Jak ovládat močový měchýř v autobuse

Jen málo zážitků je otravnějších, než držet plný měchýř v autobuse, který v nejbližší době nezastaví. Pokud máte ještě čas připravit se na další cestu autobusem, můžete udělat hodně pro minimalizaci nepohodlí tím, že před nástupem vypijete méně vody a naučíte se ovládat svaly, které se vám drží v záchodě. Pokud ale právě sedíte v autobuse a nemáte čas se učit nové triky, zkuste nekřížit nohy, sedět co nejtišeji a číst si něco zábavného, ​​čím odvedete pozornost. V krajním případě, když to nemůžete vydržet další minutu, existují možnosti, jak se můžete pokusit nenápadně ulevit.

Část 1 ze 3: Připravte se na jízdu

 1. Obrázek s názvem Ovládání močového měchýře v autobusu Krok 1 Bullet1

  1 Než nastoupíte do autobusu, nepijte příliš mnoho. Zůstat hydratovaný je pro vaše zdraví důležitý, ale pokud se chystáte na dlouhou cestu do autobusu, je moudré nepít vodu nebo jinou tekutinu těsně před nástupem. Pokud nemůžete vydržet být žízniví, vezměte si láhev s vodou a namočte si ústa malými doušky po celou dobu cesty, než abyste ji vypili najednou.
  • Řekněte ne tomu velkému latte nebo obří sodě, než nastoupíte do autobusu! Kofein je diuretikum a způsobí, že budete močit častěji než obvykle. Pokud potřebujete svou ranní kávu, zkuste ji pořádně vypít, než se dostanete do autobusu, aby měl čas projít vaším systémem.
  • Ještě horší než kofein je alkohol, který přiměje vaše tělo produkovat více moči, než by udělalo stejné množství vody. Vyvarujte se pití v jakékoli formě před nebo během jízdy autobusem.


 2. Obrázek s názvem Ovládání močového měchýře v autobusu Krok 2

  2 Zkontrolujte, zda má autobus koupelnu. Většina autobusů, které budou cestovat déle než několik hodin, má v dnešní době koupelny. Pro jistotu můžete zavolat předem a zeptat se na autobusovou linku, se kterou cestujete. Problém je v tom, že autobusové koupelny jsou často méně než čisté, přinejhorším velmi špinavé, protože nejsou vždy vyčištěny pro každou novou cestu a v plném autobusu často existuje linka, která je používá. Pokud je autobusová koupelna velmi špinavá nebo je pravděpodobné, že dojde k linii, pak je nejlepším přístupem nastoupit vyzbrojen tipy a triky, které můžete použít k udržení močového měchýře co nejdéle, a myslet na autobusovou koupelnu jako na zálohu, kterou můžete použít, pokud opravdu musíte jít.
 3. Obrázek s názvem Ovládání močového měchýře v autobusu Krok 3

  3 Podívejte se, zda a kdy autobus zastaví na odpočívadlech. Při velmi dlouhých jízdách autobusem je obvykle jedna nebo dvě odpočívadla. I když autobus nemá použitelnou koupelnu, nakonec si budete mít kde ulevit. Opětovné zavolání k ověření situace vám pomůže se psychicky připravit. Pokud víte, kdy bude další zastávka, bude snazší se po stanovený čas rozptýlit. Pokud netušíte, kdy budete mít příležitost jít, držet se za čůrání vám bude připadat jako nekonečné mučení.
 4. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu Krok 4

  4 Jděte, dokud máte ještě šanci. Pamatujete si, když vás rodiče nutili čůrat před výlety, i když jste nemuseli? To je zvláště důležité, když se chystáte na dlouhou cestu autobusem s malým nebo žádným zastavením před cílem, a zvláště pokud v autobuse není koupelna. Využijte své poslední šance používat koupelnu doma, aby vaše cesta autobusem byla co nejvíce bezproblémová.
 5. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu Krok 5

  5 Posilte svaly pánevního dna. U mužů i žen je množství moči uvolněné z močového měchýře řízeno svaly pánevního dna. Knackův manévr je cvičení určené k posílení svalů pánevního dna, takže budete mít větší kontrolu nad močením. Pokud jste v autobuse a opravdu potřebujete jet, Knackův manévr může vašemu mozku poslat zprávu, která říká, že teď není vhodný čas na čůrání a nutkání bude méně silné. Zkuste to před cestou:
  • Najděte si svaly pánevního dna. Jsou to svaly, které se napnou, když držíte čurání, nebo když přestanete čůrat uprostřed proudu.
  • Napněte svaly a pak současně kašlete. Udržujte svaly napnuté, dokud nebudete kašlat, poté uvolněte.
  • Opakujte 10 až 15krát denně, než dojedete na cestu autobusem.
 6. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu, krok 6

  6 Pro každý případ zvažte nošení vložek nebo plen pro dospělé. Pokud vás čeká dlouhá cesta a předpovídáte, že budete mít problémy s držením močového měchýře, není ostuda se v případě nouze chránit! Vydejte se do drogerie a vyberte si nějaké ochranné potřeby, abyste neměli nehodu. Před nástupem do autobusu se ujistěte, že jste si oblékli plenku.
  • Výrobky pro plenky pro dospělé byly navrženy tak, aby pomohly lidem vypořádat se s inkontinencí moči, ale běžně je používají lidé se všemi druhy potřeb, jako nevěsty se svatebními šaty, které jsou příliš nafouklé, než aby je bylo možné odstranit na přestávku v koupelně.
  • Můžete si koupit malé ochranné vložky podobné hygienickým vložkám nebo větší plenky s plným krytím podle toho, co si myslíte, že budete potřebovat.
  reklama

Část 2 ze 3: Vyrovnávání se s nutkáním, když jste v autobuse

 1. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu Krok 8 Bullet1

  1 Uvolněte těsné oblečení. Pokud máte na sobě kalhoty nebo sukni s těsným pasem, vaše oblečení by mohlo situaci ještě zhoršit tlakem na váš močový měchýř. Udělejte si co největší pohodlí uvolněním těsného oblečení.
  • Pokud máte opasek, odepněte jej. Rozepněte si nebo rozepněte kalhoty nebo sukni.
  • Chcete -li skrýt skutečnost, že jste rozepnuti, stáhněte si košili nebo si položte svetr nebo jiný předmět na klín.
  • Z podobných důvodů vám také může pomoci zkřížení nohou, zejména v sedě.
 2. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu, krok 9

  2 Snažte se příliš nepohybovat. Kroutící se kolem vás tlačí močový měchýř a vytváří nutkání, které je extrémnější. Možná budete chtít klepat nohama nebo se přesouvat ze strany na stranu, ale tím to všechno ještě zhoršíte. Pokuste se dostat do pohodlné polohy a zůstaňte tak.
 3. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu, krok 10

  3 Přečtěte si nebo sledujte něco, čím se budete rozptylovat. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak se vypořádat s nutností čůrat do autobusu. Pokud na další hodinu nebo dvě opravdu není kam jít na záchod, využijte situaci co nejlépe tím, že se pokusíte zapomenout na svůj nepříjemný fyzický stav. Vezměte si svůj čtenářský materiál nebo zapněte dostatečně pohlcující video, aby se vaše mysl nedostala do nutkání uvolnit močový měchýř.
 4. Obrázek s názvem Ovládání močového měchýře v autobusu Krok 11

  4 Vyvarujte se kašlání nebo smíchu. Oba tyto úkony mohou způsobit, že se svaly pánevního dna trochu poddají, což ještě zhorší nutkání čůrat. Pokud máte záchvat kašle, pravděpodobně s tím nic moc nenaděláte, ale můžete se ujistit, že vámi zvolená kniha nebo video není dostatečně vtipné, abyste se tak rozesmáli, až si čůráte do kalhot.
 5. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu, krok 12

  5 Nemyslete na tekoucí vodu. Mít nesnesitelné nutkání čůrat je částečně psychologické, takže když budete přemýšlet o raftingu na divoké vodě a chrlit gejzíry, bude vám opravdu hůř! Nechte svou mysl pobývat na pouštích (bez přeludů) a dalších suchých věcech. Pokud máte průměrného přítele, který si myslí, že je zábavné zpívat „Nechoďte honit vodopády“, zatímco se ho snažíte držet, řekněte mu, že to nebude tak zábavné, když budete čůrat na své místo hned vedle nich.
 6. Obrázek s názvem Ovládání močového měchýře v autobusu Krok 13

  6 Vězte, že dlouhodobé držení vám nepoškodí močový měchýř. Neexistuje žádná šance, že byste praskli močový měchýř pouhým dlouhodobým držením čůrání, takže nechte svou mysl uvolnit. Pokud se dostane do bodu, kdy už ho vaše tělo neudrží, jednoduše s tím přestane. Naštěstí se do té doby dostanete na odpočívadlo! Pokud se bojíte, že nadešel čas, a vy stále sedíte zaklínění mezi cizincem a oknem, čtěte dál. reklama

Část 3 ze 3: Vědět, co dělat, když už to nemůžete držet

 1. Obrázek s názvem Ovládání močového měchýře v autobusu Krok 14

  1 Promluvte si s řidičem autobusu. Zjistěte, zda existuje šance, že řidič může zastavit autobus na nedalekém odpočívadle, abyste mohli používat koupelnu (ostatní cestující to pravděpodobně také využijí). Dávejte však pozor, abyste nerozptylovali řidiče autobusu. Je důležité nezvyšovat hlas a nedělat nic, co by mohlo vytvořit nebezpečnou situaci.
  • Je možné, že řidič autobusu řekne ne, a vy budete muset jen čekat. Pokud se jedná o charterový autobus podle jízdního řádu, řidič pravděpodobně nebude chtít zastavit. Přesto to stojí za vyzkoušení.
  • Pokud řidič řekne ne, zeptejte se, kdy příště zastavíte, abyste mohli pokračovat v sezení, alespoň s vědomím, kdy si ulevíte.
 2. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu, krok 15

  2 Podívejte se, jestli můžete nenápadně čůrat do kontejneru. Když to přijde, tak to přijde, takže to máte kam dát. Zakryjte si klín bundou nebo něčím a čůrejte do nějaké nádoby. Vyberte si jeden s víkem, abyste mohli mít věci co nejhygieničtější a zavřete je, až budete hotovi.
  • Pokud je váš spolubydlící přítel, nechte ho, ať zůstane v poloze před vámi, zatímco pomocí okna u okna nenápadně nakouknete do kontejneru.
  • Počkejte, až autobus přejede hladkou dálnici a nebude projíždět městskými ulicemi a bude jezdit přes výmoly.
 3. Obrázek s názvem Rozpoznat krvácení z implantace Krok 7

  3 Vyhněte se čůrání v kalhotách. Tento článek byste nečetli, kdybyste viděli čůrání v kalhotách jako schůdnou možnost, ale stojí za to poukázat na to, že čůrat na sedadlo autobusu je nehygienické a neslušné vůči vašim spolucestujícím. Pokud se tomu prostě nemůžete vyhnout a nemůžete najít kontejner vhodný k použití, snažte se držet co nejvíce, dokud autobus konečně nezastaví.
 4. Obrázek s názvem Ovládejte svůj močový měchýř v autobusu, krok 16

  4 Zůstaňte klidní, pokud nakonec počůráte do kalhot. Pokud propadnete panice, přitáhnete pozornost k mokrým kalhotám, což ještě zvýší vaši ostudu. Jednoduše zůstaňte na místě, dokud autobus nezastaví, počkejte, až ostatní odjedou, a poté informujte řidiče, že jste měli nehodu. Pokud jsou na palubě ještě další, kteří si všimnou, že jste se počůrali do kalhot, nepotíte to! Možná už je nikdy neuvidíte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když jsem se vyčůral a všude čůrá? Zkuste to nenápadně vyčistit, pokud můžete, a uvázat si něco kolem pasu, abyste zakryli skvrnu.
 • Otázka Co mám říci někomu, kdo se mě ptá, jestli jsem si vyčůral kalhoty? Můžete říct pravdu nebo říct, že jste rozlili vodu.
 • Otázka Co když se nemohu zeptat řidiče? Nikdy se nestyďte Lidé potřebují čas od času na toaletu, pamatujte, že buďte odvážní.

Populární Problémy

Video: Novak Djokovic vs Rafael Nadal (Monte Carlo 2013)

Jak vypadat krásně za 10 minut. Když se opozdíte, těch pár minut, které máte na přípravu, přijde a odejde mrknutím oka. Naštěstí vám stačí 10 minut na to, abyste se stali nádhernými a vyrazili včas do práce nebo do školy! Tam...

Zde je návod, jak sledovat Falcons vs Panthers online bez kabelu

90 Day Fiance je zpět v sezóně 8, která má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Zde je návod, jak sledovat novou reality show HBO „Jsme tady“ online, pokud nemáte kabel.

Ručně vybraný průvodce deseti nejlepšími tenisovými strunami pro rok 2021 - organizovaný podle typu strun a cílů hráčů, takže můžete snadno najít ten, který se vám bude líbit.