Jak porazit přátele na Super Smash Brothers Melee

Měli jste někdy problémy s bitím svých přátel ve hře Super Smash Brothers Melee? Zde je pár tipů, jak se zlepšit.Kroky

 1. 1 Naučte se pohybovou sadu své postavy. Ve skutečnosti se také naučte pohyby svých protivníků. Znalost všech možností vašich postav vám poskytne nejlepší šanci čelit strategiím vašich protivníků.
  • Naučte se smečový útok. Chcete -li provést nárazový útok, švihněte levou ovládací páčkou nahoru, do strany nebo dolů a současně stiskněte tlačítko A. Útok na smeč můžete nabít podržením A.
  • Alternativně můžete použít C-stick k vyhození nenabitého smečového útoku, který je obvykle snazší, rychlejší a tudíž bezpečnější.
 2. 2 Naučte se speciální pohyby vaší postavy (útoky B). Speciální pohyby často přidávají vaší postavě zásadní taktiku - například Fox's Down Special (Down + B) odráží projektily.
  • Up Special (Up + B) je obzvláště důležitý tah, protože (pro většinu postav) funguje jako skok navíc, který vám pomůže dostat se zpět na jeviště. Pokud je sražen, zdvojnásobí se jako útok, ale ne efektivně.
  • Použijte svůj štít (stiskněte tlačítko L nebo R). Štíty blokují všechny útoky, kromě drapáků (Z nebo Shield + A). Varování: Váš štít se po příliš častém používání zlomí, což povede k volnému poškození nebo dokonce KO. Váš štít se automaticky regeneruje, takže pokud jej použijete moudře, rozbití štítu nebude problém.
 3. 3 Používejte drapáky (Z, nebo štít + A) a hody (nahoru, dolů, doleva nebo doprava, zatímco chyťte soupeře). Popadnutí je silná taktika, protože vždy porazí štít. Hody lze navíc často kombinovat nebo navlékat do jiných útoků, což vede k dalšímu poškození.
 4. 4 Používejte letecké útoky (ve vzduchu, nahoru, dolů, doleva, doprava nebo neutrální + útok). Jedná se o silné pohyby, protože vám umožňují zaútočit na soupeře, když jste ve vzduchu.
 5. 5 Naučte se hrát defenzivně. Jednoduše doběhnete ke svému protivníkovi a vyhazujete útoky, lze snadno čelit. Někdy je efektivnější sednout si a nechat soupeře přijít k vám.
 6. 6 Studie styl hraní vašeho přítele a oblíbené pohyby. Najděte způsoby, jak jim čelit. (Příklad: Pokud hodně štítují, chyťte ho, protože drtiče vždy porazí štíty) Vždy hledejte příležitosti, když má váš protivník málo možností.
  • Pokud například zasáhnete svého protivníka z pódia a použijete jeho třetí skok, máte šanci na volné poškození a KO, protože se vám soupeř nemůže vyhnout.
 7. 7 Nenechte se zasáhnout. Toto je zřejmý tip, ale smysluplný. Vždy chcete mít menší poškození než váš protivník, protože větší poškození znamená větší úder.
 8. 8 Zatlačte na soupeře. (Tlak: ovládání zápasu tím, že budete v silnější pozici než váš soupeř.) Pokud například máte předmět, který lze hodit, ponechte si ho. Váš protivník bude vědět, že ho můžete kdykoli hodit, a pokusí se tomu vyhnout.
 9. 9 Naučte se žonglovat. (Žonglování: útočí na vašeho protivníka, když je ve vzduchu a nad vámi, obvykle za účelem poslání protivníka zpět do vzduchu.) Toto je podmnožina tlaku. Jste zmocněni, kdykoli je váš protivník nad vámi, protože máte mnoho možností a váš oponent má jen málo. Využijte toho.
 10. 10 Držte se dál od okrajů mapy, útoky vašich protivníků budou mít větší šanci, že vás zabijí nebo že nebudete moci skočit zpět na jeviště. Všimněte si, že toto je také podmnožina tlaku. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu porazit svého bratra? Zkuste se naučit jeho strategii. Prostudujte si, jaké postavy používá a jak s nimi hraje. Sledujte jeho slabiny a zjistěte, jak je proti němu použít.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Odemkněte tajné postavy dokončením režimů pro jednoho hráče, abyste mohli hrát s celým seznamem.
 • Pokud si vaši přátelé myslí, že jste „levní“, pravděpodobně děláte něco správně.
 • Zkuste cvičit proti lidem místo AI; navíc zkuste hrát proti mnoha různým lidem. To vás donutí přizpůsobit svůj herní styl tak, aby odpovídal zvykům jiných lidí.
 • Hrajte různé styly nebo postavy a zjistěte, které vám nejvíce vyhovují.
 • Pokuste se trénovat proti co nejvíce různým postavám, abyste si zlepšili znalosti o jednotlivých zápasech.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • To není pro člověka, který chce být konkurenceschopný. Pouze pro lidi, kteří nikdy předtím nehráli žádnou videohru, takže neočekávejte, že uvidíte, jak mávat rukama, SHFFL, shazovat štít, hry s myslí atd. Prostě základní kecy.
reklama

Populární Problémy

Španělsko dosáhlo finále Davisova poháru, když Ferrer porazil Isnera

Pohled na to, jak může technologický pokrok poskytnout cennou informaci tenistům ke zlepšení jejich hry.Světová šestka bude po zbytek roku profesionální tenis vynechat, ale zatím se tohoto sportu nevzdává.

Odkapávací miska ve vaší chladničce zachycuje rozmrazený led z mrazničky, takže vám do kuchyně neunikne. I když je to běžně přehlíženo, měli byste odkapávací misku čistit každé 3 měsíce, aby se zabránilo tvorbě plísní nebo pachů. Odkapávací mísa ...

Váš průvodce streamováním Phil of the Future online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.Tenké džíny jsou přiléhavé kalhoty, které se podobají džínům s rovnými nohavicemi v tom, že vám úhledně padnou na nohy, aniž by na nich ulpěly jako úzké džíny. Pravidelné sponky do šatníku, které pravděpodobně již máte, lze použít k vytvoření neformálních outfitů ...