Přímý přenos Lakers vs Warriors: Jak se dívat online bez kabeluFoto Chris Graythen/Getty Images

Nejlepší tým Západní konference se chystá zvládnout to nejhorší, protože Los Angeles Lakers (44–12) ve čtvrtek v Chase Center vyrazí na cestu za Golden State Warriors (12–46).

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

předloktí ortéza tenisový loket
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je zahrnut mezi Více než 95 živých televizních kanálů v hlavním balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Warriors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ měsíčně), což z Sling TV dělá nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud ji plánujete udržet dlouhodobě:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Lakers vs Warriors živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV přichází s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Warriors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

jak se stát tenisovým instruktorem

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Warriors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Lakers vs Warriors

Lakers vyhráli šest zápasů v řadě-včetně čtyř z přestávky All-Star-a mají vnitřní trasu pro nejlepší nasazení Západní konference. Poslední vítězství Lakers bylo proti Zionu Williamsonovi a Pelikánům, když za vítězství 118-109 zajel 40 bodů od LeBrona Jamese.

Hraje výjimečný basketbal, řekl James po zápase, který byl jeho prvním proti Williamsonu, letošnímu nejlepšímu výběru. Myslím, že jeho hra bude stále lepší a lepší, už jen s touto zkušeností. Myslím, že dnešní hra se k jeho hře perfektně hodí. Vysoké tempo, způsob, jakým hrají, se k jeho hře hodí. … Funguje to perfektně a naše hra má nyní tolik majetku, tolik prostoru, že je ideální pro jeho hru, takže si s tím výjimečně vede.

James sedí mimo čtvrteční zápas s bolavým tříslem, ale neočekává se, že by šlo o něco zásadního. Hra s Warriors je pro Jamese jen dobrým místem k odpočinku, pokud se necítí stoprocentně. V průměru má 25,5 bodu, 7,7 doskoku a 10,6 asistence v každé lize.

Jamesova hvězda Lakers Anthony Davis je uvedena jako pravděpodobná, ale očekává se, že půjde proti Golden State.

V této sezóně nebylo Warriorům moc fandit, ale návrat Stephena Curryho do sestavy ze zlomené ruky byl majákem naděje. Očekává se, že se dvojnásobný MVP vrátí v neděli, ale hlavní trenér Steve Kerr na ten nápad hodil trochu studené vody.

Je scrimmied jen dvakrát, řekl Kerr tento týden CBS Sports. Ve skutečnosti si myslím, že potřebuje víc. Uvidíme, jak to celé dopadne. … Nic není oficiální. Bude hrát, až bude připraven.

To datum (nedělní návrat) bylo něco, co si Steph určitě myslí, dodal Kerr. Tehdy chce hrát a bude, když všichni cítíme, že je připraven jít. Myslím, že potřebuje více času na rvačku. Vzhledem ke všem hrám k tomu nemáme moc příležitostí.

sledujte clemson fotbal online zdarma

Existuje názor, že Warriors by měli Curryho nechat sedět po zbytek sezony, když vezmeme v úvahu, že jsou pevně na místě řidiče pro nejlepší výběr v draftu. Ale mít Curry nějakou chemii s nově získaným Andrewem Wigginsem by mohlo být klíčem pro postup Warriors.

I bez LeBrona jsou Lakers 10bodovým favoritem na zápas proti Warriors.


Populární Problémy

Chile a Peru se ve středu setkají o místo ve finále Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud žijete ve Spojených státech.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět, než si koupíte ortézu, popruh nebo rukáv na tenisový loket, včetně našich tipů na nejlepší.

Angina je bolest na hrudi, ke které dochází, když vaše srdce nedostane dostatek okysličené krve. Je to také velmi vážný varovný signál, že vám hrozí infarkt. Pokud vás bolí na hrudi, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a promluvte ...

Jak cvičit. Cvičení je klíčovou součástí udržení zdraví, ale přijít na to, jak být aktivnější, může být náročné. Pokud nejste zvyklí na fyzickou aktivitu, začněte pomalu. Vydejte se na 10 až 15 minutové procházky a dopracujte se k rychlé chůzi nebo ...

Novak Djokovic hovoří o životních lekcích, které nasával od svých rodičů, když vyrůstal. Srb měl ve válečném Srbsku traumatické dětství, kdy jeho rodina prošla těžkými finančními časy.

Jak odstranit skvrny od inkoustu ze semiše. Semiš je druh kůže známý pro svou měkkost a výraznou texturu. Protože semiš je choulostivý a náchylný k poškození vodou, mnoho lidí neví, jak se zbavit semiše odolných inkoustových skvrn doma. Namísto,...