Jak provést jednorázový krok v Tap

Jediný časový krok je důležitý krok k učení, protože jej můžete použít k přechodu do jiných, komplikovanějších, step kroky. Existuje 5 základních tahů, které je třeba zvládnout a sestavit, abyste provedli jediný časový krok, a za okamžik z vás bude profesionál! Jakmile získáte základní kroky, můžete dokonce začít přidávat pohyby chladné paže.

http //es.on/xboxone

Část 1 ze 2: Učení kroků

 1. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku Krok 1

  1 Položte ruce na boky a chodidla nastavte na šířku ramen. Když se začínáte učit jednotlivý časový krok, nedělejte si starosti s přidáváním pohybů rukou. Místo toho mějte ruce v bok, abyste si při cvičení udrželi rovnováhu.
  • Noste oblečení, které se snadno přesouvá a které jen tak nespadne. Skvěle by se hodily sportovní šortky nebo kalhoty a tričko. Pokud máte boty na step, noste je; pokud ne, bude běžná tenisová obuv v pořádku!


  Spropitné: Zkuste si nacvičit jediný časový krok před zrcadlem. To vám pomůže vidět, jak vypadáte, a také vám to pomůže mít lepší držení těla při tanci.

 2. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku Krok 2

  2 Poklepejte na zem pravou nohou a zvedněte ji zpět z podlahy. Dupejte nohou rovně nahoru a dolů; nehýbejte dopředu, dozadu ani do stran. Když dupete, nevypínejte váhu z levé nohy; jinak nebudete připraveni na další pohyb. Když vrátíte nohu zpět, koleno ohněte v téměř 90stupňovém úhlu.
  • Toto je první oficiální krok jednotlivého časového kroku. Téměř vždy je označován jednoduše jako „dupání“.
 3. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku Krok 3

  3 Naskočte na levou nohu, zatímco pravá je stále zvednutá z podlahy. Opravdu se snažte nenechat pravou nohu při skoku se dotknout země. Levou nohu mějte také mírně pokrčenou, aby pomohla absorbovat pohyb, abyste si nezranili koleno.
  • Je v pořádku, když nemůžeš skákat příliš vysoko - časem se zlepšíš.
  • Toto je „hop“, druhý tah jednotlivého časového kroku.
 4. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku Krok 4

  4 Přesuňte pravou nohu dolů na zem mírně za sebe. Poté, co vaše levá noha přistane z chmele, ustupte pravou nohou a přeneste váhu z levé nohy na pravou nohu. Nemusíte šlapat příliš daleko; asi délka jedné stopy by měla být v pořádku.
  • Tento krok se nejčastěji nazývá „krok“.
 5. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku 5

  5 Udělejte klapku levou nohou. Chcete -li mávat, zvedněte levou nohu ze země asi 15 cm a smete ji dopředu o zem, jako byste kopali do prachu. Poté položte nohu zpět na zem pevným krokem tak, aby vaše levá pata byla zarovnána s prsty pravé nohy. Když ukončíte klapku, přesuňte váhu z pravé nohy na levou.
  • V stepu se „flap“ často vyslovuje jako „fuh-lap“, protože to je v podstatě zvuk, který vaše noha během pohybu vydává.
  • Toto je čtvrtý tah sekvence. Doposud jste měli „dupání“, „hop“, „krok“ a „klapka“.
 6. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku 6

  6 Proveďte výměnu míče šlápnutím pravé a potom levé nohy. Po ukončení klapky dupněte každou nohou na zem, počínaje pravou nohou a poté levou nohou. Vaše pravá noha by v této fázi měla být stále mírně za boky a levá noha by měla být mírně před vašimi rameny.

  Spropitné: Skvělý způsob, jak si zapamatovat pohyby jednoho časového kroku, je říci „dupat, hop, krok, klapka (fuh-lap), výměna míče“. Rytmus slov napodobuje kroky, které děláte s každou nohou.

  kalhoty s tenisky
 7. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku Krok 7

  7 Přepněte na levou nohu na „výměně míče“ na jeden krok na levé straně. Při přepnutí na druhou stranu během vašeho jediného kroku se koncová „výměna míče“ počítá také jako „dupnutí“ na levé straně, které odstartuje vaši další sadu pohybů. Takže místo toho, abyste provedli výměnu míče a poté další dupání, pouze vyměníte míč a pak se přesunete doprava na skok.
  • Tento rytmus vám umožňuje přepínat tam a zpět ze strany na stranu.
  • Procvičujte si střídání stran, dokud nebudete moci plynule přecházet z jedné na druhou.
  reklama

Část 2 ze 2: Přidání pohybu paží

 1. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku 8

  1 Při prvním dupnutí roztáhněte obě paže do „zastavovacího“ pohybu. Ruce mějte natažené přímo před sebou. Umístěte ruce tak, aby vaše dlaně byly rovnoběžné s tělem.
  • Když začínáte přidávat pohyby paží, pomůže to zpomalit každý z 5 kroků jediného časového kroku, abyste měli přehled o tom, co děláte. Zpočátku to může vypadat zdrcující, ale rychle se z toho stane zvyk.
 2. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku 9

  2 Položte každou ruku na stranu současně na hop. Když skáčete, roztáhněte každou paži do strany a držte dlaně rovnoběžně s tělem. Když vaše noha dopadne na hop, vaše paže by měly být zcela ve své boční poloze.
  • Pokud se o něco pokoušíte, věnujte velkou pozornost pohybům paží, které po vás chtějí. Mohou existovat mírné úpravy stylu od stylu, které musíte napodobit (jako zvedání paží do vzduchu, nikoli ven do strany na hop). Instruktor s největší pravděpodobností předvede, co po vás chtějí; klidně si dělejte poznámky, abyste si přesně pamatovali, co potřebujete replikovat.
 3. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku 10

  3 V „kroku“ zvedněte ruce dolů do stran. Při třetím tahu jediného časového kroku jednoduše položte ruce dolů po stranách a současně dopadněte na zem. Ruce můžete také uvolnit z jejich polohy, aby byly v jedné rovině s vaším tělem.
  • Spíše než držet paže kolmo, snažte se je držet mírně uvolněné a plynulé. Tap dance je o udržení hybnosti a nechcete vypadat příliš strnule.
 4. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku Krok 11

  4 Ruce mějte po boku na chlopni. Je v pořádku, když se trochu houpají, když pracujete na udržení rovnováhy. Pracujte před zrcadlem, abyste si mohli upravit, jak visí, aby vypadaly co nejpřirozeněji.
 5. Obrázek s názvem Proveďte jednorázový krok v kroku Krok 12

  5 Při výměně míčku dejte ruce zpět před sebe. Po klapce dejte ruce zpět v pohybu „stop“ před tělem. Tím se připravíte na to, že se budete při dalším pohybu pohybovat přímo do dupačky.
  • Netrvalo dlouho a budete moci snadno spojit všechny kroky a pohyby paží!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč je to tak snadné? Je to snadné, protože jde o jednoduchý krok ve stepu. Cvičení je ještě jednodušší!
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Začněte tak pomalu, jak potřebujete, a před přidáním pohybů paží nejprve zdokonalte práci nohou.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Proslulý tenisový trenér Roger Rasheed věří, že přítomnost Rogera Federera v rozhovoru GOAT (Greatest Of All Time) není jen o číslech, ale také o jeho vlivu na tenis.

Sestava: (15) Elena Rybakina KAZ vs (4) Elina Svitolina UKR

Prathima Rao hledá lepší invalidní vozík, aby mohl hrát na úrovni paralympiády a grandslamu.

Jak odstranit zápach z kožených bot. Kožené boty jsou stylové a pohodlné, ale časem mohou páchnout. Naštěstí je odstranění zápachu z kožených bot opravdu jednoduché a máte na výběr z několika možností. Vy...

Jak měřit pro dlahu LMB. Dlaha LMB je dlaha prstu, která je určena k nápravě zlomenin, deformací nebo jiných stavů, jako jsou „drápy“ prstů. Dlaha je navržena tak, aby buď držela prst na místě, aby se mohla uzdravit nebo natáhnout ...