Mistrovství WTA 1. den: Serena, Azarenková a Kvitova zahájily kampaň

(3) Agnieszka Radwanska v (5) Petra Kvitova (Vzájemně: Kvitova vede 4-1)

tenisový míček masáž šíje

2013 China Open - Den osmý

Tato soutěž o slzení by měla být označena jako zápas dne. Petra Kvitová opustila Istanbul před dvěma lety na vrcholu poté, co celý týden vládla jako nejvyšší. Ale od jejího průlomu v roce 2011 to bylo v její kariéře koryto, přičemž řada jejích nemocí byla řada nemocí, zranění a duševní křehkosti. Na začátku roku 2012 byla připravena kralovat v čele světových žebříčků, ale od té doby to byla sestupná spirála a letos se dokonce krátce dostala z top 10. Za to všechno ale vykoupila na podzim během asijského swingu. Snadná síla, s jakou Češka znovu zahnala míč, její dotek u sítě znovu rozsvítil kurty. I když nedokázala odvrátit většinu svých zápasů na tři sety, hlavně dokázala ukázat svou vůli a najít způsob, jak vyhrát.

Dnes vede soud proti polské Agnieszce Radwanské č. 1 a Češka má spoustu věcí, které je třeba napravit. V loňském roce zahájila kampaň proti tomuto hráči a nešťastně prohrála, než se stáhla kvůli viru. Kvitová by určitě chtěla tyto vzpomínky vymazat jasným vítězstvím, ale Polák má také dobrý rok. Chybí jí síla a vynahrazuje to svou lstí, maskováním a dotykem, které je tak krásné sledovat. Je jen jednou ze dvou hráček, které v této sezóně zaznamenaly více než 50 výher a má tři tituly.

Radwanská rozhodně není ta, která by se bez boje sklonila, zvláště vzhledem k tomu, že graf výkonů Kvitovy se během jejích zápasů hodně liší. Ale Češka možná znovu našla motivaci na těchto krytých kurtech, jak říká: „Je pravda, že se na tyto zápasy těším. Nyní je čas znovu ukázat to nejlepší.

Predikce: Kvitová vítězí ve třech setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 2019 Bowl mezi USC a Iowa online bez kabelu.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak struna ve skutečnosti vypadá na mikroskopické úrovni? Pokud ano, podívejte se na některé z těchto snímků elektronového mikroskopu.

Váš průvodce sledováním Fantastické čtyřky online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak hrát na flétnu s rovnátky. Naučit se hrát na flétnu s rovnátky závisí na člověku. Mnoho lidí v kapele se často obává, jak rovnátka ovlivní jejich výkonnost jak dlouhodobě, tak krátkodobě. I když to bude velmi ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat poločasovou show Super Bowl 2019 online prostřednictvím živého přenosu, s kabelem nebo bez kabelu.

Kop s činkou, známý také jako tricepsový zpětný ráz, je vynikajícím cvičením na posílení tricepsů, předloktí a ramenních svalů. http://www.exrx.net/WeightExercises/Triceps/DBKickback.html Vše, co potřebujete, je ruční váha a ...