Jak sledovat online hru Game of Thrones Season 8 Episode 2 online dnes zdarma

Hra o trůny

HBO Hra o trůnyDnešní sezóna 8, epizoda 2 Hra o trůny má premiéru v 9 hodin Východní (20:00 centrální). Epizoda z minulého týdne byla nádherným uměleckým dílem a tento týden bude pravděpodobně jen lepší. Nemůžeme se dočkat, co bude dál.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání. Mnoho z nich má bezplatné zkušební verze, které uvedeme níže, které vám umožní sledovat zdarma:Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více. (Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO. Tuto službu může zdarma použít kdokoli se satelitním nebo kabelovým balíčkem, který zahrnuje HBO. Nejprve si však zkontrolujte službu, protože ne všechny kabelové společnosti mají uzavřené smlouvy o spolupráci s HBO Go.


Náhled na epizodu 2 8. série „Hra o trůny“Hrát si

Hra o trůny | Sezóna 8 Epizoda 2 | Náhled (HBO) Smrt má mnoho tváří. Poslední sezóna Hry o trůny se v neděli vysílá na HBO. 2019-04-15T02: 00: 05.000Z

Nová sezóna Hra o trůny slibuje, že bude krásným a srdcervoucím uměleckým dílem. Minulý týden jsme nebyli zklamaní. Epizoda začala tím, že Dany a Jon Snowovi a zbytek posádky dorazili do Winterfell. Dany a Sansa zažily několik napjatých okamžiků, ale Sansa zjistila, že Dany a Jon jsou nyní zamilovaní. Ducha jsme nikdy neviděli, ale mohli jsme vidět Jona Snowa, jak jede na Danyho drakovi Rhaegalovi.

Později Sam odhalila Jonovi Snowovi, že je součástí Targaryenu: jeho matka je Lyanna a ona a Rhaegar se tajně vzali, než porodila Jona. Ve skutečnosti nikdy nebyl bastard, ale Ned musel před Robertem skrývat svou skutečnou linii, aby nebyl zabit.

Sam to udělal proto, že ho Bran přesvědčil, ale také proto, že byl naštvaný, když se dozvěděl, že Dany spálil jeho otce a bratra, když neklekli. Nabádal Jona, aby se ujal svého právoplatného místa jako vládce Sedmi království, ale Jon opravdu nikdy nechtěl korunu a je spokojený s tím, že ji má Dany.

Ve Winterfellu došlo k mnoha bojům, protože mnoho lidí se rozhněvalo, že se Jon uklonil Dany, včetně Lyanny Mormontové. Ale opravdu neexistuje žádný dobrý způsob, jak porazit Nočního krále, pokud nemají její draky a její paži, zvláště teď, když má Noční král draka pro sebe.

Došlo dokonce k opětovnému shledání se Sansou a Tyrionem a na okamžik mezi fanoušky Gendryho a Aryy, který je nechal šťastnými.

Epizoda také navštívila King’s Landing, kde Theon zachránil Yaru, zatímco Euron se dvořil Cersei. Objevila se také Zlatá společnost, ale Cersei byla velmi nešťastná, že s sebou nepřivedli slony.

Bran se každou hodinu stává méně a méně podobným Branovi. Epizoda skončila tím, že se s Jaimem setkali tváří v tvář, po trýznivém okamžiku v Poslední krbu, kde Tormund a Beric našli Neda Umbera přibitého na symbol Bílého chodce.

Podívejte se také na recenzi Game of Thrones Season 8 Episode 1


Populární Problémy

Když se kriketový míč pohybuje vzduchem, pohybuje se směrem k pálkaři nebo od něj. míč. Nicméně, jak je míček ve hře používán, ...

Jak ošetřit zranění třísla. Bolest vnitřního stehna způsobená zraněním třísla se může pohybovat od mírné po těžkou a může se stát každému v jakémkoli věku. Bolest je důsledkem roztržení nebo prasknutí některého z pěti svalů, které probíhají po vnitřním ...

Konečně jsme na US Open až do posledních čtyř a tady je ukázka ženského semifinále. Světová jednička a dvě Serena Williamsová a Simona Halepová jsou v semifinále.

Zde je návod, jak sledovat hry Magic online bez kabelu v letech 2019-20, s možnostmi pro lidi na trhu nebo mimo trh.