Jak změnit jazyk na domovské stránce Google

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk zařízení Google Home pomocí aplikace Google Home pro iPhone a Android. Různé jazykové možnosti, na které můžete změnit hlas Asistenta Google, mohou záviset na vašem zařízení a poloze. Jakmile změníte jazyk domovské stránky Google, asistent rozpozná pouze příkazy mluvené v tomto jazyce.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 1

  1 Otevřete aplikaci Google Home. V zásuvce aplikace klepněte na ikonu aplikace Google Home s vícebarevným obrysem domu. Pokud aplikaci Google Home ještě nemáte, stáhněte si ji a propojte své zařízení Google Home s aplikací.

 2. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 2

  2 Klepněte na . Je to ikona se třemi řádky v levém horním rohu. Tím se otevře hlavní nabídka na levé straně obrazovky.
 3. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 3

  3 Klepněte na Zařízení . Na iPhone je to první možnost v horní části nabídky a na Androidu dole v druhé části možností. Otevře se stránka zobrazující karty všech připojených zařízení Google Home ve vaší domácí síti.
 4. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 4

  4 Klepněte na nebo na vašem zařízení Google Home. Klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu karty reproduktoru Google Home. Otevře se malá rozbalovací nabídka.
 5. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 5

  5 Klepněte na Nastavení . Je to první možnost v horní části rozevírací nabídky.
 6. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 6

  6 Klepněte na Více . Je to poslední možnost v části „Nastavení Google Assistant“ na stránce, hned pod volbou „Voice Match“.
 7. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 7

  7 Přejděte dolů a klepněte na reproduktor Google Home. Klepněte na název svého domovského reproduktoru Google v sekci „Zařízení“ na stránce nastavení.
  • Pokud máte více než jedno zařízení Google Home, změnou jazyka jednoho se změní i všechna ostatní zařízení připojená k účtu.
 8. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 8

  8 Klepněte na Asistentský jazyk . V systému Android je to druhá až poslední možnost v dolní části stránky. Na iPhone je to třetí možnost v horní části stránky.
 9. Obrázek s názvem Změnit jazyk na domovské stránce Google Krok 9

  9 Vyberte jiný jazyk. To okamžitě změní jazyk hlasu Asistenta Google na vašem zařízení Google Home. Ostatní jazykové možnosti, které si můžete vybrat, se mohou lišit v závislosti na vašem zařízení a regionální poloze.
  • Jakmile změníte jazyk domovské stránky Google, asistent rozpozná pouze příkazy mluvené v tomto jazyce.
  • Pokud vyberete jinou verzi angličtiny, váš domovský hlas Google bude mluvit s přízvukem této oblasti. Domovská stránka Google rozpozná vaše příkazy lépe, pokud budete mluvit s tímto přízvukem.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se právě učíte jazyk, může být dobrým způsobem procvičování změna domovské stránky Google na tento jazyk a vyzkoušení několika příkazů.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Andrey Rublev předal v neděli rozžhavené ruce rozžhavenému Alexandru Zverevovi ve finále Western & Southern Open.

Oceláři 2: 0 se dnes v poutavém úvodním zápase AFC utkají s vítěznými Texany. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Tento wikiHow vás naučí, jak nainstalovat kartu SD na Nintendo Switch. Jedním z největších problémů Nintendo Switch je, že má pouze 32 gigabajtů interního úložného prostoru. Toto není mnoho úložného prostoru, zvláště pokud ...

Na začátku šampionátu Wimbledon 2016 mají indičtí fanoušci šanci získat cenný kus wimbledonského zboží.

Novak Djokovič se po zranění krku dostal do třetího kola Western & Southern Open.

Modrý jíl zakázán, protože Nadal a Djokovič si přijdou na své