Kolín nad Rýnem 1: Roberto Bautista Agut vs Gilles Simon náhled, head-to-head & prediction | Bett1Hulks Indoors 2020

Roberto Bautista Agut

Roberto Bautista Agut

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Roberto Bautista Agut vs Gilles Simon

Datum: 15. října 2020

světový seriál reddit live stream

Turnaj: Bett1Hulks Indoors 2020

Kolo: Druhé kolo

Místo: Kolín nad Rýnem, Německo

Kategorie: ATP 250

Povrch: Vnitřní hardcourt

Odměna: 325 610 EUR

Načasování zápasu: Cca. 19.30 SELČ, 23:00 IS

pravidla podávání v tenise

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

Roberto Bautista Agut vs Gilles Simon náhled

Druhý nasazený Roberto Bautista Agut otevírá ve čtvrtek svou kampaň na kolínské Bett1Hulks Indoors proti známému nepříteli Gilles Simonovi.

Bautista Agut je již několik let modelem konzistence a od července 2019 nevyklouzl z první dvacítky. Světová jednička 13 je v současnosti jen o čtyři místa méně než v žebříčku nejlepší kariéry v žebříčku č. 9 dosáhl loni v listopadu.

sledujte broskvovou misku online zdarma

Bautista Agut možná stále hledá svůj první titul v roce 2020, ale po celou sezónu působil. Počínaje rokem startem do finále poháru ATP se Španělskem vytvořil 32letý muž po restartu turné skvělou show, když se dostal do semifinále Cincinnati Masters.

Důvěra, kterou si získal vítězstvím nad Daniilem Medveděvem a Karenem Chačanovem, ho podnítila k posunutí světové jedničky Novaka Djokoviče na tři sety v posledních čtyřech střetech.

Roberto Bautista Agut vzal tuto formu do Hamburku, kde se dostal do čtvrtfinále. Nyní se bude snažit odrazit od porážky ve třetím kole na Roland Garros tím, že na podzim předvede silný běh.

Bývalý světový hráč číslo 6, Gilles Simon byl na sestupu, protože se v loňském roce dostal do finále v Queen's. Simonovo pořadí kleslo mimo 50 nejlepších a jeho jediný pozoruhodný výkon v roce 2020 přišel v Marseille - kde dosáhl semifinále.

Pětatřicetiletý hráč, který zvítězil nad Rogerem Federerem, Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem, nyní vypadá jako bledý stín svého bývalého. A jeho rekord 9-12 vítězství a ztrát v tomto roce to posiluje.

Simon vstoupil do kolínské události na pozadí série tří zápasů porážek. Ale ve svém prvním zápase dokázal odsunout stranou své potíže a porazil světovou jedničku Martona Fucsovicse 6-0, 6-3.

Působivá výhra by mohla Francouzi před jeho střetnutím s Bautistou Agutem dodat tolik potřebnou sebedůvěru.

Roberto Bautista Agut vs Gilles Simon zoči-voči

Gilles Simon

Gilles Simon

Roberto Bautista Agut a Gilles Simon zahráli šestkrát, z toho pět prošlo Simonovou cestou, což Francouze vedlo v bilanci hlava-nehlava 5: 1.

nejlehčí tenisová raketa

Zatímco Simon na každém ze svých setkání na tvrdém hřišti ovládl Bautistu Agut, Španěl vyhrál jejich jediné zúčtování v jílovém kurtu.

Ti dva se poprvé setkali na Miami 2012, což mělo za následek snadné vítězství 6: 4, 6: 2 pro Simona. Když příští rok zamkli rohy v Marseille, nedošlo ke změně bohatství.

Bautista Agut nakonec zastavil sérii proher v Monte Carlu 2013 vítězstvím 6-3, 7-6 (6). Simon se ale odrazil a získal další tři vítězství - v Tokiu v roce 2014, Paris Masters v roce 2016 a Pune v roce 2018.

Predikce Roberto Bautista Agut vs Gilles Simon

Agresivní úderník s plochými údery z obou křídel Roberto Bautista Agut tradičně bojoval proti rychlosti a fantastickým obranným schopnostem Gillese Simona. Ale Španěl má nyní báječnou příležitost obrátit stůl nad svým nemesis, vzhledem k jeho zvýšenému sebevědomí v posledních několika letech.

Španěl by chtěl navázat na zápas, který hrál proti Simonovi, když se naposledy setkali na krytém hardcourt. Bautista Agut prohrál toto vzrušující střetnutí na Paris Masters 6-2, 1-6, 6-7 (6), ale ne dříve, než ukázal, že se blíží vyřešení hádanky Simon.

hřiště na stolní tenis

Simon má také brnění ve zbroji, které potřebuje rychle vyřešit, pokud chce pokračovat ve svém mistrovství nad Bautistou Agutem. Francouzovo první podání je teď obrovskou starostí; ve svém zápase proti Fucsovics měl žalostných 35% procent prvního podání.

Simonovi se přesto podařilo zaregistrovat svěží výhru, ale ve formě Bautista Agut ho ve čtvrtek pravděpodobně nepustí s podobně špatnými statistikami podávání.

Předpověď: Roberto Bautista Agut k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jak uzdravit koleno s kůží. Přestože je koleno stažené kůží relativně malým oděrkem, přesto chcete podniknout kroky, aby se uzdravilo co nejrychleji a nejbezpečněji. S několika snadno dostupnými potřebami můžete čistit a pečovat o ...

Ve video zprávě Nick Kyrgios prozradil, že kvůli pandemii COVID-19 nepojede do USA v USA na USO 2020. Ve svém monologu hráč z Aussie také zaútočil na Novaka Djokovic & Co. pro jejich nedbalost a 'sobectví'.

Teenageři a mladí dospělí mají tendenci se ve vztahu líbat. Existuje mnoho způsobů líbání, jako je francouzské líbání, ale někteří kluci prostě nevědí jak. Protože se nikdo nenarodil s vědomím, jak líbat, stačí se uvolnit, komunikovat a nechat tu chvíli ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos super boje mezi Claressou Shields a Christinou Hammer.

Hooters je franšíza restaurací s více než 400 pobočkami v USA a ve 27 zemích po celém světě. Https://locations.hooters.com/Home/Default.aspx? Lat = 0 & long = 0 Hovorově známý jako 'kojenec' zaměstnává přibližně ...

Jak získat práci ve sportovním managementu. Sportovní management se zabývá obchodními a komerčními aspekty sportu a rekreace. Zatímco mnoho sportovních nadšenců touží vstoupit do profesionálního aspektu sportu, zaměstnání může být ...