Jak porazit mistrovskou ruku v Super Smash Bros.

Fanoušci série jsou obeznámeni s posledním šéfem hry Super Smash Brothers, jednoduchou, ale smrtící mistrovskou rukou! Říká se, že Master Hand je v tomto světě „projevem kreativního ducha“. Za své vystoupení také získává perfektní cenu za docházku. Pokud se vám podaří dostat se tak daleko, zbývá vám jen ho porazit! Master Hand se během vašeho hraní potýká několikrát. Je na čase ho rozdrtit.Kroky

 1. 1 Vydejte se za ním se silnými leteckými útoky.
 2. 2 Když použije Bullet Bills, postavte si štít nebo je odrazte. Pokud hrajete za Ness, můžete je také absorbovat pomocí PSI Magnet, abyste se uzdravili. To je užitečné, pokud máte vysoké procento poškození.
 3. 3 Když bude „chodit prstem“, zkuste se otočit kolem nebo se štítit.
 4. 4 Když letí na pódiu, zůstaňte stát. Když se s tím přiblíží, kutálejte se jako blázen.
 5. 5 Útoky na dálku fungují, když začne být agresivní.
 6. 6 Opakujte ještě jednou. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Když kráčí prstem, můžete zkusit přeskočit a zaútočit.
 • Pokračujte ve skákání, když stojí na místě, použijte Up-B.
 • Pokud hrajete verzi Wii U, vyzkoušejte postavu známou jako Pac-Man. Pokud tak učiníte, můžete při pádu použít Down-Special (Fire Hydrant) a poté Side-Special (Power Pellet), abyste se vrátili na jeviště.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud klesne pod 100 HP, začne být agresivní. Místo 2 vystřelí 6 Bullet Bills a Spinner Thing bude používat častěji.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Gamecube/konzole Wii/emulátor Nintendo 64/pro kteroukoli z těchto věcí
 • Kopie Super Smash Brothers
 • Bojující srdce.
 • Televize/ počítač (pro emulátor)

Populární Problémy

'The Good Doctor' se vrací na sezónu 4 v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.Hovězí dům, nová komedie od Tima a Erica, má premiéru v neděli pozdě večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Kvízová show „College Bowl“ získává restart 2021, který pořádá Peyton Manning. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak streamovat „Nejmenší ženu světa“ TLC online bez kabelu. Premiéru má ve čtvrtek 9. července ve 22 hodin. ET/PT.Rafael Nadal má velkou lásku k luxusním jachtám a jeho nová akvizice byla debutována tento víkend. Loď je vybavena funkcemi, které upouštějí čelisti, a může zahanbit jakýkoli pětihvězdičkový hotel.