Jak se dívat, abyste si mysleli, že můžete tancovat finále 2019 online

Liška Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní závěrečnou epizodu 16. sezóny seriálu So You Think You Can Dance online bez kabelu. Podrobnosti čtěte dále.Finále 16. sezóny Takže ty si myslíš, že umíš tancovat premiéry dnes večer od 8 do 10 hodin ET na Foxu. Mezi poslední čtyři soutěžící soutěžící o připojení k americkým oblíbeným tanečníkům, 250 000 $ a titulní článek v Dance Spirit, patří Gino Cosculluela, Bailey Munoz, Mariah Russell a Sophie Pittman.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Fox (na většině trhů živě).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích).

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Čtyři finalisté budou soutěžit o Velkou cenu 250 000 $ a titul „Oblíbený americký tanečník“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Který z vašich oblíbených si odnese domů #SYTYCD ?? Zjistěte to během SEASON FINALE dnes večer v 8/7c!

Příspěvek sdílený uživatelem Takže ty si myslíš, že umíš tancovat (@danceonfox) 16. září 2019 v 10:01 PDT

Sezóna 16 SYTYCD již viděl neuvěřitelný talent u celé řady umělců, od zkušených tanečních sálů a současných tanečníků až po působivé rutiny stepu a některé skutečně úžasné hip hopové výkony. Je smutné, že ne všichni tanečníci byli schopni postoupit do první čtyřky a několik talentovaných umělců bylo po cestě vyřazeno, včetně Benjamina Castra, Anny Linstruthové, Eddieho Hoyta, Stephanie Sosové, Ezry Sosy a Madison Jordan.

Fanouškům však v soutěži ještě zbývají čtyři neuvěřitelní tanečníci: Bailey Munoz byl semifinalistou 5. sezóny Amerika má talent a objevil se na Disney Channel Na parket v minulosti, zatímco Mariah Russell je 19letý současný tanečník, kterého porotci po celou sezónu hodnotili jako senzační. Gino Cosculluela hrál v hit show Taneční maminky naproti taneční hvězdě Maddie Ziegler a Sophie Pittmanová je další 18letý současný tanečník z Tennessee, který po celou sezónu stále zapůsobil na diváky.

Podle Zlaté derby Munoz je po výkonu z minulého týdne vyhlášen favoritem vítěze sezóny 16, přičemž šance 8/13 na to, že bude jmenován americkým oblíbeným tanečníkem. Cosculluela nyní zaujímá druhé místo s kurzem 4/1 a Russell je v těsné třetině s kurzem 9/2. Přestože je Pittman zjevně dost talentovaný na to, aby se dostal do finálové čtyřky, je to smolařka s kurzem 100/1, uvádí Gold Derby.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

@bailrok se chystá na ɢᴏʟᴅ! ? #SYTYCD

Příspěvek sdílený uživatelem Takže ty si myslíš, že umíš tancovat (@danceonfox) 15. září 2019 ve 12:01 PDT

Naladit se Takže ty si myslíš, že umíš tancovat finále sezóny 16 v pondělí 16. září ve 20 hodin ET na Foxu a nezapomeňte dát svůj hlas!


Populární Problémy

Bývalý argentinský hráč Juan Monaco tvrdil, že věděl, že Rafael Nadal bude legendou až v roce 2005. Monaco také dlouze hovořilo o přátelství, které sdílel se Španělem, a o jednom konkrétním zápase z roku 2007.

Tento článek vás naučí, jak ze svého nového netopýra dostat nejlepší výkon a život. Pokud budete postupovat podle těchto kroků, budete mít skvělou pálku se skvělým centrem, která by měla trvat roky. Kupte si netopýří olej ze sportovního obchodu nebo ...

Zjistěte, jak streamovat a sledovat patnáctou sezónu seriálu „Long Island Medium“, pokud nemáte kabel.