Jak porazit třetího Bowsera v Super Mario 64

Třetí bowser je také posledním bossem v Super Mario 64. Pokud máte potíže s jeho poražením a chtěli byste vědět jak, pokračujte v čtení tohoto článku.

Metoda 1 ze 2: Se 70 hvězdami

 1. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 1

  1 Nasbírejte 70 hvězd z různých úrovní na hradě.
 2. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 2

  2 Zjistěte, kde se nachází finální bitva s bowserem. Je to ve třetím patře hradu, ve stejném typu dveří, ve kterém byly první dvě bitvy bowser, a ve stejném patře jako Tick Tock Clock, Rainbow ride a tajná úroveň Wing Mario Over the Rainbow.
 3. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 3

  3 Vězte, že v boji s Bowserem se používá stejná metoda jako v prvních dvou případech. Musíte se dostat za něj, chytit ho za ocas, roztočit ho pomocí ovládací páčky na ovladači a hodit ho do bomby umístěné na boku arény.
 4. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 4

  4 Vědět, že nejčastěji používanou metodou k uchopení Bowserova ocasu je běh kolem Bowsera v kruzích. S největší pravděpodobností se bude otáčet, aby vás sledoval, aby mohl zaútočit vaším směrem, ale nelekejte se.
 5. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 5

  5 Rozpoznat jeho nejčastěji používaný útok. Jeho nejčastěji používaným útokem je dech ohně. Když provede tento útok, bude čelit jednomu směru a bude stále čelit tomuto směru, když dýchá oheň. To je ideální příležitost, jak s ním manévrovat a chytit ho za ocas pomocí B.
 6. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 6

  6 Otočte Bowsera pomocí ovládací páčky. Pamatujte, že čím větší rychlost získáte, tím dál bude létat. Bude však těžší mířit, pokud se budete pohybovat příliš rychle. To je zdokonaleno praxí.
 7. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 7

  7 Vyhněte se obavám, pokud vám bomba chybí. Pokud spadne, vrátí se nahoru a odlomí kousek z boku arény. Sledujte rázové vlny, které budou také na zemi, a zkuste se jim vyhnout skokem přes ně. To je jednodušší, pokud jste dále od místa, kde Bowser přistává.
 8. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 8

  8 Pusťte jeho ocas pomocí tlačítka B a vrhněte ho do bomby na okraji pódia.
 9. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 9

  9 Tento proces opakujte ještě jednou, až se vrátí.
 10. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 10

  10 Vězte, že se vám podruhé podaří hodit ho do bomby, části pódia se zhroutí a vytvoří tvar hvězdy. Nebojte se, v tuto chvíli je stále možné ho porazit.
 11. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 11

  jedenáct Tento postup opakujte potřetí.
 12. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 12

  12 Sbírejte obří hvězdu, ve kterou se Bowser promění. Mario pak bude mít na hlavě čepici. Nyní si užijte koncovou sekvenci a oslavte porážku posledního bosse Super Mario 64! reklama

Metoda 2 ze 2: Bez 70 hvězd

 1. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 13

  1 Jděte ke hvězdným dveřím. Tentokrát budete muset posunout zprávu od Bowsera. I když technicky nemáte dostatek hvězd na přístup ke konečnému Bowserovi, dveře se vám stále otevřou, nicméně schody jsou údajně nekonečné.
 2. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 14

  2 Vyrazte nahoru po schodech. Toho dosáhnete provedením zpětného skoku do dálky.
 3. Obrázek s názvem Beat the Third Bowser in Super Mario 64 Step 15

  3 Během pohybu rychle klepněte na tlačítko A. Pokud jste úspěšně provedli závadu, měli byste nyní být v horní části schodiště a všimnout si malby Bowsera, stejně jako díry, do které můžete skočit, abyste se dostali na konečnou úroveň. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když 2. metoda nefunguje? Acyklista Nejlepší odpovídač Zkuste postavit Maria napravo od schodiště (z pohledu obrazovky) a poté opakujte metodu 2. Chce to trochu cviku.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Mimo warpové potrubí, kde vstupujete do bitvy, je za pilířem ukrytý 1-up. Lze to vidět pomocí fotoaparátu. Uchopte to, pokud vám docházejí životy.
 • Pokud chcete tajnou hvězdu, posbírejte všech osm červených mincí, které jsou roztroušeny po celé úrovni.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Mario se nedotýkejte bomb v aréně. To s největší pravděpodobností způsobí, že spadnete ze strany arény.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak vyrazit na Grand Canyon. Grand Canyon je velký kaňon nacházející se v americkém státě Arizona. Pěší turistika po Grand Canyonu je náročná aktivita, která bude vyžadovat adekvátní přípravu, aby bylo zajištěno, že budete brát jen tolik, kolik potřebujete ...

Jak prát boty. Bez ohledu na to, jaký životní styl vedete, vaše boty se nevyhnutelně zašpiní. Naštěstí jednoduché čištění často odstraní přebytečnou špínu a špínu a zanechá je jako nové! Jak je vyčistíte, však závisí na ...

Angelique Kerber a Ann Li se v pátek setkají ve třetím kole na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání Kerbera a Li.

Orli a Jaguáři se setkají ve čtvrtek večer na přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Dřepy by měly být základem každé rutiny cvičení. Jsou skvělé pro svaly nohou, posilují vaše jádro a můžete je provádět s vybavením nebo bez něj, podle toho, jak náročné cvičení chcete. Níže uvedené kroky ...