Cincinnati 2020: Naomi Osaka vs Dayana Yastremska náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (4/WC) Naomi Osaka vs (16) Dayana Yastremska

Datum: 25. srpna 2020

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: 16. kolo

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 15:00 EDT, 12:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Naomi Osaka vs Dayana Yastremska

V úterý 16. kola Western & Southern Open zkříží meče dvě z nejjasnějších mladých hvězd ve hře, protože světová jednička 10 Naomi Osaka se setká s 25. Dayanou Yastremskou.

Navzdory tomu, že loni okusila slávu titulu v Tokiu a Pekingu, se báječné zakončení sezóny Ósaka v roce 2019 neprojevilo jako silné představení na začátku roku 2020. Poté, co její 14zápasovou sérii výher přetrhla Karolina Plíšková v semifinále Brisbane, Japonka prohrála dva z následujících čtyř zápasů, které odehrála - než se sezóna zastavila.

Dvojnásobná grandslamová šampionka pochopitelně pocítila nervozitu, když v pondělí restartovala sezónu v New Yorku. Trvalo jí nějaký čas, než se dostala do drážky proti inspirované Karolině Muchové, kterou ohranila 6-7 (5), 6-4, 6-2.

20letá Dayana Yastremska mezitím zahájila rok 2020 s puchýři a v Adelaide se objevila jako druhá. A i když na tom nemohla stavět, Yastremska byla od obnovení turné působivá.

Dayana Yastremska

Dayana Yastremska

Ukrajinka podpořila své čtvrtfinálové vystoupení v Palermu několika vysilujícími vítězstvími na turnaji Western & Southern Open, což dokazuje její houževnatost a odolnost.

Naomi Osaka vs Dayana Yastremska proti sobě

Toto bude první setkání Naomi Osaky a Dayany Yastremsky.

Přestože je Osaka jen o dva roky starší než Ukrajinka, za svou mladou kariéru již dokázala mnoho - vynikly jí dva hlavní tituly a žebříček světové jedničky. Jinými slovy, Osaka má na své straně více zkušeností, pokud jde o řešení vysokotlakých zápasů.

Naomi Osaka vs Dayana Yastremska predikce

Naomi Osakaová vypálila ve svém prvním zápase v Cincinnati 12 es

Naomi Osakaová vypálila ve svém prvním zápase v Cincinnati 12 es

Po překonání první překážky v New Yorku by Naomi Osaka byla nyní pravděpodobně v mnohem lepší náladě. Bývalý číslo jedna hráčka vypadala stále uvolněněji - a čím dál víc se podobala svému obvyklému já - jak její úvodní zápas postupoval.

Japonci vypálili 12 es a 28 vítězů kolem Karoliny Muchové, přičemž poslední dvě sady svědčily o jejím slavném úderu. Sebevědomí, které by tímto výkonem získala, jí pravděpodobně pomůže proti odvážné Yastremsce, která prošla ve třech setech proti Venus Williams a Bernarda Pera.

Ukrajinec se také zdá, že se potýká se zraněním kotníku, což dává Osakovi další výhodu v tomto vhazování.

Předpověď: Naomi Osaka vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní basketbalové hry Baylor vs Západní Virginie online. Medvědi, jednička v zemi, vyhráli 21 v řadě.

Jak vyrobit světluškovou lampu. Světlovodné lampy jsou krásný a vzrušující způsob, jak osvětlit místnost nebo verandu. Na výběr jsou různé druhy. Možná nejlepší ze všeho je zjistit, kde a jak bezpečně zachytit světlušky, se kterými si můžete posedět ...

Proces objednávky událostí UFC pay-per-view je nyní trochu odlišný. Zde je návod, jak sledovat události UFC PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Zde je návod, jak online sledovat hry Jones vs Gustafsson 2, Cyborg vs Nunes a celou hlavní kartu UFC 232.

Roger Federer, který před pár týdny během Wimbledonu utrpěl porážku kolena, v současné době tráví čas mimo turné, aby si odpočinul a zotavil se.

Pohled na pět nejmladších šampionů US Open v otevřené éře.