Jak políbit dívku poprvé ve svém pokoji

Líbání dívky poprvé ve vašem pokoji může být o nervy, zvláště pokud je to poprvé pro jednoho nebo pro oba. Až budete připraveni udělat krok, buďte sebevědomí. Klíčem je relaxovat, být pohodlný a pohybovat se pomalu. S několika užitečnými tipy a ukazateli budete připraveni na svůj velký okamžik!

Část 1 ze 3: Jít do svého pokoje

 1. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 1

  1 Zeptejte se, jestli by chtěla jít do vašeho pokoje. To lze provést několika způsoby, ale nejlepší a pravděpodobně nejúčinnější by bylo zeptat se jí, zda by chtěla vidět váš pokoj. Něco ve stylu: „Hej, chceš jít nahoru? Můj pokoj je teplejší/hezčí/pohodlnější než tady. ' Pokud se zdá, že je proti, netlačte na to, jinak jí budete nepříjemní a měli byste se vyvarovat toho, abyste někomu dělali nepohodlí. Můžete také zkusit použít několik různých řádků.
  • Zkuste říci: „Všechna moje CD jsou nahoře, chcete si je poslechnout?“
  • Dalo by se také říci: „V mé ročence je nahoře několik veselých obrázků. Chcete se podívat? ”
  • Navrhněte, abyste šli do svého pokoje a řekli: „Moje sestra mě tady vždycky obtěžuje. Chcete jít nahoru, kde je trochu tišší? “
  • Vždy dodržujte pravidla svých rodičů o tom, mít ve svém pokoji lidi a zavírat dveře.


 2. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 2

  2 Zavři dveře. Možná není šťastná, že je zavřená v místnosti se svým přítelem, kterého ještě ani nelíbala. Zavřete dveře, ale ne úplně. Ponechejte mírně popraskané. Pravděpodobně by nebylo ideální, kdyby jeden z vašich rodičů přišel, zatímco se líbáte, takže na ně dávejte pozor (nebo ucho). Pokud nesmíte zavřít dveře s dívkou v místnosti, respektujte pravidla svých rodičů a nechte dveře otevřené.
 3. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 3

  3 Zůstaň stát, dokud se neposadí. Pokud si sednete a stáhnete ji vedle sebe, může se cítit ohrožena nebo mít pocit, že se věci pohybují příliš rychle. Dejte jí nějaký čas, aby se rozhlédla po vašem pokoji, seznámila se s ním a stala se pohodlnější. Sedne si, až bude připravená a bude mít na to chuť. Až to udělá, sedněte si vedle ní. reklama

Část 2 ze 3: Visí ve svém pokoji

 1. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 4

  1 Ukaž jí něco. Když jste oba v posteli, ukažte jí něco, například ročenku, své oblíbené knihy nebo hudbu nebo vtipné video na počítači. Pokud se oba na něco díváte nebo si povídáte, zatímco si sednete, ulehčíte si atmosféru a budete oba brzy příjemnější.
  • Řekněte něco jako: „Viděli jste to video na YouTube o lišce?“ a poté vytáhněte video v počítači.
  • Můžete jí také ukázat knihu, která se vám líbí, a říci: „Četli jste někdy tuto knihu? Je to jeden z mých oblíbených. '
 2. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 5

  2 Navažte oční kontakt. Navázání očního kontaktu vám pomůže cítit chemii a také vám pomůže pochopit, co si asi myslí nebo cítí. Hledejte u ní pozitivní signály. K pozitivním signálům patří úsměv, smích, vtipy nebo pohled na rty.
  • Pokud si hraje s vlasy nebo si dává vlasy za ucho, možná se snaží přimět vás, abyste se jí podívali do tváře. Vrtět se do šatů by mohlo znamenat, že je nervózní.
 3. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 6

  3 Dotkněte se její paže a začněte se stěhovat dovnitř. Pokud řekne stop, tak přestaň. Pokud vás zastaví, může to být z několika důvodů. Buď se necítí dobře kvůli tomu, že je na neznámém místě, nebo ještě nikdy s někým nepolíbila a není připravená. Někteří lidé mohou být nervózní; ostatní si chtějí uložit svůj první polibek na opravdu zvláštní čas nebo místo. Neber si to osobně. Zkuste to znovu jindy.
  • Je možné, že vás nemusí mít ráda (v že způsob). To může být obtížné přijmout, ale neberte to osobně. Někdy holkám stačí trochu víc času. Kdo ví? Možná by tě chtěla později políbit.
  reklama

Část 3 ze 3: Chystáte se pro polibek

 1. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 7

  1 Pomalu se předkloňte a polibte ji. Ujistěte se, že jste jemní a pohybujete se pomalu a zavíráte oči, když jdete na polibek. Pohybujte se pod mírným úhlem. Pokud se budete pohybovat se vzpřímenou tváří, narazíte na ni a vaše rty se nesetkají. To může být nepříjemné!
  • Nevystrčujte rty, ale jemně je přitiskněte na její.
  • Nezkoušejte jazyk na první polibek. Jazyk není dobrý při prvním polibku, pokud vám neuklouzne malý jazyk. Pokud ano, „jdi klidně. Nenuťte ji to násilím do krku.
  • Při líbání mějte zavřené oči. Jinak je to trochu strašidelné, když na ni jen koukáš, když líbáš.
  • Držte to zkrátka. Při prvním polibku mějte to pod deset sekund. Pokud se vám polibek nakonec líbí, můžete v líbání pokračovat déle.
 2. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 8

  2 Zkuste francouzské líbání. Pokud máte pocit, že je ten správný čas, můžete přejít na Francouzský polibek . Udělejte to, pouze pokud je dívka připravena. Pokud je to váš úplně první polibek, nejen první ve vašem pokoji, možná to budete chtít odložit. Pokud se rozhodnete pro francouzský polibek, pohybujte se šikmo, zavřete oči a začněte pár polibky na blízko. Několikrát ji políbte na spodní nebo horní ret.
  • Když otevřete pusu, abyste ji políbili, vklouzněte jí do úst malý jazyk a vytáhněte ho ven. Cílem je dotknout se jejího jazyka a jemně se ho dotknout. Nezatlačujte to tam.
  • Střídavě se setkávejte s jejím jazykem polibky s otevřenými ústy. Při francouzském líbání je v pořádku mít mírně otevřená ústa.
  • Při líbání nezapomeňte dýchat. Při líbání je snadné zapomenout dýchat. Dýchejte nosem tiše a pomalu.
 3. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 9

  3 Dejte jí poslední pecku. Když polibek skončí, může být roztomilé dát jí malý polibek na tvář nebo objetí, aby polibek sladce ukončil. To by však nebylo tak roztomilé, kdyby polibek skončil tím, že vás odstrčí. Pamatujte na to při pohybu a respektujte dívku.
 4. Obrázek s názvem Políbit dívku poprvé ve svém pokoji Krok 10

  4 Respektujte její hranice. Pokud se nechce líbat, jemně jí položte obě ruce na pas nebo jemně položte ruku na jednu stranu jejího obličeje. Pokud na to dobře reaguje, pokračujte. Pokud se začne odklánět, otevřít oči nebo zavřít ústa, přestaňte s tím, co děláte, a přejděte k jiné činnosti. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mám líbat, když jsem poprvé? Eddy Baller
  Seznamovací trenér Eddy Baller je seznamovací trenér se sídlem ve Vancouveru, Britská Kolumbie, Kanada. Koučování od roku 2011, Eddy se specializuje na budování důvěry, pokročilé sociální dovednosti a vztahy. Provozuje vlastní seznamovací poradenskou a koučovací službu s názvem Conquer and Win, jedinou BBB akreditovanou poradnou pro seznamování ve Vancouveru. Conquer and Win pomáhá mužům na celém světě mít milostný život, který si zaslouží. Jeho práce byla mimo jiné uvedena v The Art of Maniness, LifeHack a POF. Eddy Baller Seznamka Kouč Expert Odpověď Začněte pomalu a dělejte to pouze tehdy, pokud se oba cítíte dobře. Mohlo by ji zajímat, pokud navazujete oční kontakt nebo si navzájem prohlížíte rty. Až budete připraveni, zkuste se naklonit dovnitř.
 • Otázka Co když chce dělat víc než líbat? Měli byste dělat jen to, v čem se oba cítíte dobře a co je bezpečné.
 • Otázka Kolik let vám musí být na líbání? Neexistuje žádný stanovený věk, kdy byste museli líbat. Nejdůležitější částí je zajistit, aby se oba lidé chtěli líbat. Vezměte to pomalu a ujistěte se, že osoba, kterou líbáte, chce být políbena.
 • Otázka Jak umístím rty? Do peněženky je nedávejte. Stačí je přitisknout na její. Pokud jste připraveni, vyzkoušejte zámek rtů. Považuji to za snadné a zábavné.
 • Otázka Jak nemám být špatný polibek? V první řadě se ujistěte, že nemáte špatný dech. Jako všechno, pravděpodobně nebudete zpočátku dobří, takže to bude chtít cvik. Užitečné tipy najdete v Polibek a Líbejte se vášnivě .
 • Otázka Jak udělat francouzský polibek Pokud je k polibku vnímavá, jemně jí vložte jazyk do úst.
 • Otázka Co když jste stydliví a nervózní Je normální být stydliví a normální, když někoho poprvé políbíte. Může pomoci počkat, až toho člověka lépe poznáte a lépe se s ním seznámíte. Pak možná dokážete přečíst řeč jejich těla a vědět, jestli jsou připraveni, abyste je mohli políbit.
 • Otázka Jak starý bych měl být francouzskému polibku? Měli by to dělat dospívající? Dospívající mohou. Záleží na tom, jak starý je váš partner a kolik vám je. Přemýšlejte o tom, a když je líbáte, nevkládejte jen jazyk dovnitř. Nejprve to vyzkoušejte. Pokud váš partner zavře pusu nebo se odtáhne, pak ne.
 • Otázka Neměli bychom dýchat nebo dostat vzduch z úst, že? Při líbání byste měli zkusit dýchat nosem.
 • Otázka Co mám dělat se zuby? Se svými zuby nic neuděláš. Pokud líbáte jazykem, vaše ústa by měla být mírně otevřená, takže vaše zuby budou mírně od sebe.

Populární Problémy

Jak sundat palec z pasu. Ztráta jakéhokoli množství váhy, která vám zase umožní zhubnout centimetry, je dřina a vyžaduje čas. Neexistuje žádný kouzelný vzorec, díky kterému by se to stalo rychle nebo snadno, ale ta námaha stojí za to ....

Pokud jste někdy viděli sportovce v tělocvičně houpat se kolem něčeho, co vypadalo jako dělová koule s rukojetí, byli jste svědky švihu kettlebell. Houpačka Kettlebell je úžasné cvičení pro posílení, tónování a budování ...

Chcete streamovat The Poof Point? Zde je vše, co o něm potřebujete vědět, včetně toho, kde se právě teď dívat, herců, postav, zábavných faktů a dalších.

Video: Tři nejlepší tenisové rally všech dob!

Světová jednička Serena Williamsová se ve finále French Open 2016 utká se španělskou Garbine Muguruzaovou č. 4.

Premiéra seriálu „This Is Us“ ve 4. sérii se bude vysílat 24. září 2019. Podívejte se, jak sledovat epizodu 1 spolu s dalšími novými epizodami online prostřednictvím živého přenosu.