Jak se dívat na film „Americká nespravedlnost: Boj za policejní reformu“ online

Sledujte speciální policejní reformu BET online

SÁZKA Novinář Soledad O'Brien hostí speciál BET American Injustice: The Fight for Police Reform.

V rámci iniciativy BET’s Content for Change sestavila síť speciální tzv American Justice: Boj za policejní reformu , vysílání ve středu 22. července ve 23 hodin ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto American Justice: Boj za policejní reformu na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte SÁZENÍ na televizi Philo

BET je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat American Justice: Boj za policejní reformu žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte SÁZENÍ na FuboTV

BET je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

pár tenisek

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat American Justice: Boj za policejní reformu živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte SÁZENÍ na Sling TV

BET je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat American Justice: Boj za policejní reformu živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „American Justice: The Fight for Police Reform“Hrát si

Americká bezpráví - pořádá Soledad O'brien 2019-07-25T16: 38: 44Z

Tento nový speciál, který pořádá Soledad O'Brien, si klade za cíl řešit zásadní problém policejní reformy v Americe. Mezi speciální hosty patří mluvčí Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová, předsedkyně Kongresu Black Caucus a zástupkyně USA Karen Bassová, kongresman Cedric Richmond, kongresmanka Ayanna Pressleyová, generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison, spoluzakladatel Black Lives Matter Patrisse Cullors, korespondent zpravodajské stanice CBS Jeff Pegues, bývalý policejní velitel Camden J. Scott Thomson, Charlottesville, policejní prezident VA RaShall M. Brackney a generální ředitel a prezident NAACP Derrick Johnson.

Popis speciálu zní:

Policie v Americe každoročně zabije více než 1 000 lidí a černoši jsou třikrát častěji zabiti než bílí lidé. Zdálo se, že tragická smrt George Floyda v rukou minnesotské policie znamenala bod zvratu, protože miliony demonstrantů ve Spojených státech a po celém světě vyšly do ulic, aby vyzvaly k naléhavým a odvážným reformám, které by řešily dědictví rasově předpojaté policie a zneužití síly. Navzdory tomuto rostoucímu hnutí se na Capitol Hill zastavila navrhovaná legislativní reforma policie.

bílé tenisky

Co bude zapotřebí k tomu, aby zákonodárci prošli smysluplnou a komplexní policejní reformou? Co bude potřeba k transformaci způsobu, jakým jsou naše komunity hlídány? Nyní v tomto exkluzivním speciálu BET News s názvem American Justice: Boj za policejní reformu „Oceněný novinář, Soledad O’Brien, hovoří s klíčovými politiky, činnými v trestním řízení a aktivisty, aby se zabýval tímto klíčovým momentem v boji za reformu policie a diskutoval o tom, jak se příznivci mohou pohybovat od protestů k pokroku.

Speciál se bude zabývat celou řadou témat, včetně stavu legislativy policie v oblasti Capitol Hill, včetně zákona George Floyd Justice in Policing Act, hnutí Defund the Police, pravomoci policejních svazů, používání ucpávek a zatykačů a boj o kvalifikovanou imunitu.Hrát si

Spravedlnost pro všechny: Gayle King hostí pohled na americkou historii systémového rasismu a policejní brutality Gayle King z CBS News hostí hluboký pohled na americkou historii a pomáhá osvětlit systémový rasismus a policejní brutalitu na speciálu „Spravedlnost pro všechny“. PŘIHLASTE SE K REGISTRACI #SÁZEK HNED TEĎ! ►► bit.ly/1U0v9xG #JusticeForAll #GayleKing Stáhněte si aplikaci BET NOW pro plné epizody vašich oblíbených BET show a exkluzivního obsahu! Připojit… 2020-06-15T19: 00: 03Z

Content for Change je iniciativa BET zaměřená na média, která má pomoci řešit problémy systémového rasismu a nerovností v Americe, včetně rasové spravedlnosti, posílení ekonomického postavení, vzdělávání, zdraví a občanské účasti. Program byl vyhlášen v červnu 2020 a American Justice: Boj za policejní reformu bude jeho prvním programem.

American Justice: Boj za policejní reformu premiéra ve středu 22. července ve 23 hodin ET/PT na SÁZKU.


Populární Problémy

Jak dostat pískání z tenisek Air Jordan. Každý rád nosí čerstvý pár stylových kopů, ale vrzající boty mohou být nepříjemné. Připravte se na písknutí vyhledáním zdroje hluku a vyjmutím stélky z boty ....

Drtí je důležitou součástí každého tréninku na budování svalů a drtí na kole je jedním z nejnáročnějších typů. Přestože vypadají jednoduše, drtí na kole procvičují vaše spodní, střední a horní břišní svaly, zatímco posilují vaše čtyřkolky a ...

Seznam všech dobových tenisových grandslamových vítězů v čele s Rogerem Federerem a Margaret Court a zahrnující spoustu dalších, jako jsou Novak Djokovic, Rafael Nadal, Serena Williams, Steffi Graf a Andre Agassi.

Dospělí mají obecně klidový srdeční tep 60–100 úderů za minutu. Sportovec ve špičkové formě může mít srdeční frekvenci mezi 40 a 60 údery za minutu. Lidé v lepší kondici mají obecně pomalejší srdeční frekvenci, protože jejich srdce bije ...

Jak žonglovat se dvěma míči. V tomto článku zjistíte, jak žonglovat se dvěma míčky. Technicky to není žonglování, je to však první krok k tomu, jak se naučit žonglovat. Nejprve si procvičte házení jedné koule do jednoduchého oblouku z ...

Cameron Norrie podpořil Rogera Federera, aby se letos ve Wimbledonu důkladně rozběhl poté, co v sobotu podlehl Švýcarům ve třetím kole.