Jak dát starožitnému povrchu nové stříbro

I když je leštěné stříbro krásné, nemusí to být váš styl. Pokud dáváte přednost vzhledu vintage nebo starožitného stříbra, můžete být nadšení, když zjistíte, že můžete svůj oblíbený vzhled znovu vytvořit pomocí novějších kousků stříbra, což znamená, že s novým kouskem můžete vytvořit perfektní „vintage“ čajovou službu nebo koktejlový prsten ze stříbra. Na své nové stříbro můžete dát starožitný stříbrný povrch pomocí vařených vajec nebo pomocí jater sirné patiny.Metoda 1 ze 2: Použití vařených vajec

 1. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 1

  1 Uvařte dvě vejce . Na jeden šperk budete potřebovat dvě vařená vejce. Přiveďte střední hrnec vody k varu a poté opatrně přidejte dvě vejce. Vejce vařte 10 minut, než je vyjmete ze zdroje tepla.
  • Pokud budete dokončovat velký kus nebo více kusů stříbra, budete potřebovat další vejce.
  • Odložte vejce stranou, aby vychladly. Většinu vroucí vody můžete vylít a přidat studenou vodu, aby se proces urychlil.
 2. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 2

  2 Umyjte stříbrné kousky. K čištění kousků, které budete starat, použijte tekuté mýdlo a vodu. Před opláchnutím mýdla je jemně vydrhněte konečky prstů. Sušte své stříbrné kousky dobře, abyste se ujistili, že ve štěrbinách stříbra není žádná přetrvávající voda.
  • Účelem praní kusů je odstranit oleje, které mohou zabránit oxidaci stříbra.
  • Poté, co kusy umyjete, je lepší použít rukavice, abyste na stříbro nedostali olej z prstů.
 3. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 3

  3 Vejce vložte do plastového pytle. Vyberte uzavíratelný plastový sáček, který je dostatečně velký, aby pojal vejce i stříbrné kousky, které chcete dokončit. Aniž byste loupali vajíčka, přidejte je do sáčku a ponechte vajíčkům dostatek prostoru pro pohyb. V ideálním případě by vajíčka neměla být skládána na sebe, protože kvůli tomu bude pro vás těžké je rozmačkat.
  • Pokud máte hodně vajec, protože děláte více kusů, můžete použít více než jeden pytel.
  • Pokud se váš stříbrný kousek nevejde do sáčku, rozmačkejte vajíčka a poté je přidejte do větší nádoby, do které se vejde váš předmět.
 4. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 4

  4 Rozmačkejte vejce. Rukama přitlačte vejce, aby se rozpadla na malé kousky. Vejce přirozeně obsahují síru, která oxiduje stříbro. Čím více vajec stlačíte, tím více síry uvolníte, což znamená, že proces bude fungovat efektivněji.
 5. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 5

  5 Přidejte své stříbrné kousky do tašky. Vložte předměty do sáčku a ujistěte se, že jsou zcela pokryty vejcem. Stříbro můžete ve vejci obalit nebo sáček složit tak, aby byla vejce rozmačkaná proti stříbru.
 6. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 6

  6 Nechte kousky tuhnout několik hodin. Zatímco asi po 15 minutách začnete pozorovat změnu barvy, váš kus bude pravděpodobně nutné nastavit po dobu 5-8 hodin, v závislosti na vašich barevných preferencích. Pokud chcete jen lehkou starožitnou úpravu, pak bude čas kratší. Chcete -li dosáhnout nejlepších výsledků, pravidelně kontrolujte, zda barva odpovídá vašim přáním.
  • Nezapomeňte na své stříbro. Pokud ho necháte ve vejcích příliš dlouho, může dojít k jeho poškození.
 7. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 7

  7 Odstraňte a očistěte stříbro. Srazte kousky vajec, které jsou přilepené k vašemu stříbru, a poté je otřete čistým hadříkem nebo ubrouskem. Šperky důkladně omyjte mýdlem a vodou a ujistěte se, že jsou všechny stopy po vejci pryč. Pokud vám na kousku zbude vajíčko, začne zapáchat.
  • K odstranění kousků vajíčka ze štěrbin můžete použít párátko.
  • Jakmile je stříbro zcela čisté, vysušte ho.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Použití Liver of Sulphur Patina

 1. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 8

  1 Umyjte si stříbro. Smíchejte tekutý prací prostředek a několik kapek čpavku do misky s horkou vodou. Ponořte své stříbro a setřete všechny nečistoty, olej nebo zbytky, které mohou být na předmětu. K čištění čisticího roztoku použijte kartáček s měkkými štětinami, například zubní kartáček.
  • Pokud nemáte čpavek, můžete stále prát své zboží pouze tekutým pracím prostředkem.
 2. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 9

  2 Vmíchejte játrovou sirnou patinu do vody. Přidejte dva šálky (0,5 litru) vody do velké misky nebo nádoby. Přidejte ¼ čajové lžičky (1,25 mililitru) patinového gelu do vody. Míchejte, dokud není směs světle žlutá.
  • Tmavší žlutý roztok bude fungovat rychleji, ale rychlé dokončení nebude tak silné. Je lepší nechat váš kousek déle působit ve slabším řešení.
  • Játrový sirup patina gel můžete zakoupit v obchodech s řemeslnými potřebami nebo prostřednictvím online prodejců.
 3. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 10

  3 Ponořte stříbro do směsi a zkontrolujte barvu. Neponořujte své zboží. Namísto toho ponořte díl do roztoku a po několika sekundách jej vytáhněte. Patinový gel bude fungovat rychle. Po namáčení zkontrolujte barvu, abyste zjistili, zda je to váš preferovaný povrch.
  • Při ponoření stříbra noste gumové rukavice, aby byla vaše kůže chráněna.
 4. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 11

  4 Pokračujte v namáčení a kontrolujte, dokud nedosáhnete požadované barvy. Možná budete muset kousek několikrát namočit, abyste dosáhli požadovaného odstínu, ale nenechte se zlákat k uspěchání procesu ponořením, protože uspěchaný proces může mít za následek nerovnoměrný nebo poškozený povrch. Nechejte jej v roztoku vždy jen několik sekund. Navíc ponechání položky příliš dlouho oxidovat může způsobit důlky.
 5. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 12

  5 Smícháním jedlé sody do vody vytvoříte neutralizační lázeň. Vaše neutralizační koupel by měla obsahovat vodu a malé množství jedlé sody. Vodu posypte několika špetkami jedlé sody a poté promíchejte. K vytvoření řešení nepotřebujete mnoho jedlé sody.
 6. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 13

  6 Ponořte svůj kousek do neutralizační lázně. Patinovaný gel musíte neutralizovat, jinak bude váš předmět stále tmavnout, i když jej vyjmete z roztoku. Jedlá soda ve vaší neutralizační lázni deaktivuje síru a zastaví proces oxidace. Ponořte kus na několik sekund, poté jej vyjměte a zkontrolujte povrch.
  • Nedovolte, aby se vaše položky namočily, protože by to mohlo odstranit povrchovou úpravu, kterou jste právě přidali.
 7. Obrázek s názvem Umístěte starožitnost na svůj nový stříbrný krok 14

  7 Naneste jedlou sodu na nejvyšší body stříbra. Pokud chcete, aby váš kousek vypadal přirozeně, odstraňte povrch z vyvýšených míst. Vtřete malé množství jedlé sody na vyvýšené oblasti vašeho kusu, aby se do těchto oblastí vrátil lesk. Díky tomu bude váš starožitný povrch vypadat přirozeněji.
  • Pokud chcete konzistentnější barvu nebo jste spokojeni se vzhledem vašeho kousku, můžete tento krok přeskočit.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký vliv bude mít vejce na kámen v prstenu? Nic moc, pro většinu kamenů, ale existuje několik výjimek. Pokud si po procesu všimnete filmu na kameni, není to nic, co by nesvítilo leštící hadřík a loketní maz.
 • Otázka Měl by být žloutek v procesu vejce tekutý nebo tvrdý? Tvrdý. Je to síra v plynu SO2, která dělá trik procesu. Pokud jsou žloutky tekuté, odstrčí kyslík a zpomalí uvolňování SO2.
 • Otázka Pokud použiji metodu vejce a dosáhnu požadované patiny, jaký je nejlepší způsob, jak vyleštit můj stříbrný prsten nebo náramek? Mohu použít tradiční stříbro na hadr nebo mám použít jedlou sodu? Nejlepší je hadřík, který právě zasáhne nejvyšší body, nebo odstraníte veškerou patinu ve spodních oblastech. K zachování nižších funkcí použijte silný nebo tužší hadřík nebo tašku.
 • Otázka Jak zkazím vzhled své lesklé a nové stříbrné mince? Můžete použít podobné metody, ale na mincích se to nikdy nedoporučuje, protože to sníží jeho hodnotu přidáním dalšího zakalení nebo znehodnocení mince.
Nezodpovězené otázky
 • Jaký vliv bude mít vejce na pruhy růžového zlata v mém prstenu?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • V závislosti na velikosti nebo množství stříbra můžete ve skutečnosti potřebovat více vajec. Použijte svůj nejlepší úsudek. Vložení příliš velkého počtu vajec proces nezrychlí, ale pokud použijete příliš málo vajec, bude to trvat déle a může to mít za následek nerovnoměrné dokončení.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Ujistěte se, že se jedná o kusy chtít zastaralé. Leštění odstraní vrstvu kovu, takže zbytečné zakalení jen urychlí opotřebení vašeho vzácného stříbra.
 • Nezapomeňte na své špinavé stříbro. Pokud by stříbro zůstalo příliš dlouho, mohlo by dojít k jámě! Bohužel pro záchranu vysekaného kusu stříbra nemůžete udělat mnoho.
 • Pokud necháte předmět příliš dlouho oxidovat ve vařených vejcích nebo v patinovém gelu, může dojít k poškození povrchu vašeho stříbra.
 • Při manipulaci s vařenými vejci buďte opatrní. Než se jich dotknete, počkejte, až úplně vychladnou.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Použití vařených vajec

 • Stříbro, které chcete starožitné
 • Vejce
 • Střední až velký hrnec
 • Taška na zip
 • Párátko (volitelně)

Pomocí játra síry Patina

 • Játra ze síry Patina gel
 • Miska
 • Voda
 • Prášek do pečiva

Populární Problémy

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu finále Hry o trůny Season 8 Episode 6 finále v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.Zvláště pokud jste v pilates nováčkem, reformátor může být zastrašující pomůckou - může vám to připadat spíše jako mučicí zařízení než cvičební nástroj. Dalším problémem je cena: nákup reformátoru pro domácí použití může stát tisíce ...7-1 Packers absolvují zajímavý test na silnici proti Chargers Sunday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Mattek-Sands utrpěla vážné zranění kolena po pádu během zápasu dvouhry.Rafael Nadal sdílí své myšlenky na možnost živého setkání na Instagramu s Aussie Nickem Kyrgiosem. Navzdory bouřlivému vztahu mezi nimi Kyrgios pozval Nadala na živý videochat.Jak hrát ping pong (stolní tenis). Stolní tenis, také známý jako ping-pong, je vzrušující hra, kterou mohou hrát dva nebo čtyři hráči. I rekreační hráči se mohou poměrně rychle stát vysoce kvalifikovanými; ping pong na ...