Jak sledovat hry NBA na Štědrý den online bez kabelu

Lebron James

Getty Útočník Los Angeles Lakers LeBron James

nejlepší ortéza na loketní tendonitidu

NBA do Štědrého dne opět nacpala pět špičkových her.

Všechny hry NBA na Štědrý den budou vysílány buď na ESPN, nebo na ABC. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos všech her na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jednomu z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně obou ABC (dostupné živě na vybraných trzích, které najdete zde ) a ESPN. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos všech her na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo v telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (dostupné živě na vybraných trzích, které najdete zde ) a ESPN. Můžeš přihlaste se k bezplatné pětidenní zkušební verzi přímo zde (k registraci nemusíte mít PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos her na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR, ale existují určitá omezení .

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos her přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . U her na ESPN se budete muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, abyste mohli sledovat tento způsob, ale u her na ABC stačí, abyste byli přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP).

Můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo PS Vue přihlásit a sledovat hry na digitálních platformách ESPN.


Náhled Knicks vs Bucks

New York Knicks (9. – 25., 14. místo ve Východní konferenci) a Milwaukee Bucks (22. – 10., Druhý na Východě) zahájí vánoční svátky, až se v poledne ET setkají v Madison Square Garden.

Když se tyto týmy naposledy setkaly, Knicks stáhli rozrušení z prodloužení, přerušované tím, že Mario Hezonja zíral dolů a přešel přes Giannise Antetokounmpa poté, co superstar Bucks nemohla pronásledovat snahu Knickse vpřed.

počet tenistů na světě

Upřímně řečeno, pokud se bojíte, není to pro vás, řekla Hezonja po vítězství, podle Associated Press . Nechci být neuctivý, ale pokud cítíte strach, toto není místo pro vás. New York není místo pro vás a tento tým není místo pro vás.

Antetokounmpo řekl novinářům, příště ho praštím do (třísla). Od té doby se omluvil za komentář.

pár tenisek

Náhled Rakety vs Hrom

Oklahoma City Thunder (21. – 11., Třetí v Západní konferenci) navštíví v 15:00 Houston Rockets (17–15, osmý na Západě). ET pro druhou hru dne.

The Rockets budou bez Chrisa Paula, který se potýká se zraněním podkolenní šlachy. V této sezóně prohráli všech pět svých zápasů bez Paula, než v sobotu 108-101 porazili San Antonio Spurs.

Každý musí zesílit, protože nemáme na výběr, řekl velký muž Clint Capela Houstonská kronika . Máme spoustu věcí na práci (na), protože Chris bude na chvíli venku, takže budeme muset všichni posílit. Další hra bude těžší, takže musíme být připraveni.

Náhled Celtics vs 76ers

Na třetí vánoční setkání NBA se Atlantická divize utká s Boston Celtics (19-13, pátá na východě) a Philadelphia 76ers (22-12, čtvrtá na východě), které se sejdou v 17:30. ET v bostonské zahradě TD.

Al Horford se vrátil hrát 19 minut za vítězství Bostonu 119: 103 nad Charlotte Hornets v neděli poté, co ho zranění kolena vyřadilo na sedm zápasů.

Jsem šťastný, že jsem tam mohl jít a hrát s velkou energií, řekl Horford Associated Press . Je dobré se vrátit. Sedět na okraji je těžké, neumět být na kurtu a pomáhat klukům.

Náhled Lakers vs Warriors

LeBron James se čtvrtým rokem a poprvé jako člen Los Angeles Lakers (19-14, čtvrtý na Západě) postaví proti Golden State Warriors (23-11, druhý v West) na Vánoce. Utkání v Oracle Areně je naplánováno na 20:00. ET.

Warriors vyhráli osm ze svých posledních 10. Jejich poslední čas, Stephen Curry a Kevin Durant, spojili dohromady 77 bodů za vítězství 129-127 nad Los Angeles Clippers.

To jsou právě oni, řekl hlavní trenér Warriors Steve Kerr Associated Press . Jsou agresivní, talentovaní a oba během té hry, kdy každý převzal vedení, zažili neuvěřitelné okamžiky.

Náhled Jazz vs Trail Blazers

Utah Jazz (16. – 18., 11. na Západě) přivítá ve 22:30 ve Vivint Smart Home Arena Portland Trail Blazers (19. – 14., Pátý na Západě). uzavřít denní hry.

Utah měl šanci vyrovnat svůj sobotní náklon s Hromem, když Donovan Mitchell vytáhl střelecký faul a zbývalo 1,5 sekundy. Ale minul první výstřel, poté omylem udělal druhý, když Jazz padl 107-106.

film hrdé rodiny zdarma online

Právě minul trestný hod, řekl Mitchell Novinky z Deseretu . Nejde to jinak. To se nemůže stát. Myslel jsem, že je to dovnitř. Jen dovnitř a ven. To je vše, co mám.


Populární Problémy

Jak ošetřit napětí v zádech. Podvrtnutí a natažení zad jsou velmi častým poraněním pohybového aparátu u lidí, především proto, že lidská páteř není navržena tak, aby pojala mnoho moderních aktivit a chování, jako je sport, ...

Jak se protáhnout, abyste ulevili bolavým svalům. Bolavé svaly mohou být docela bolestivé a bránit vašemu každodennímu životu a aktivitám. Strečink sice nemůže zmírnit bolest svalů, ale dočasně vám může pomoci cítit se lépe. Můžete si je vyzkoušet doma, ...

Váš průvodce streamováním Monsters University online - včetně toho, kam jej streamovat, jednoduchých informací o streamování, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak léčit podvrtnutí u psa. Psi si rádi hrají a cvičí, ale někdy tato aktivita může vést k vyvrtnutí a napětí, které vyžadují léčbu. Přestože jsou výrony u psů běžným zraněním, mohou psa omezit v pohybu a ...

Vévodský basketbal se v sobotu v předsezónní exhibici ujímá státu Northwest Missouri. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.