Jak se dívat na speciální CW „Iconic: TLC“ online bez kabelu

Ikonický: TLC speciál na The CW

CW Ikonický: TLC speciál na The CWNa tento nový hudební speciál s názvem nejsou povoleny žádné drhnutí Ikonické: TLC , přicházející do The CW v pondělí 1. června ve 20 hodin. ET/PT.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Ikonické: TLC na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte CW na FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

vans tenis

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Ikonické: TLC žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

sledujte desus a mero online

Sledujte CW na Hulu pomocí živé televize

Součástí je CW (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ikonické: TLC žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní CW na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích):

Získejte nyní televizi AT&T

tenisový míček masáž krku

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Ikonické: TLC žijte na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled „Iconic: TLC“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Žádné drhnutí není povoleno. Nenechte si ujít Iconic: TLC zítra v 8/7c! Streamujte druhý den zdarma pouze na CW.

Příspěvek sdílený uživatelem CW (@thecw) 31. května 2020 v 9:00 PDT

Tento originální speciální hudební spolupráce představuje přeživší členy průkopnické skupiny R & B skupiny TLC. Pořádá hudebník/herečka Jordin Sparks, speciál vzdá hold jedné z nejznámějších ženských hudebních skupin všech dob.

Podle tiskové zprávy The CW se ve speciálu objevují čtyři umělci, kteří předvádějí žánrové kryty největších hitů TLC, jaké jste ještě neviděli. TLC a umělci budou propojeni videochatem, aby mohli sledovat neuvěřitelná domácí vystoupení. Poté TLC vybere jednoho z umělců, se kterými bude spolupracovat při závěrečném představení, které zastaví představení. Hudební fanoušci si mohou následující den, úterý 2. června, poslechnout všechny exkluzivní skladby na stanicích iHeartRadio po celé zemi, a znovu se podívat na představení a show v aplikaci The CW a na CWTV.com zdarma, bez přihlášení nebo ověřování a plně ad- podporováno.

Mezi čtyři uváděné umělce patří:

  • Duo country hudby LOCASH
  • Sesterské duo R & B a Hip-Hop Ceraadi
  • Popový zpěvák MAX s platinovou certifikací
  • Ally Brooke, zpěvačka a skladatelka s certifikací Platinum

Přehlídka je založena na korejské televizní senzaci s názvem Immortal Songs: Singing the Legends , která na KBS (Korean Broadcasting Station) odvysílala přes 400 epizod.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Na Happy Hour @mothecomedian jsme si užili tolik zábavy! Naše evropské přehlídky mohou být přeplánovány, ale my chceme našim fanouškům eura nadále projevovat tolik lásky, dokud se k vám nebudeme moci vrátit!

Příspěvek sdílený uživatelem TLC (@officialtlc) 26. května 2020 v 5:50 PDT

podání tenisového míčku

Během své kariéry měli Tionne T-Boz Watkins, Lisa Left Eye Lopes a Rozonda Chilli Thomas šest skladeb, které se umístily na 1. nebo 2. místě žebříčku Billboard Hot 100 a tři další písně, které se dostaly do Top 10 na žebříčku Hot R & B/Hip-Hop. Jsou druhou nejprodávanější dívčí skupinou všech dob za Spice Girls.

Je tragické, že v roce 2002 byl Lopes zabit při autonehodě při charitativní práci v Hondurasu. Řídila auto a vybočila, aby se vyhnula protijedoucímu vozidlu, které vyslalo její SUV sjíždějící ze silnice. Lopez byl vyhozen z vozidla a okamžitě zemřel. Všichni tři cestující přežili, včetně její sestry Reigndropové.

Když zemřela, Lopes právě zakládal dvě vzdělávací centra pro honduraské děti. Po její smrti začala rodina Lopesových Nadace Lisy Lopesové , která se věnuje pomoci rodinám v nouzi, se zaměřením na umění, při vzdělávání a pomoci jednotlivcům zavést zdravější způsob života.

Ikonické: TLC vysílá se v pondělí 1. června ve 20 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

Grindcore vokály jsou běžným typem hrdelního zpěvu/ječení v extrémní metalové hudbě, jako je Grindcore (samozřejmě), Deathcore, Hardcore a Death Metal. Průkopníkem a razitelem britské metalové kapely, Napalm Death, je vokál Grindcore ...

Alison Riske nedokázala využít sedm šancí a porazit Coco Vandewegheovou, která postoupila do semifinále v Nizozemsku.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos nové komedie Adult Swim Three Busy Debras, i když nemáte kabel.

Pokoušíte se zjistit, jak si stáhnout aplikaci Disney Plus na Galaxy Tab? Zde je krok za krokem, jak sledovat Disney Plus na tabletech Samsung.