Jak změnit svůj tým v Pokemon Go

Tento wikiHow vás naučí, jak přepnout svůj profil Pokémon GO na jiný tým, než je ten váš aktuální, pomocí zařízení iPhone nebo Android. Chcete -li změnit týmy, můžete snadno získat Team Medallion z obchodu Poké v aplikaci, ale můžete to udělat pouze jednou za 365 dní.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 1

  1 Otevřete Pokémon GO na svém iPhone nebo Androidu. Aplikace Pokemon GO vypadá jako červenobílý Pokéball v modré ikoně. Najdete ho na domovské obrazovce nebo na panelu aplikací.
 2. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokémonu Přejděte na krok 2

  2 Klepněte na ikonu Pokéball ve spodní části. Ve spodní části obrazovky uvidíte červeno-bílou ikonu Pokéball. Otevře možnosti nabídky.
 3. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokémonu Přejděte na krok 3

  3 Klepněte na PRODEJNA v nabídce. Toto tlačítko vypadá jako ikona nákupní tašky. Na vaší obrazovce se otevře obchod Poké.
 4. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 4

  4 Přejděte dolů a klepněte na TÝMOVÝ MEDAIL . Tuto položku najdete v obchodě v sekci „ZMĚNA TÝMU“. Otevře podrobnosti vybrané položky.
  • Tuto položku neuvidíte, pokud jste již nedosáhli úrovně 5 a nevybrali si tým.


 5. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 5

  5 Klepněte na VÝMĚNA pod medailonem týmu. Tím se vymění 1 000 mincí z vašeho aktuálního zůstatku za týmový medailon. Tuto položku můžete použít ke změně svého týmu.
  • Pokud nemáte dostatek mincí na nákup, můžete si mince koupit na stránce obchodu v aplikaci.
 6. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 6

  6 Klepněte na OK v potvrzovacím okně. Tím potvrdíte svou akci a zakoupíte týmový medailon. Najdete ho ve svých osobních předmětech.
 7. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 7

  7 Klepněte na X tlačítko ve spodní části obchodu. Toto je světle modrá ikona „X“ v tmavě modrém kruhu ve spodní části obrazovky. Opustí obchod a vrátí vás zpět na mapu.
 8. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Přejděte na krok 8

  8 Klepněte na ikonu Pokéball ve spodní části. Je to červenobílý pokéball ve spodní části mapy. Otevře možnosti nabídky.
 9. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 9

  9 Klepněte na POLOŽKY v nabídce. Toto tlačítko vypadá jako ikona batohu v kruhu. Otevře vaši stránku POLOŽKY.
 10. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 10

  10 Najděte a klepněte na Tým Medalllion ve vašich položkách. Klepnutím na medailon týmu zde jej můžete spotřebovat a okamžitě změnit svůj tým.
  • Tuto položku můžete použít pouze jednou za 365 dní. Pokud nyní změníte svůj tým, budete muset zůstat se svým týmem alespoň jeden rok.
  • Svou akci budete muset potvrdit v novém vyskakovacím okně.
 11. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 11

  jedenáct Klepněte na OK v potvrzovacím okně. To potvrdí vaši akci a umožní vám vybrat nový tým.
 12. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 12

  12 Klepněte na tým, na který chcete přepnout. Když konzumujete medailon týmu, uvidíte na obrazovce všechny tři vedoucí týmů. Stačí klepnout na vedoucího týmu a nastavit jej jako svůj nový tým.
  • Budete muset potvrdit v novém vyskakovacím okně.
 13. Obrázek s názvem Změňte svůj tým v Pokemon Go Krok 13

  13 Klepněte na OK v potvrzovacím okně. Tím potvrdíte svůj výběr a změníte svůj profil Pokémon GO na vybraný tým. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký je rozdíl mezi týmy? CharlieTheTRex To určí, které tělocvičny můžete bránit, které můžete převzít a kdo vám v tom pomůže.
 • Otázka Který tým je silnější týmový mystik, týmový chrabrost nebo týmový instinkt? ICSIH Neexistuje žádný „silnější“ tým. Záleží na tom, jaký typ máte nejraději.
 • Otázka Kolik pokémonů mohu poslat do posilovny? ICSIH Pro stejnou tělocvičnu tam můžete nechat vždy jednoho pokémona. Pokémona můžete mít maximálně v deseti tělocvičnách.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak vyrobit Pavlova. Pavlova je lehká, vzdušná pusinka zakončená plátky ovoce a šlehačkou. Legenda říká, že byl vytvořen na počest ruské baletky Anny Pavlové při její návštěvě Austrálie a Nového Zélandu na baletní turné brzy ...

Louisville basketbal otevírá sezonu exhibicí proti Bellarmine v úterý. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Pohled na 5 nejlepších oblíbených soupeřů Big 3.

Předposlední turnaj kalendáře ATP právě začíná. Podívejte se na potenciální cestu nejlepších uchazečů na Paris Masters.

Jak jíst cookie. Sušenky, kterým se v některých částech světa také říká sušenky, jsou malé, ploché pečivo, které se vyrábí ze sladkého těsta na bázi mouky. Cookies jsou velmi univerzální dezert, který lze připravit s ořechy, čokoládou ...

Máte potíže s úderem bekhendu? Bekhend je střela z vaší nedominantní strany a může být velmi zastrašující pro ty, kteří pracují na své tenisové hře. Použitím správné techniky můžete být na cestě k zdokonalení ...