Jak koupit hokejové brusle

Nákup hokejových bruslí se může zdát skličující, zvláště vzhledem k tomu, že se pohybují od 100 $ do 500 $. Protože jsou brusle stavěny pro různé úrovně odbornosti, musíte znát svůj cíl, pokud jde o bruslení; jdeš ležérně na kluziště nebo hraješ pravidelně hokej? Jak často a agresivně plánujete bruslit, určí brusle, které potřebujete, a kolik utratíte.

Část 1 ze 3: Výběr správného uložení

 1. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 1

  1 Zmenšete velikost boty. Brusle jsou obvykle o 1-1,5 velikosti menší než vaše streetová obuv. Hokejistky si mohou koupit juniorské/pánské hokejové brusle, ale měly by si být vědomy toho, že mezi juniorskými/pánskými a dámskými je asi 3 velikostní rozdíl.
 2. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 2

  2 Dávejte pozor, pokud máte vysoké oblouky, široké nebo úzké chodidla. To vám pomůže najít správnou brusli. Různé značky budou pasovat na části vaší nohy (nárt, pata, střední část chodidla, špička) různě.
  • Hokejové brusle dostanou číselnou hodnotu velikosti spolu s hodnotou typu C, D, R, E a EE ve vzestupném pořadí od nejužšího po nejširší.
  • Různé modely bruslí se obecně liší v následujících místech: postoj, nárt, pata, střední část chodidla, špička a objem, který se vztahuje k hlavnímu, trojrozměrnému tělu nohy.


 3. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 3

  3 Vyzkoušejte si brusle osobně a zaznamenávejte značky a padnou vám. Pokud vaše prsty prstů vyklouznou špičku ve vzpřímené poloze, ohněte kolena, nakloňte se dopředu a pošlete paty do zadní části boty. Pokud vaše prsty na nohou již nečesávají špici, měly by dobře sedět.
  • Test tužkou - rozepněte tkaničky svých bruslí. Umístěte tužku přes nohu tři očka dolů. Pokud se nemůžete dotknout obou oček a narazíte na nohu, je bota příliš mělká.
  • Test prstů - zašněrujte si brusle a nakloňte se dopředu. Mezi patu a brusli byste měli vejít jen jeden prst.
 4. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 4

  4 Otestujte si brusle. Popadněte ho za kotník a zmáčkněte. Brusle s menší podporou kotníku vzplane. Tužší a odolnější brusle nebude. Pokud je při stlačení malý odpor, jsou vhodné pro začínající hokejisty. Cokoli, co se ohýbá příliš snadno, nebude mít pro hokej dostatečnou oporu kotníku. Cokoli příliš těžkého bude pro pokročilé hráče.
  • Začátečníci ne vždy potřebují ty nejtuhší brusle, protože omezují pohyb a brání vám ve vývoji svalů pro přirozenou podporu kotníku.
 5. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 5

  5 Zvažte inline brusle. Pokud není led pro vás, in -line brusle dodržují stejný postup montáže, ale obecně se blíží skutečné velikosti bruslaře. Pokud chcete bruslit venku, hledejte vysoké hodnocení durometru. U krytých kurtů hledejte nižší hodnocení durometru.
  • Hodnocení durometru se týká trvanlivosti kol. Vysoké hodnocení jsou pro přísné venkovní bruslení. Nízké hodnocení se týká měkčích kol s větší přilnavostí pro indoor nebo soudní bruslení.
  reklama

Část 2 ze 3: Hledání kvalitní brusle

 1. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 6

  1 Pokud chcete bruslit rychle, zvolte užší brusle. Čím je brusle štíhlejší, tím je aerodynamičtější. Lehké brusle s přiléhavým střihem umožňují lepší obratnost a kontrolu.
 2. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 7

  2 Pokud plánujete rekreační bruslení, vyberte si nižší brusle. Brusle, které jsou kompatibilní se standardní nebo širší obuví, poskytují větší pohodlí a je méně pravděpodobné, že budou mít zbytečné konstrukční prvky, jako jsou vycpávky nebo výstelky, které způsobí, že cena poroste.
 3. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 8

  3 Pro delší opotřebení zvolte brusle vyšší třídy. Brusle jsou čím dál dražší, tužší a strukturálně zdravější, protože mají vydržet déle a přežít dopady hokejových puků, hokejek a agresivních stylů bruslení. reklama

Část 3 ze 3: Nákup brusle

 1. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle, krok 9

  1 Přineste do obchodu skate ponožky. Pokud žádné nevlastníte, zeptejte se obchodního zástupce, zda existují nějaké, které můžete vyzkoušet na svých bruslích. Tloušťka ponožek změní přilnavost bruslí, takže je důležité vyzkoušet oba současně.
 2. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 10

  2 Zeptejte se obchodního zástupce na brusle, které lze tepelně upravit. Tvarování za tepla zkracuje dobu rozbití a změkčuje některé drsné podpůrné struktury, aby lépe seděly na vašich chodidlech. Obvykle to můžete udělat na kluzišti nebo v profesionálním obchodě.
 3. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle, krok 11

  3 Podívejte se na značky jako Reebok, Bauer, CCM a Easton, pokud plánujete pravidelně bruslit. Bývají vyšší než 200 $, ale budou vyhovovat vašim potřebám. Investice do dražších a odolnějších bruslí je lepší dlouhodobou volbou pro začátečníky, kteří často bruslí.
 4. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle, krok 12

  4 Jděte na brusle pod 150 $, pokud se díváte na příležitostný bruslařský režim. Pokud neplánujete hrát hodně hokeje nebo bruslit více než jednou týdně, nemusíte utratit více než 200 $ za brusle, které mají spoustu polstrování, struktury a odolnosti.
 5. Obrázek s názvem Koupit hokejové brusle Krok 13

  5 Zeptejte se na zásady vrácení peněz, pokud by vám brusle nevyhovovaly nebo by vám nevyhovovaly. Určitá bolest je při rozbití nových bruslí normální. Opakovaná bolest může být známkou špatné kondice.
  • Pokud najdete v obchodě brusle, které vyhovují vašim potřebám a cítíte se skvěle na nohou, proveďte před nákupem online průzkum a zjistěte výprodeje nebo zlevněné ceny. Je pravděpodobné, že můžete ušetřit nějaké peníze.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak vyrobit C a C klec pro morče. Morčata se pasou zvířata a potřebují prostor, aby se mohli toulat a hrát si. Přestože pro své morče můžete získat velké klece ze zverimexu, cenově výhodnější možností je postavit si vlastní ...

Americká senzace Frances Tiafoe se ve čtvrtém kole na Australian Open utká s Grigorem Dimitrovem. Zde je návod, jak sledovat zápas online.

Michiganský basketbal hostí ve středu večer Penn State. Pokud nemáte síť Big Ten Network, zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Zde je návod, jak sledovat premiéru HBO Watchmen online během jeho vysílání.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Dispatches From Elsewhere online bez kabelového předplatného. Premiéru má v neděli 1. března ve 22 hodin. ET/PT na AMC.

Federer se uchází o zisk svého 10. titulu Halle, zatímco Tsonga se po dlouhé době snaží zaregistrovat velkou výhru.