?
  • Když jsme nervózní, je lákavé vyhnout se očnímu kontaktu. Pokud se jedná o váš problém, věnujte mu pozornost. Pokud tak neučiníte, může to být trochu urážlivé - zvláště pokud mluví! Nebudou vědět o vašich problémech a budou předpokládat, že nevěnujete pozornost. Dobrou zásadou je, že pokud mluví o něčem, co se jim zdá důležité, snažte se. Pokud se jedná jen o příležitostné poznámky z ruky, nechte svůj pohled bloudit.
 5. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 21

  5 Prostudovat. Chcete -li se udržet v konverzaci, je nutné použít správný tón, mít přístupnou řeč těla a obecnou auru pozitivity, ale pokud nemáte co říct, budete se cítit docela zbyteční. Přečtěte si tedy aktuální žhavá témata! Dopřejte si nějakou televizi a bezduché surfování po internetu. Budete se cítit lépe, když budete říkat zajímavé věci.
  • Ne každý sdílí stejné zájmy. Z tohoto důvodu vás nebude mít každý rád. Přečtení nejnovějších poznatků NASA a získání vstupenek na speciální večer na Doctor Who vás nedostane do skupiny, která minulou noc strávila sledováním Real Housewives of Alcatraz. Držte se toho, co vás zajímá - na všem opravdu záleží.
 6. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 22

  6 Nesnažte se příliš. Všichni víme, že ten člověk je příliš milý pro své vlastní dobro. Neustále skládají komplimenty ostatním, vycházejí vstříc všem a nedělají žádná rozhodnutí, protože nechtějí rozhoupat loď. Nebuďte rohožkou, snažte se vyhovět všem! Bude se ti líbit lépe, pokud ano dělat mít páteř a pocit sebe sama. Bez osobnosti by se pod tou vaší kůží nikdo neměl líbit!
  • Zaslouží si říci ještě jednou: není potěšení pro každého. S některými lidmi budete vycházet a s jinými nebudete tak dobře vycházet. Tak funguje svět. Takže když s někým nežertujete, nestresujte se. Žijete s někým jiným.
 7. Obrázek s názvem To se mi líbí, krok 23

  7 Být jisti protože jsi úžasný. Vážně. Pokud si myslíte, že vás lidé nemají rádi, existuje velká šance, že je to všechno ve vaší hlavě. Máte jedinečnou osobnost, která má v tomto světě hodnotu. Prostě se musíte pochlubit svými věcmi, abyste to věděli! Tak pojď ven! Nemůžeš vyhrát, pokud nehraješ. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud jsem příliš milý, nebudou mě lidé mít rádi? Nebuď hodný jen proto, abys byl milý. Buďte milí, aniž byste byli nad věcí. Také, pokud vás lidé nemají rádi, je to jejich problém. Nesnažte se změnit sebe, abyste potěšili ostatní, a nepokoušejte se zapůsobit na své nepřátele, dělejte si, co chcete. Být tebou
 • Otázka Opravdu chci, aby mě měl každý rád, ale myslím si, že vždy všechny urazím a oni mi říkají královna dramatu. Jak se mohu omluvit a být milý? Bude chvíli trvat, než lidé změní váš pohled na vás - a samozřejmě budete muset skutečně změnit to, co je na vaší osobnosti drsné nebo otravné. Neberte si věci příliš osobně. Pokud vás lidé uráží, udělejte z toho vtip nebo slovní hříčku místo toho, abyste přišli se středním návratem. O dramatu, prostě ne. Nemusíte vždy mluvit o všem. Chovejte se k ostatním tak, jak byste chtěli, aby se jednalo s vámi, a pokud nemůžete říci něco hezkého nebo užitečného, ​​nic nesedejte.
 • Otázka Jak upoutám zájem druhého tím, že mluvím? Zkuste mluvit o něčem zajímavém, co by je mohlo přimět k tomu, aby o tom chtěli slyšet více.
 • Otázka Mám měkkou bipolární poruchu, která někdy může způsobit těžko ovladatelné výkyvy nálad. Jak je potlačím, aby vypadali šťastnější? Pokud cítíte přicházející nechtěné emoce, jednoduše se ze situace odstraňte a zhluboka dýchejte, dokud to neprojde.
 • Otázka Moji přátelé se mnou mluví, když jsme sami, ale na veřejnosti se mnou nechtějí říct ani slovo. Co to se mnou je? To nejsi ty. To jen oni jsou falešní. Skutečný přítel vás vždy uzná. Možná budete chtít přemýšlet o hledání nových přátel.
 • Otázka Jak změníte názory lidí na vás? Není snadné změnit svou pověst, ale být v souladu se svým chováním a mohli byste přesvědčit ostatní, že jste odlišní od toho, co si myslí.
 • Otázka Jak se stanu oblíbeným, když jsem ošklivý? Nemusíte být krásná, abyste se líbila. Buďte na lidi milí a přátelští a snažte se mít jistotu. Nebuďte nejistí ohledně svého vzhledu a rozhodně nebuďte někým, kdo o těchto nejistotách neustále mluví.
 • Otázka Jak mohu přestat být stydlivý před lidmi? Naučte se být pohodlní ve svém vlastním těle a zkuste navazovat a udržovat oční kontakt.
 • Otázka Jak mohu požádat o telefonní číslo dívky? Nevypadejte příliš silně, ale ani se nestyďte. Být jisti. Věnujte pozornost řeči těla. Pokud už je vaší přítelkyní, požádejte o to.
 • Otázka Jak mohu napravit svou úzkost a být oblíben? Terapeut nebo poradce vám může pomoci překonat vaši úzkost a vyvinout mechanismy zvládání.

Populární Problémy

Během turnaje Atlantic Sun 2019 se hraje o automatickou nabídku v Big Dance. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online.

Neohrožená Markéta Vondroušová na 233 pozicích zakončila pozoruhodný týden ve velkém stylu vítězstvím na Ladies Open Biel Bienne.

Svaly paží jsou součástí každého silového tréninkového programu. Ohniskem silných paží je často pár dobře tónovaných a vyvinutých bicepsů. Váš biceps je ve skutečnosti dvouhlavý sval skládající se z krátkých a dlouhých hlav. Trénink obou hlav bude ...

V chladném dni chutná málo věcí lépe než kulatá cuketa upečená k dokonalosti se slanými náplněmi. Cukety nebo kulaté cuketové dýně netrvají dlouho, ale vyžadují trochu přípravy a pečení v troubě ...

Novak Djokovič nebyl spokojen s implementací pravidla hodin hodu na koš v pondělním zápase 1. kola US Open. Navzdory rozptýlení však Djokovič ulehčil kolem Damira Dzumhura, aby postoupil do druhého kola.

Při break dance je zmrazení, když balancujete na určité části těla, kde navazujete kontakt s jakoukoli zemí nebo povrchem. Je dobré se nejprve naučit zmrazit, protože jsou často používány jako další kroky pro silové pohyby, jako je ...