Jak se připravit na Coachella

Zde je poměrně komplexní průvodce, jak se připravit na účast na hudebním a uměleckém festivalu Coachella v kalifornském Indiu. Poté, co se tam dostanete a zorganizujete sladké místo k pobytu, budete také potřebovat vědět, co si můžete dovolit a co očekávat, když jste tam. Hlavně se připravte na tři dny vzrušení a zábavy!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 1

  1 Získejte festivalové lístky. Obvykle je musíte zakoupit v dostatečném předstihu, protože se rychle otevírají, jakmile se otevřou k prodeji. Jsou také nepřenosné a omezené na čtyři osoby na domácnost. Nedoporučuje se kupovat je od třetí strany.
  • Festivalový pas lze zakoupit online. Postupujte podle uvedených pokynů.
  • Festivalový pas se skládá z náramku, který umožňuje všeobecný vstup na celý víkend. Tento průkaz je třeba nosit po celou dobu, včetně používání kyvadlové dopravy, parkování a kempu (viz další).
  • Pokud chcete, můžete si náramek zaregistrovat online. To přináší výhody, jako například „vylepšená zákaznická podpora, funkce sociálních médií, speciální zboží a potenciální upgrady“.


 2. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 2

  2 Kupte si relevantní vstupenky, které vám usnadní a zpříjemní pobyt v Coachella. Myslete na to, že spousta aut potřebuje park a budete potřebovat buď parkovací nebo autokemping, nebo kyvadlovou dopravu, nebo třeba jedno z každého. Existují také průkazy pro kempování a existují speciální cestovní balíčky. Zkontrolujte adresu webu uvedenou v předchozím kroku.
  • Pamatujte, že průkazy, obtisky a související položky jsou obvykle zasílány na vaši domácí nebo firemní adresu v březnu, před festivalem.
  • Denní parkování je zdarma. Jste absolutně povzbuzováni spolujízdou snížit počet aut a přispět k tomu, aby byl tento festival co nejvíce udržitelný. Nebo si vezměte raketoplán.
  • K dispozici je přístup pro chodce. Podrobnosti najdete na webu.
 3. Obrázek s názvem Buďte připraveni na Coachellu, krok 3

  3 Uspořádejte si ubytování. Na místě jsou možnosti kempování, které se skládají z autokempování, stanování, kempů u jezera El Dorado a safari stanů. V této oblasti je také spousta hotelů, motelů, prázdninových pronájmů a kempů mimo pracoviště.
  • Existují také různé způsoby cestování (auto, letadlo, autobus). Nejbližší letiště je letiště Bermuda Dunes, které je od brány vzdáleno 15 minut. Společnost Van Nuys Airlines poskytuje charterové lety každou hodinu. Alternativou je letiště Palm Springs nebo kyvadlová doprava z LAX (1,5 hodiny).
 4. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 4

  4 Připravte se na teplo a na své pohodlí. Toto je Kalifornie a dokonce i v tomto ročním období bude za brilantního slunečního svitu značně horko, takže klobouk, sluneční brýle a opalovací krém jsou zásadní.
  • Pokud ho máte, vezměte si střední (20 'vysoký, 15' široký a 9 'tlustý zabalený) turistický batoh. Nesmíte přinést jídlo ani vodu, ale můžete si přinést prázdnou (nekovovou) láhev, kterou můžete naplnit u vodních fontán. Dostane horký venku a hlavní věc, kterou budete chtít, ale nebudete chtít platit, je voda.
  • S sebou veškeré běžné turistické vybavení. Budete stát a chodit každý den dobrých 12 hodin (festival obvykle probíhá od 11:00 do přibližně 12:30). Mezi ideální položky patří: čepice, sluneční brýle, opalovací krém, chapstick, repelent proti hmyzu, jakékoli léky, malá podložka na obličej nebo ubrousky na nepořádek a vše, co si myslíte, že budete potřebovat. A pro případ potřeby si vždy vezměte pončo nebo pláštěnku. (Podívejte se na předpověď počasí online na následující dny.)
  • Kočárky pro kojence a batolata jsou povoleny.
  • Přineste si taneční boty. Jsou zcela povinné a jsou povoleny.
  • Jakkoli lákavé je oblékat se výstředně, (myslete na třpytky, přiléhavé šaty, úzké džíny, kůži, podpatky atd.), Určitě toho budete litovat. Každý, kdo někdy byl na festivalu, bude souhlasit, že tričko, šortky a tenisky budou mít obrovský dopad na vaši schopnost odreagovat se a naplno si užít všechny památky a zvuky.
  • Zjistěte, co můžete a nemůžete vzít. Zejména vás může překvapit zjištění, že si nemůžete přinést jídlo, vodu, deku, velbloudí smečku, nástroje, židle, žádné Sharpy ani fixy, žádné videokamery a žádné profesionální kamery. Můžete však fotografovat a natáčet videa na svém iPhonu, Androidu atd. Mezi věci, které vás nepřekvapí, nepatří žádné zbraně, řetězy, domácí zvířata, drogy ani ohňostroje. Žádné deštníky také proto, že lidem blokují výhled.
  • Bude tu spousta stínových stanů, pod kterými se můžete schoulit.
 5. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 5

  5 Mapujte pásma a znáte rozložení stránek před odjezd na festival. Je důležité mít dobrou představu o tom, co se kde a kdy děje, abyste si nenechali ujít prohlídku kapel, které vás nejvíce zajímají.
  • Existuje tolik dobrých kapel, že musíte udělat těžká rozhodnutí, se kterými nemusí vaši přátelé souhlasit, takže buďte připraveni předem zjistit, kdo co uvidí (a také se řídit radami v dalším kroku).
  • Mapa festivalu je k dispozici online několik dní před akcí. Uvědomte si, že sestava se může vždy změnit, takže v případě potřeby mějte záložní možnosti.
 6. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 6

  6 Coachella má aplikaci v obchodě s aplikacemi (hledání Coachella). TATO APLIKACE BUDE MÍT VĚDOMÍ, KDE A KDY BUDE VYKONÁVAT KAŽDÁ KAPELA! Stáhněte si jej a často jej kontrolujte! Nebudete litovat!
 7. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 7

  7 Zajistěte si spolu s ostatními návštěvníky festivalu nouzový kontakt a pravidla setkávání. Je vysoce pravděpodobné, že vy vůle rozdělte se během tohoto obrovského festivalu. Než vyrazíte, domluvte si schůzky s přáteli (pomocí mapy si je navzájem jasně signalizujte) a vezměte si mobilní telefony pro rychlé psaní textových zpráv.
  • Může vám pomoci zajistit pravidelné schůzky a body setkání, i když nejste ztraceni. Tímto způsobem si můžete vyměňovat zkušenosti, provádět změny v plánech, pokud je to opodstatněné, a obecně se navzájem kontrolovat během průběhu akce.
  • Vysílačky jsou povoleny. Ty mohou být užitečné pro udržení kontaktu s vašimi přáteli.
 8. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 8

  8 Vyživte se před vstupem. Dopřejte si skvělou a lahodnou snídani, která vám zajistí poctivý den. Coachella má jídlo, ale má jídlo za vysoké ceny, často doprovázené směšně dlouhými frontami.
  • I když jídlo není dovoleno do areálu, můžete do tašky schovat malé energetické nebo granola tyčinky, žvýkačky z ovocné kůže nebo bonbóny, ale vezměte na vědomí, že tyto položky vám mohou být odebrány, pokud budou nalezeny během hledání tašky .
  • Pokud máte zdravotní stav, který v určitých časech vyžaduje speciální jídlo nebo jídlo, jako je cukrovka nebo cokoli jiného, ​​co by lékař uznal za přijatelné, požádejte o to lékařský dopis a při čekání na vstup do areálu to ukažte bezpečnostnímu pracovníkovi. Pomohou uskladnit jakékoli léky a potraviny na bezpečném místě pro diabetiky. Názvy všech léků se musí shodovat s vaším ID.
  • Ano! V Coachella prodávají vegetariánská a veganská jídla.
 9. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 9

  9 Být včas. Brány místa konání se otevírají v 11 hodin pro ty, kteří chtějí využít celý den. Plánujte tam být mnohem dříve pro snadný vstup. Při pozdějších turnajích se snažte být tam alespoň několik hodin před výběrem představení, abyste měli čas na parkování a procházení front, postavení se atd.
 10. Obrázek s názvem Připravte se na Coachella, krok 10

  10 Užijte si Coachella! I když je spousta věcí, které je třeba připravit před příjezdem, vědět o nich všechny a zajistit, abyste byli připraveni předem, z toho bude užitečný a zábavný zážitek. Setkáte se se spoustou dalších lidí, kteří milují kapely, které děláte, nasajete to buzeraci a vytvoříte si vzpomínky na celý život. A kdo ví? Můžete narazit na někoho slavného.
  • Pomozte učinit akci udržitelnější. Coachella je hrdá na svou udržitelnost a doufá, že si tuto zprávu vezmou k srdci i účastníci. Začněte tím, že použijete spolujízdu s auty, která mají nápis „Carpoolchella“, nebo využijete kyvadlovou dopravu. Přineste nekovovou láhev, kterou můžete zdarma doplnit vodou, která je k dispozici u vodních fontán. Podívejte se na vegetariánské jídlo. A šířit lásku k hudbě a sdílení času se spoustou dalších úžasných lidských bytostí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu opustit Coachellu a vrátit se znovu? Ano, můžete - ale ujistěte se, že se necháte naskenovat na cestě ven. Existuje vchod „právě odcházející“ a „opouštějící a vracející se“; může být těžké je rozlišit.
 • Otázka Pokud plánujeme kempovat venku, můžeme si přinést vlastní jídlo a občerstvení? Ano, samozřejmě! Dokonce prodávají led v kempu, aby naplnili váš chladič, pokud jste přinesli věci podléhající zkáze.
 • Otázka Kolik mi musí být let do Coachella? Musíte být starší 18 let, abyste mohli jít sami. Pokud je vám méně než 18 let, musíte jít se svým zákonným zástupcem nebo rodičem.
 • Otázka Koupil jsem dva lístky jménem svého šéfa. Vstupenky jsou adresovány mně. Bude to problém? Musí se lístek shodovat s ID toho, kdo ho nosí? Vůbec ne! Měli byste být v pořádku; pokud ne, jednoduše vysvětlete situaci a můžete vyrazit.
 • Otázka Pokud již mám aktivovaný náramek, budu ještě při vstupu na festival potřebovat aplikaci Coachella? Ne ty ne Aplikace vám však pomůže, protože má všechny informace, jako jsou umístění v koupelně, potravinářské vozy, vchody a východy atd.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se účastníte z jiné země než z USA, Kanady a Mexika, budete si muset vyzvednout svůj průkaz z Will Call, umístění mimo festival poblíž festivalu.
 • Festival je pro všechny věkové kategorie. Děti do 5 let jsou zdarma. Zda se vám líbí nebo nelíbí myšlenka shepherding malých dětí skrz vroucí masy nesmírně vzrušených dospívajících a dospělých, je něco jiného.
 • Ať prší nebo svítí, festival pokračuje. Přijďte připraveni.
 • V Coachella budete moci vybírat peníze z bankomatů.
 • Nemůžete si přinést vodní pistole nebo mistry, ale v místě konání mohou být na prodej nějaké mistery.
 • Na akci se neprodávají žádné vstupenky. Kupte si vše, co potřebujete, než se zúčastníte.
 • Noste svůj festivalový pas neustále.
 • Pokud potřebujete skříňky, některé jsou k dispozici, ale ne mnoho.
 • V případě, že se obáváte ztráty kontaktu nebo jen nechcete ztrácet čas vzájemným vyhledáváním, měli byste si do telefonu pořídit aplikaci Folr nebo Life360.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dávejte si pozor na náhodné frajery nebo koktejly hippies, někdy se také zúčastní.
 • Váš náramek je jako hotovost. Považujte to za takové; pokud je ztracen, odcizen nebo zničen, nelze jej nahradit.
 • V areálu ani mimo něj nelze rozdávat žádné letáky. Je to prostředí bez papírů, stromů záchrany.
 • Předměty ve skle jsou rovněž zakázány. Lidé přijíždějí s vínem a pivem ve skleněných lahvích a lahvích salsy na nedělní ranní snídani ve svém stanu, budou požádáni, aby se těchto položek zlikvidovali před vstupem na místo, což znamená buď vyhazování, nebo popíjení.
 • Tailgating na parkovištích není povolen.
 • Žádné sklouznutí z náramku a půjčení příteli. Zaměstnanci Coachella jsou požádáni, aby si všimli, zda je váš náramek dostatečně volný, aby vám mohl sklouznout ze zápěstí. Pokud to uvidí, nebudete vpuštěni do show a budete vyzváni k zakoupení náhradního náramku na místě za příplatek. Totéž platí pro poškozené náramky a je dost hloupé, aby si je nasadilo příliš volně. Jsou moudří na všechny triky.
 • Buďte připraveni na vyhledávání při vstupu; toto je podmínka vstupu, kterou si místo nárokuje jako právo.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Festivalový pas (náramek) a další relevantní průkazy
 • Online přístup k registraci průkazu
 • Vhodný oděv a obuv
 • Střední batoh (stejné rozměry jako příruční příruční taška)
 • Povolené položky a žádné nepovolené
 • Neprofesionální kamera pro záznam skvělých okamžiků
 • Objednávky ubytování
 • Plány spolujízdy nebo kyvadlové dopravy
 • Skvělé místo pro snídani
 • Folr App k vzájemné lokalizaci po oddělení

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa v krasobruslení čtyř kontinentů online, pokud jste ve Spojených státech.

Stan Wawrinka nedávno hovořil o své rovnici s Rogerem Federerem a o tom, jak spolu pojí velmi silné pouto. Wawrinka také zmínil, že často trénuje s Novakem Djokovičem a Rafaelem Nadalem, se kterými si dobře rozumí.

Nedávné zranění břicha Novaka Djokoviče bylo zdrojem mnoha debat v tenisovém bratrstvu. A nyní se do diskuse zapojil i strýc Rafaela Nadala Toni.

Pobřežní Carolina č. 13 staví v sobotu proti Tróji svůj neporažený rekord. Zde je návod, jak hru sledovat.

Unavené nohy jsou častou stížností většiny lidí, zejména těch, kteří musí dlouho stát (například pokladní a dopravní policisté) nebo chodit na dlouhé vzdálenosti (například restaurační servery a poštovní pracovníci). Další častou příčinou ...

Jak cvičit pro skvělé hýždě. Existuje spousta cvičení, která vám mohou pomoci posílit hýždě a tónovat zadek. Dřepy, zvedání nohou a výpady jsou nejoblíbenější cvičení používaná k cílení těchto svalů a existuje mnoho ...