Jak zablokovat hotelové pokoje

Rezervace na 10 a více hotelových pokojů se považuje za „blok“. Blokové rezervace se hodí na svatby a jiné velké akce, kde bude hodně lidí cestovat mimo město. Chcete -li vytvořit svůj blok, budete chtít určit počet potřebných pokojů a také data rezervace. Poté zavolejte do hotelů, které jste si vybrali, a prodiskutujte podmínky rezervace. Až bude vše uspořádáno, odešlete všechny podrobnosti svým hostům, aby mohli provádět rezervace. Vaši hosté vám pravděpodobně poděkují za to, že jim ušetřením peněz a času zajistíte blokové úpravy.Část 1 ze 3: Shromažďování údajů o vaší rezervaci

 1. 1 Určete, kolik pokojů budete potřebovat. Prohlédněte si seznam svých hostů nebo účastníků a spočítejte, kolik lidí bude cestovat mimo město. Odhadněte, že každá z těchto osob bude potřebovat samostatnou místnost. Pokud ve svém seznamu vidíte rodinu, zkuste hádat, kolik pokojů bude potřebovat. Ještě lepší je, když můžete rozebrat, kolik jednolůžkových, dvoulůžkových, královských, královských nebo jiných pokojů budete potřebovat.
 2. 2 Znáte data vaší rezervace. Než začnete zkoumat nebo sahat po cenách, zamyslete se nad tím, jak dlouho budou vaši cestovatelé muset zůstat v hotelu. Obecně je nejlepší rezervovat blok pokojů, který pokryje nejčasnější příjezdy až poslední odchody. Uvědomte si, že hotely obecně váhají s povolením pokojových bloků na jednu víkendovou noc.
  • Pokud je vaše svatba například v sobotu, budete si pravděpodobně muset rezervovat pokoje od čtvrtka do pondělí.
 3. 3 Vyberte si více hotelů s různými cenovými body. Jakmile budete mít představu o jednotlivých sazbách, zúžte možnosti hotelu na pouhé 2–3 možnosti. Zkuste myslet na své hosty a jejich rozpočtová omezení nebo osobní preference. Vyberte si hotely, které jim poskytnou pohodlí a jsou cenově dostupné. reklama

Část 2 ze 3: Provádění rezervace

 1. 1 Zavolejte do vybraných hotelů a domluvte se na cenách blokových pokojů. Nyní, když máte v hlavě základní sazbu, znovu kontaktujte hotely, které jste si vybrali. Tentokrát si s nimi promluvte o rezervaci bloku místností na zamýšlená data. Rezervační agent snad potvrdí, že má k dispozici vámi požadovaný počet pokojů. Poté pečlivě porovnejte blokovou cenu s cenou sólového pokoje z předchozího období.
  • Pokud je cena bloku příliš vysoká, řekněte agentovi o svém předchozím průzkumu a požádejte o nižší sazbu. Buďte zdvořilí, ale nesouhlaste s ničím, dokud nebudete s uvedenou sazbou spokojeni.
  • Proces rezervace budete chtít zahájit někde 3–8 měsíců před akcí. To dává vašim hostům i hotelu dostatek času na zařizování.
 2. 2 Informujte se o jakýchkoli pravidlech nebo omezeních blokování místností. Když mluvíte s rezervačním agentem, požádejte ho, aby vysvětlil všechna pravidla týkající se vašeho bloku pokoje. V některých případech mohou hotely účtovat zvláštní poplatky za určité vybavení nebo za pozdní check-in. Podívejte se, jestli budete muset složit zálohu k zajištění rezervace. Zeptejte se, zda je nutné určitý počet pokojů rezervovat předem, aby byl blok zachován.
  • Budete také chtít znovu zkontrolovat, zda si vaši hosté budou moci rezervovat pokoj sami. Zeptejte se, zda existuje konkrétní kód, který budou muset použít, nebo zda budou muset zavolat na konkrétní číslo hotelu.
  • Aby hotel udržel blok, obvykle vyžaduje, aby 80% pokojů bloku bylo rezervováno v předem stanoveném termínu.
 3. 3 Požádejte o počítačovou místnost. Mnoho hotelů nabídne organizátorovi akce pokoj zdarma. „Zkomplikují“ pokoj po celý nebo alespoň část vašeho pobytu. To je ještě pravděpodobnější, pokud jste nevěsta nebo ženich, kteří si rezervují pokoje pro vaši svatbu. Pokud vám hotel nemůže zkompilovat pokoj, zeptejte se ho, jaké výhody vám může poskytnout za rezervaci.
  • Například hotel může nabídnout bezplatný upgrade vašeho pokoje nebo poukázky do hotelové restaurace.
  reklama

Část 3 ze 3: Dodržení data uzávěrky

 1. 1 Vyberte datum ukončení rezervace. Hotely obvykle vyžadují, abyste si vybrali termín 2–3 týdny od vaší akce, aby sloužil jako mezní bod pro blokové rezervace. Díky tomu může hotel uvolnit tyto neobsazené pokoje pro ostatní. Vyberte datum, které vašim hostům poskytne dostatek času na výběr hotelu. Poté rozešlete zprávu o nejzazším termínu a varujte své hosty, že v případě zmeškání pravděpodobně budou muset zaplatit plnou cenu.
 2. 2 Sdělte svým hostům co nejdříve pokojový blok. Vložte úplné informace o rezervaci na webové stránky akce. Pošlete e -mail s podrobnostmi. Zavolejte lidem osobně a řekněte jim o rezervaci. Na svatbu pošlete spolu s pozvánkou rezervační kartu.
 3. 3 Zůstaňte v kontaktu se svými hotely, jak se událost blíží. Každý týden zavolejte do vybraných hotelů a zjistěte, jak se blok plní. Pokud se termín blíží a blok je stále prázdný, budete možná muset poslat svým hostům další připomenutí. Jednoduchý hromadný e -mail, který všem připomene, aby si rezervovali do určitého termínu, obvykle udělá své.
  • Mnoho hotelů vám také na požádání poskytne konkrétní seznam osob, které si rezervovaly ubytování v bloku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkontrolujte, zda váš hotel nabízí kyvadlovou dopravu. Toto je vybavení, které by vaši hosté mohli ocenit, pokud se událost koná relativně blízko hotelu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Zjistěte, jaké jsou časy přihlášení a odhlášení, a předejte tyto informace svým hostům.
reklama

Populární Problémy

Dvojice se sešla, aby si loni zahrála několik her při otevření Trumpova tenisového zařízení na jeho golfovém hřišti ve Virginii.

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .Sock omráčí Zvereva, aby prodloužil londýnské dobrodružství, Federer pokračuje dál.Dívka je někdo, kdo z celého srdce přijímá její ženskost, aniž by obětoval její osobnost nebo sílu. Záleží jí na jejím chování, stylu a vzhledu, ale nikdy není sebestředná nebo zlá a je vždy sama sebou. Je...