Jak zavřít v nechtěném v podzemním bazénu

Naplnění zapuštěného bazénu může vést k nejrůznějším neočekávaným problémům. Jakmile je bazén prázdný, může sedět v zemi vznášet se. Pokud jsou půdní podmínky správné, může se bazén skutečně začít „vznášet“ ze země, což může způsobit erozi půdy nebo dokonce problémy se založením blízkého domu. Zde je levná a snadná metoda, jak se zbavit nechtěného zapuštěného bazénu.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vyplňte nechtěný v základním bazénu Krok 1

  1 Vypusťte bazén. Udělejte to, když je půda suchá, takže bude nepravděpodobné, aby se bazén vznášel ze země. Pokud voda obsahuje chlor nebo jiné škodlivé chemikálie, zajistěte, aby nevnikla do kanalizace nebo jiných míst, kde by mohla způsobit poškození životního prostředí.
 2. Obrázek s názvem Vyplňte nechtěný pozemní bazén Krok 2

  2 Pomocí sbíječky, kladiva nebo jiného nástroje rozbijte otvory ve dně bazénu. To umožní, aby z něj v budoucnu odtékala voda.
 3. Obrázek s názvem Vyplňte nechtěný pozemní bazén Krok 3

  3 Odstraňte všechny vrchní betonové chodníky, vyrovnávací dlaždice a jakýkoli jiný beton kolem bazénu, který už nechcete. Hodit ho do bazénu přes otvory, které jste udělali.
 4. Obrázek s názvem Fill in an Unanted in Ground Pool Step 4

  4 Zakryjte starý cement vrstvou drcené horniny. Pak to zasypte vrstvou písku, nebo to jen zasypte zbytkem cesty špínou. Pokud je to možné, utlumte to za pochodu, abyste se časem méně usadili. Ujistěte se, že poslední stopou špíny je kvalitní ornice, pokud na ni chcete zasadit cokoli. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik by stálo naplnění bazénu o rozměrech 20 x 40 stop, který je hluboký 5 stop? 20x40x5 děleno 27 vám poskytne metr krychlový. Toto číslo vynásobte náklady na krychlový yard výplně špíny, kamene nebo betonu a přidejte poplatek za doručení.
 • Otázka Kolik by stálo uzavření v mém podzemním bazénu? Několik tisíc dolarů.
 • Otázka Zní 13 450,00 $ trochu vysoko, aby se naplnil fond 25 000 galonů? Absolutně. Můj chlap dělá moje za 100 dolarů za hodinu a předpovídá maximálně 12 hodin. Materiály pro plnění bazénu jsou levné, pokud používáte drcený beton. Špína by byla o něco dražší, ale zdaleka ne číslo, o kterém mluvíte.
 • Otázka Je potřeba povolení městyse? Pravděpodobně. Navštivte webové stránky vašeho městečka nebo jim zavolejte a zjistěte to pro jistotu. Každá oblast se liší.
 • Otázka Můj bazén je naplněn špínou. Mohu nyní na špínu položit beton nebo potřebuji před betonem něco jiného? Nejlepší je nejprve vyplnit vrstvu drcené horniny a poté ji zhutnit, aby se vytvořil základ.
 • Otázka Kolik otvorů by mělo být na dně bazénu a jak velké by měly být? Můj bazén je 20 'x 40' x 8 'hluboký. V mém městě jsou nutné minimálně 3 otvory pro odvodnění, ale liší se to místo od místa, takže se budete muset poradit s místními úřady.
 • Otázka Může být slaná voda z podzemního bazénu čerpána do odtoku dešťové vody? Většina dešťových svodů ústí do jezer nebo řek. Pokud do nich dáte slanou vodu nebo vodu, která obsahuje chemikálie, může to poškodit ekosystém řeky nebo jezera. Zkuste vyprázdnit slanou vodu na suchou trávu. Nevylévejte na čerstvou trávu, protože sůl by mohla vodu z rostlin odebrat (mitóza).
 • Otázka Mohu zavřít beton do země, když zavírám své nechtěné v podzemním bazénu? Ano; bylo by to považováno za částečné odstranění - to je místo, kde děrujete otvory na dně bazénu, sbalíte stěny a vyplníte zbývající oblast špínou. Předem varujte: pokud provedete částečné odstranění, nemůžete tam legálně postavit doplněk ani jinou hlavní strukturu. Pokud dům nebo pozemek prodáte, musíte tomu, kdo ho koupí, dát vědět, že se tam nachází částečně odstraněný bazén, což sníží hodnotu vaší nemovitosti.
 • Otázka Mohu pohřbít stromy, které jsem pokácel, pod drcenou skálu a špínu v bazénu? Můžete, ale stromy se zhorší a způsobí prázdnotu v písku/špíně, což způsobí další usazení.
 • Otázka Jak dlouho po naplnění bazénu bych měl čekat na vybudování přístavby v horní části oblasti, nebo lze oblast využít ke stavbě? Musíte provést úplné odstranění bazénu, abyste na něm mohli postavit přírůstek, vykopat vše z díry, nechat ji vytáhnout a vyplnit díru špínou.


Populární Problémy

Jak na longboard skateboard. Longboarding je sport podobný skateboardingu. Využívá delší prkno, větší kola a někdy i větší kamiony, aby umožnil longboardovému sportu rychlost, freeride, skluz a slalom. Longboarding je ...

Státní nepřátelé Illinois State a Western Illinois se v sobotu setkají na fotbalovém hřišti. Zde je návod, jak hru sledovat.

Jak nenápadně flirtovat s chlapem. Na flirt je často nahlíženo jako na uměleckou formu, takže to zní obtížně nebo děsivě. Ale ve skutečnosti je flirtování jen o nalezení způsobu, jak někomu dát najevo, že o něj máte zájem. Jemné flirtování je ...

Stát San Diego a Utah se v sobotu setkají v šampionátu Mountain West. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak najít motivaci ke cvičení. Existuje řada důvodů, proč cvičit - snížené riziko chronických zdravotních stavů (jako je vysoký krevní tlak nebo cukrovka), hubnutí nebo zlepšení kondice. Navzdory tomu studie ukázaly ...

„Little People Big World“ je zpět na 20. sezónu, která začíná v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.