Australian Open 2021: Novak Djokovič vs Milos Raonic náhled, souboj a předpověď

Novak Djokovič měl při střetu ve třetím kole s Taylorem Fritzem vážné zranění

Novak Djokovič měl při střetu ve třetím kole s Taylorem Fritzem vážné zranění

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Novak Djokovič vs Miloš Raonic

Datum: 14. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo : Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 80 milionů AUD

živý stream delfínů hra zdarma

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six


Novak Djokovic vs Milos Raonic náhled

Nejlepší nasazený Novak Djokovič letos vybojoval svůj devátý titul na Australian Open. Ale zatímco Srb ve svých prvních dvou zápasech turnaje podával solidní výkony, ve třetím kole prošel intenzivním testem proti Taylor Fritz.

V polovině setkání měl Djokovič strach z úrazu a poté vypadal ve vážném nepohodlí. Ve třetím a čtvrtém setu se snažil podat a přejít na svůj forhendový bok a vzal si několik lékařských oddechových časů.

Srbovi se nakonec podařilo vyhrát vítězství 7: 6 (1), 6: 4, 3: 6, 4: 6, 6: 2, ale později odhalil, že si tím mohl natrhnout sval. Na otázku, zda bude v turnaji pokračovat, Djokovič řekl:

wii tenis ne u
„Opravdu nevím. Právě teď vím, že je to rozhodně slza svalu, takže nevím, jestli se z toho stihnu vzpamatovat za méně než dva dny. Nevím, jestli půjdu na kurt, nebo ne. Jsem na tento úspěch dnes večer velmi hrdý. Pojďme se podívat, co se stane.

Miloš Raonic mezitím zahájil kampaň na Australian Open vítězstvím ve dvou setech nad argentinským Federico Coria. V dalších dvou kolech pak porazil Corentina Mouteta a Mártona Fucsovicse, přičemž pokaždé vzal čtyři sady.

Kanaďan zatím vypadal v dobré formě, jen za tři zápasy smekl 56 es.

Novak Djokovič vs Miloš Raonic hlava na hlavě

Novak Djokovic má fenomenální rekord proti Miloši Raonicovi, který vede jejich hlava na hlavě 11-0. Ve skutečnosti proti Kanaďanovi v jejich dosavadních 11 setkáních prohrál pouhé čtyři sety.

Dvojice se střetla na grandslamech třikrát, přičemž Srb vyhrál všechny tyto zápasy ve dvou setech.

Novak Djokovič vs Miloš Raonic předpověď

Může Miloš Raonic v neděli získat první vítězství nad Novakem Djokovičem?

Může Miloš Raonic v neděli získat první vítězství nad Novakem Djokovičem?

Novak Djokovic je obvykle na tom nejlépe na tvrdém hřišti a zvláště na Australian Open, ale jeho zranění v tuto chvíli vypadá znepokojivě. I kdyby byl Srb v neděli schopen obrátit se proti Miloši Raonicovi, nemusí být stoprocentně fit.

To by Raonicovi poskytlo skutečnou šanci dostat se v jejich soupeření na palubu a připsat si jeho první vítězství nad Srbem.

Je těžké to předvídat, hlavně kvůli problémům se zraněním Djokoviče. Pokud se však světová jednička podaří zotavit se za dva dny, měl by být považován za jasného favorita.

Předpověď : Novak Djokovič vyhrát ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.

2. nasazený Denis Shapovalov se ve středu v prvním kole St Petersburg Open utká se srbským Viktorem Troickim. Shapovalov a Troicki rozdělili svá dvě předchozí vzájemná setkání na turné.

Chcete sledovat televizi AT&T na Fire Stick? Zde je snadný podrobný průvodce streamováním televize AT&T na vaší Amazon Fire Stick.

Serena Williamsová sdílela svou těhotenskou cestu se světem prostřednictvím videa, které končí detaily o její novorozené dceři.

Nikdy předtím neviděný rozhovor mezi Oprah a zesnulým Cicely Tysonem bude odvysílán jako součást série „OWN Spotlight“. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Jak opravit ploché nohy. Odborníci tvrdí, že ploché nohy jsou obvykle bezbolestné a nevyžadují léčbu. Ploché nohy však mohou u některých lidí způsobovat bolesti nohou nebo nohou a také problémy s koleny a kotníky. Https://www.nhs.uk/conditions/flat-feet/...