Jak sledovat čtvrtfinále Kolumbie vs Chile Copa America v USA

Sledujte Chile vs Kolumbie v USA

Getty

Ti v USA mohou sledovat živý přenos Chile vs Kolumbie v angličtině přes ESPN+ nebo ve španělštině přes FuboTV . Více informací o ESPN+ a FuboTV najdete níže


Kolumbie a Chile se v pátek setkají ve čtvrtfinále Copa America 2019 v Arena Corinthians v brazilském Sao Paulu.

nepromokavé tenisky

V USA je začátek zápasu naplánován na 19:00. ET a bude vysíláno dne ESPN+ (angličtina a portugalština) a Telemundo (španělsky).

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat zápas naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi:

Sledujte v angličtině nebo portugalštině: ESPN+

Ačkoli vysílání v anglickém jazyce nebude v USA v televizi, můžete sledovat Chile vs Kolumbie v angličtině nebo portugalštině prostřednictvím ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která také zahrnuje každý zápas Copa America 2019, další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Chile vs Kolumbie na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ve španělštině: FuboTV

Telemundo (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Chile vs Kolumbie (španělština) na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sledujte ve španělštině: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Telemundo (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Chile vs Kolumbie (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Chile vs Kolumbie

Kolumbie ještě nepřidala gól na turnaji, když porazila Argentinu 2: 0, než si připsala vítězství 1: 0 nad Katarem a Paraguayem, aby se dostala do skupiny B.

Se zaručeným nejlepším místem skupiny, hlavní trenér Los Cafeteros Carlos Queiroz postavil Cristiana Borju, Jhona Lucumiho, Cristiana Zapatu a Santiaga Ariase na zadní linii zleva doprava proti Paraguayi a nahradil kvarteto William Tesillo, Davinson Sanchez, Yerry Mina, Stefan Medina, který odstartoval jejich první dvě soutěže.

Gustavo Cuellar nastoupil za Wilmara Barriose do středu zálohy a v 31. minutě zblízka skóroval z těsného úhlu na osamocený gól soutěže.

Pokud máte sen a chcete být šampionem, musíte mít skupinu hráčů, kteří jsou připraveni hrát, řekl Queiroz podle Associated Press . Pravá Copa America začíná právě teď.

naučit se hrát stolní tenis

Kapitán Kolumbie Radamel Falcao se po sestupu z lavičky proti Kataru vrátil do základní sestavy. Třiatřicetiletý forvard na turnaji zatím nebodoval.

Zachraňuje (je), žertoval Queiroz, za AP. Přejeme si, aby dnes skóroval, ale práce, kterou pro tým odvedl, je fantastická.

Chile ve skupině C nasbíralo šest bodů. S bezpečným, ale prvním místem ve skupině na trati, s průchodem do vyřazovací fáze, posadili záložníka Artura Vidala s nemocným stehnem při pondělní prohře 1: 0 s Uruguayí.

Hvězda Barcelony po zranění utrpěla úvodní vítězství nad Japonskem 4: 0, poté zahájila výhru 2: 1 nad Ekvádorem a v přestávce ustoupila.

Chile Alexis Sanchez utrpěl v ekvádorském zápase zranění kotníku, ale zůstal u druhého gólu na turnaji. Útočník Manchesteru United hrál každou minutu prohry s Uruguayí.

Arturovo [zranění] bude záviset na tom, jak jeho sval v nadcházejících hodinách zareaguje, řekl hlavní trenér Chile Reinaldo Rueda den před utkáním v Uruguayi. ESPN .

[Zda riskovat Alexis] je něco, co musíme zvážit v závislosti na tom, jak reaguje po tréninku, jaké požadavky zvládne a také co hráč cítí. Existuje také myšlenka neriskovat, protože jsme naštěstí již zajistili kvalifikaci [pro čtvrtfinále].

La Roja jsou dvojnásobnými obhájci titulu Copa America, když vyhráli v letech 2015 a 2016.

Tento tým by se měl bát, od začátku do finále, řekl Vidal před turnajem, podle Goal.com .

Doufáme, že to bude něco úžasného, ​​ale budeme to brát zápas od zápasu.

tenista provede úspěšné první podání 51krát

Populární Problémy

Brunch je jídlo, které kombinuje potraviny ze snídaně i oběda, proto je termín brunch. Obvykle se podává v pozdních ranních nebo odpoledních hodinách a je spojena s nedělí, kdy lidé mají tendenci vstávat později než ...

Kei Nishikori byl přinejmenším průkopníkem asijského tenisu. Jednatřicetiletý hráč dosud vytvořil slavnou kariéru a dosáhl několika prvenství v asijských mužských hráčích.

Váš průvodce streamováním Lilo & Stitch online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Hinduistický push-up, také známý jako pes nebo pes směřující dolů, je komplexní tah složený z několika částí. Zapojuje celé vaše tělo a je to docela intenzivní verze kliky. Podobně jako u běžného push-upu, i hinduistický push-up ...

Kanada nevyprodukovala mnoho tenisových šampionů, ale těchto 8 hráčů má více než jen své vlastní vítězství ve dvouhře i čtyřhře.

Jak rychle získat šest balení abs. Kamkoli se obrátíte, někdo slibuje další tajemství získání 6 balení abs. I když neexistuje žádný způsob, jak získat 6 balení přes noc, pravidelné cvičení a zdravá strava vám pomohou dostat se na rychlou cestu. Rozvíjet...