Jak koupit podprsenku bez ramínek

Nákup podprsenky bez ramínek může být náročný úkol, zvláště pokud neznáte velikost podprsenky. Vypořádejte se s tímto tématem tím, že v první řadě potvrdíte velikost podprsenky. Při nákupu podprsenky pamatujte na oblečení, které budete s podprsenkou nosit. Mějte také na paměti, že podprsenka bez ramínek, která poskytuje dostatečnou oporu a stabilitu, je k nezaplacení!Metoda 1 ze 3: Měření velikosti poprsí

 1. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 1

  1 Pořiďte si měřicí pásku. Měřicí páska je nezbytná k přesnému měření vaší velikosti poprsí. Flexibilita měřicí pásky vám umožní změřit obvod poprsí.
  • Měřicí pásku najdete ve své místní lékárně, jako je Walgreens nebo CVS, nebo v obchodě s textilem. Můžete také zkusit navštívit Target nebo Walmart; oba obchody mají sekce šití.
 2. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 2

  2 Změřte velikost pásma. Měřte přes spodní část pásku, přímo pod poprsím a přes hrudní koš, měřicí pásku umístěte kolem zad dopředu. Ujistěte se, že je měřicí pásmo vodorovně a blízko vašeho těla.
  • Zaokrouhlete na nejbližší celé číslo. Pokud je vaše měření sudé číslo, přidejte čtyři palce. Pokud je liché, přidejte pět palců. Velikost pásma je součtem tohoto výpočtu. Pokud jste například měřili 81 palců (32 palců), velikost vašeho pásma je 36. Pokud jste naměřili 29 palců (73,7 cm), pak je vaše pásmo 34.
 3. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 3

  3 Změřte si velikost šálku. Měřicí pásku volně omotejte kolem nejplnější části hrudníku, tj. Ve výši bradavky. Zaokrouhlete na nejbližší celé číslo.
 4. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 4

  4 Vypočítejte si velikost poprsí. Odečtěte velikost pásma (první měření) od velikosti šálku (druhé měření). Rozdíl určuje velikost vaší podprsenky, kde každý palec představuje velikost košíčku.
  • Pokud je například měření vašeho pásma 34 a měření šálku 36, rozdíl je 2. Velikost vašeho šálku je tedy B pohár. Celkově by vaše velikost podprsenky byla 34B, kde 34 označuje velikost vaší kapely.
 5. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 5

  5 Navštivte obchod se spodním prádlem. Pokud nechcete nebo nemáte čas na výpočet vlastní velikosti podprsenky, většina obchodů se spodním prádlem vám to dokáže vypočítat.
  • Můžete se nechat změřit v obchodě se spodním prádlem, jako je Victoria’s Secret. Měli byste být schopni jej najít ve vašem nejbližším obchodním centru, prodejně nebo nákupním centru. Mohou vám profesionálně změřit velikost podprsenky.

Metoda 2 ze 3: Výběr správné podprsenky

 1. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 6

  1 Pořiďte si podprsenku bez ramínek s podporou. Při výběru podprsenky dbejte na kvalitu. Chcete podprsenku, která bude podepřete své poprsí a budete se cítit pohodlně . Funkce, které poskytují podporu a stabilitu, jsou:
  • Silikonová podšívka: hledejte silikonové korálky, které kopírují obrysy košíčků. Silikonová podšívka je „samolepicí“ a pomůže podprsence přilnout k tělu.
  • Elastické pásky: u podprsenek nekorzetového typu je hlavním zdrojem podpory široký pás elastického materiálu, který vede pod poprsím. Pokud máte velké poprsí, pořiďte si podprsenku s širším pásem pro větší podporu.
  • Kostice: kostra poskytuje tvar a podporu. Podprsenka, jejíž kostra zasahuje do prsou, je příliš malá, zatímco podprsenka, jejíž kostra zasahuje do podpaží, je příliš velká.
  • Vykostění: vykostění poskytuje velkou podporu a je skvělou volbou pro plnoštíhlé ženy. Vysoce kvalitní poprsí nebo korzet bude mít vykostění ocelovým drátem na rozdíl od plastu nebo PVC.
 2. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 7

  2 Pořiďte si podprsenku. Pokud máte velikost košíčku A nebo šálek A tlačíte velikost košíčku B, vyzkoušejte tuto verzi podprsenky bez ramínek. Je to jediná podprsenka bez ramínek bez košíčků.
 3. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 8

  3 Pořiďte si push-up podprsenku bez ramínek. Pokud byste chtěla zvýraznit plnost svých prsou topy nebo šaty bez ramínek, podívejte se do tohoto typu podprsenky.
  • Pokud má váš top nebo šaty nízký výstřih, zkuste si pořídit podprsenku bez ramínek. Je podobná push-up podprsence, kromě toho, že je speciálně navržena pro topy a šaty s nízkým výstřihem.
 4. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 9

  4 Pořiďte si podprsenku bez ramínek a bez ramínek. Pokud má váš top nebo šaty spodní část zad, zvažte pořízení podprsenky bez ramínek a bez ramínek. Tyto podprsenky jsou podobné korzetům v tom, že popruh, který jde kolem zad, je více v pase.
 5. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 10

  5 Získejte bustier. Pokud jste plnoštíhlá žena s košíčkem velikosti C, D nebo DD, pořiďte si tento typ podprsenky bez ramínek. Korzetový rys poprsí poskytuje tvar a oporu od poprsí po pas. Přizpůsobením tvaru těla podprsenka zabraňuje sklouznutí podprsenky v pase.
  • Čím větší je váš hrudník, tím širší chcete, aby vaše kapela byla pro další podporu. Pokud vám širší pásmo stále nestačí, vyzkoušejte styl dlouhých vlasců. Tento styl vám zpevní zespodu hrudníku.
  • Pokud je velikost vašeho šálku větší než DD, zkuste se podívat do specializovaných obchodů se spodním prádlem - mají z čeho vybírat.

Metoda 3 ze 3: Nasazení podprsenky

 1. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 11

  1 Vyzkoušejte více podprsenek. Při výběru podprsenek bez ramínek zvolte alespoň jednu podprsenku, která je o jednu velikost menší než vaše původní měření. Protože podprsenka bez ramínek nemá ramínka, musíte ztracenou oporu kompenzovat. Můžete to kompenzovat tím, že budete mít přiléhavější podprsenku, ale neměla by být tak těsná, aby byla nepohodlná.
 2. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 12

  2 Vyhodnoťte svůj obraz v zrcadle ve vestibulu. Posuďte, zda vám podprsenka správně sedí, a prohlédněte si umístění podprsenky na rámu vašeho těla v zrcadle. Vaše podprsenka by se měla vycentrovat a zvednout poprsí tam, kde je uprostřed mezi vašimi rameny a lokty. Mezi vašimi prsy by měl být také jeden palec definice.
  • Pohybujte se po šatně a zkontrolujte, zda podprsenka zůstane na svém místě. Nechcete si kupovat podprsenku, kterou budete muset neustále upravovat.
 3. Obrázek s názvem Kupte si podprsenku bez ramínek, krok 13

  3 Přineste si na nákup podobný top nebo vzor. Můžete si zajistit, aby zvolená podprsenka seděla na top nebo šaty, které s ní budete nosit, vytvořením vzoru nebo přinesením podobného topu s sebou.
  • Vzor můžete udělat tak, že na tílko, které máte doma, nakreslíte tužkou obrys topu nebo šatů, které budete nosit. Když jste ve fitku, vyzkoušejte si podprsenku přes tílko se značkami tužky. Pokud podprsenka překročí hranice vytvořené značkami, nebude tato podprsenka fungovat.
  • Můžete si také přinést top nebo šaty, které jsou podobné těm, které budete nosit. Vyzkoušejte to s vybranými podprsenkami, abyste se ujistili, že je vše zakryté.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existuje něco jako pohodlná podprsenka bez ramínek? Katie Quinn
  Image Consultant Katie Quinn je Image Consultant, Personal Wardrobe Stylist a Founder of the Q the Stylist, an image consulting service in New York City pomáhající mužům a ženám pochopit jejich konkrétní cíle, zlepšit jejich šatník, výkon a život. Má více než 11 let zkušeností s obrazovým poradenstvím a pracovala jako stylistka pro Trunk Club, Modewalk a Moda Operandi. Její práce byla uvedena v časopisech Vogue, InStyle, Martha Stewart Weddings, Sheridan Road, Slate, Newsy, Rue a Thrillist. Katie Quinn Image Expert Expert Odpověď Ano. Pokud jste správně změřili velikost pásku a košíčku, měla by být vaše podprsenka pohodlná. Když nosíte podprsenku bez ramínek, která má správnou velikost, opravdu by nemělo mít pocit, že na sobě máte vůbec něco.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Při nákupu se ujistěte, že podprsenka správně sedí v nejvolnějším pásmu; měl by přiléhat k vašemu tělu, ale přesto by měl být pohodlný.
 • To, že máte větší velikost košíčku, neznamená, že nemůžete nosit módní podprsenky.

Varování

 • Vyhněte se kabrioletovým podprsenkám; obvykle neposkytují adekvátní podporu.

Populární Problémy

Lapač je možná nejdůležitější defenzivní hráč baseballového týmu. Lapač střeží nejen domácí metu, ale lapač spolupracuje s nadhazovačem a dalšími hráči na koordinaci obrany týmu. Nakonec však existují ...Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Rockets vs Grizzlies online, ať už jste v Houstonu, Memphisu nebo mimo trh.French Open: Simon bojuje za Hewittem; Ferrer, Raonic postupujeJak cvičit s postižením. Všichni lidé, bez ohledu na jejich zdravotní stav nebo postižení, mají prospěch z pravidelného cvičení. Před zahájením cvičebního režimu spolupracujte se svým lékařem na vytvoření fitness týmu a cvičebního programu ...