Jak randit s chlapem z jiné školy

Uskutečnění vztahu je vždy těžké a vyžaduje spoustu úsilí. Vztahy mohou být ještě těžší, pokud člověk jde na jinou školu. Najít si čas na setkání s klukem, natož s ním chodit, může být těžké, pokud máte odlišný akademický a společenský život. Ať už hledáte nového kluka, nebo jen potřebujete nějaké tipy, jak udržet váš vztah, chodit s někým z jiné školy je možné.Metoda 1 ze 3: Vytváření času jeden pro druhého

 1. 1 Termíny si domluvte předem. Je snadné se dostat do každodenního života ve škole. Protože svého chlapa neuvidíte každý den, naplánujte si čas po škole nebo o víkendech. Vypracujte si další závazky, abyste se s ním mohli vídat alespoň jednou týdně, ne -li více. Plán, že se uvidíte, vám dá něco, na co se můžete těšit a váš vztah bude vzrušující.
  • Zkuste si vyhradit konkrétní čas, kdy se uvidíte. Můžete například naplánovat setkání v sobotu odpoledne. Pokud to nefunguje pro váš nabitý program, můžete si dělat zábavné plány, jak vám to čas dovolí.
  • Pokud je váš vztahvelká vzdálenost, zvažte rezervaci lístků na autobus nebo letadlo s dostatečným předstihem. V ideálním případě se budete vídat tak často, jak to jen bude možné, ale to může být náročné, pokud jsou vaše školy od sebe vzdáleny mnoho mil. Zarezervujte si místa předem, abyste snížili náklady na dopravu.
  • Ozvláštněte svá data. Protože se možná často nevidíte, udělejte něco zvláštního. Přineste mu dárek nebo se oblékněte na rande.
 2. 2 Nechte improvizovaná setkání. Pokud je jeho škola blízká té vaší, zkuste se s ním setkat v den, kdy budete po škole oba volní. Napište mu zprávu, zda je k dispozici (nebo ho překvapte!), A sejděte se na svačinu po škole.
  • Zvažte pravidelné setkání po škole. Mohli byste se střídat a vídat se několikrát týdně.
 3. 3 Jděte do jeho školy a naopak. Pravděpodobně ho nemusíte brát s sebou na běžný den ve třídě, ale zjistěte, zda se může zúčastnit školní akce. Tance, veletrhy a přehlídky jsou skvělou příležitostí, jak se navzájem poznat s přáteli a školním prostředím.
 4. 4 Dělejte společně aktivitu mimo školu. Pokud žijete ve stejné oblasti, připojte se ke klubu nebo si vezměte třídu společně. Nejen, že se naučíte něco nového, budete s ním trávit čas. Je to dobrý způsob, jak prozkoumat společné zájmy a rozvíjet pevnější vztah.
  • Najděte si nového koníčka. Nemusíte se připojit k organizované skupině. Zkuste vyrazit na túry nebo si zahrát tenis.
  • Dobrovolník. Dobrovolnictví je příjemný způsob, jak se vrátit a zároveň trávit čas společně. Podívejte se na místní zvířecí útulek nebo komunitní zahradu.
 5. 5 Zapojte se do životů ostatních. Seznamte se s jeho rodinou, přáteli a školním životem. Pěstujte skutečný zájem o to, co dělá, když nejste spolu. Nezapomeňte také dobrovolně poskytnout své vlastní informace. Dovolte mu, aby vás poznal tím, že ho představíte důležitým lidem ve vašem životě.
  • Zúčastněte se společně důležitých událostí. Pozvěte ho na rodinné oslavy a oslavy narozenin.
  • Zeptejte se navzájem zajímavých otázek, které vám umožní dozvědět se více o druhé osobě. Například: „Jakou nejděsivější věc jsi kdy udělal?“
 6. 6 Studujte společně. Dokud se nerozptylujete, je společné studium příjemným způsobem, jak zvládnout školní úkoly a trávit čas společně. Během závěrečných zkoušek jděte do knihovny nebo si během týdne vyzkoušejte domácí úkoly. Možná si budete moci navzájem pomáhat s domácími úkoly, pokud budete mít stejné předměty. reklama

Metoda 2 ze 3: Udržování vašeho vztahu

 1. 1 Vytvořte důvěru. Důvěra je základem každého vztahu. Vzhledem k tomu, že většinu času strávíte mimo svůj nový krasavec, je důležité, abyste si navzájem skutečně důvěřovali. Vědomí, že je na jiné škole, obklopen neznámými lidmi, má své pro i proti. Na jedné straně neuslyšíte žádné drby o vašem vztahu. Na druhou stranu můžete mít pocit, že se nevidíte natolik, abyste si vytvořili silné pouto. Ať tak či onak, je důležité, abyste se oba ve svém vztahu cítili sebevědomě a abyste opravdu věřili, že váš chlap dělá to, co říká, že dělá.
 2. 2 Zůstat v kontaktu. Přestože ho nemůžete pořád vidět, můžete s ním držet krok. Zavolejte mu, napište mu nebo mu dokonce pošlete e -mail. Pošlete mu SMS mezi hodinami nebo mu zavolejte na konci dne, když budete mít oba volný čas.
  • Udržujte to konzistentní. Nemusíte neustále vést dlouhé, smysluplné konverzace. Promíchejte to s krátkými texty, které mu prostě dají najevo, že na něj myslíte. Řekněte mu legrační věc, která se vám ten den stala, nebo jen řekněte: „Myslel jsem na tebe.“
 3. 3 Komunikujte hlouběji. Možná si uděláte čas na pravidelné telefonické rozhovory se svým mužem, ale o čem to vlastně mluvíte? Sdělení vašich upřímných myšlenek, nadějí a obav vás emocionálně přiblíží k osobě a vytvoří silnější vztah. Využijte společně strávený čas (nebo na Skypu nebo na telefonu), abyste se skutečně otevřeli.
 4. 4 Sdílejte své plány. Pokud jsou vaše školní systémy zcela mimo synchronizaci, komunikujte o nadcházejících stresových obdobích. Mohou to být závěrečné zkoušky, projekty na konci roku, prázdniny a školní akce. Předem si promluvte o školních plánech. Tímto způsobem se můžete buď připravit na méně komunikace, nebo se připravit na to, že si budete navzájem pomáhat při práci.
  • Pokud máte například zkoušky, zatímco má prázdniny, může přijít a zeptat se vás na vaši práci.
  • Zvažte použití technologie, jako jsou kalendáře Google, k synchronizaci vašich plánů.
 5. 5 Zacházejte s drby laskavě. Lidé ve škole mohou o vašem vztahu říci mnoho věcí, zvláště pokud neznají chlapa, se kterým chodíte, nebo pochází ze soupeřící školy. Pověsti a drby mohou být zraňující, ale snažte se, abyste se nebili na lidi, kteří dělají hrubé komentáře. Místo toho odpovězte klidným tónem nebo odejděte.
  • Někdo si z vás například může dělat legraci, že chodíte s klukem z basketbalového týmu vaší konkurenční školy. Zůstaňte uvolněni a řekněte něco krátkého jako: „Páni, myslíte si, že jste vtipní“, a odejděte.
 6. 6 Znáte své limity. Může být příliš mnoho být ve vztahu s někým, jehož plán je zcela odlišný od vašeho. Než se rozhodnete, udělejte si čas na zhodnocení toho, jak se věci vyvíjejí. Buďte realističtí a nebuďte na sebe tvrdí, pokud si uvědomíte, že to prostě nepůjde. reklama

Metoda 3 ze 3: Setkání s tvým novým chlapem

 1. 1 Přejít na akce, které se netýkají školy. Jděte na večírky, podívejte se na uměleckou show nebo jděte na koncerty. Tyto druhy akcí přitahují lidi z celého města. Stanovte si za cíl mluvit s novými lidmi, když se akce zúčastníte, zejména na večírcích, kde je méně lidí.
 2. 2 Připojte se k programu pro mládež ve své komunitě. Vykročte ze své komfortní zóny. Zkuste se připojit k klubu, který integruje studenty z různých škol.
  • Udělat nějaký výzkum. Hledejte na webu nebo si promluvte se svými přáteli a rodinou o příležitostech pro studenty. V závislosti na tom, kde žijete, může být na výběr dlouhý seznam programů.
 3. 3 Přejděte na svou online sociální síť. Podívejte se na profily svých přátel, abyste získali představu o ostatních lidech, kteří tam jsou. Zkuste se podívat na profily na Facebooku nebo Instagramu. Možná najdete zajímavé lidi. Zeptejte se svého přítele na všechny lidi, kteří se vám líbí, abyste získali představu o tom, kdo jsou. Váš přítel vás možná bude chtít představit, nebo budete chtít jednoduše odeslat žádost o přátelství.
  • Podívejte se, co je napsáno na profilech chlapců. Možná máte společné věci, které mohou začít konverzaci.
  • Zkuste být lstiví, když se s ním dostanete do kontaktu. Pokud vidíte, že zveřejnil na něčí stránce nebo komentoval obrázek vašeho přítele, kontaktujte. Zkuste říct: „Hej, Alexi, viděl jsem tvůj komentář k Georgově fotografii- tu písničku také miluji!“
 4. 4 Zeptejte se ho. Jakmile navážete kontakt, dejte mu vědět, že se vám líbí. Vyjádření vašich romantických pocitů může být náročné, ale nemusíte si z toho dělat těžkou hlavu. Zkuste si s ním promluvit o jeho zájmech a navrhněte, abyste příští víkend něco společně udělali.
  • Pokud například rád hraje na kytaru, navrhněte mu něco, co souvisí s hudbou. Zeptejte se ho, jestli by chtěl jít na koncert nebo přijít na jam session.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak docílíte toho, aby se vám chlap líbil, když nemáte zařízení, tj. Telefon? Najděte si čas na osobní setkání s ním. Jděte do jeho školy nebo si dejte od společného přítele říct, kde vás potká. Jakmile se osobně setkáte, můžete se začít poznávat.
 • Otázka Pomozte mi! Mám toho chlapa, je to jen obyčejný přítel, ale chodí do jiné školy a začíná mě ignorovat, co mám dělat, abych získal jeho pozornost? Zkuste se s ním spojit na sociálních sítích nebo prostřednictvím společných přátel. Pokud máte společné zájmy, zkuste navrhnout setkání v blízké budoucnosti.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pamatujte, že chodit do různých škol znamená strávit většinu dne v různých prostředích s různou úrovní stresu. Udělejte si na to rezervu.
 • Nebojte se vynechat, protože má svět, jehož nemůžete být zcela součástí. Pamatujte, že máte také jeden! Užijte si prostor.
 • Nezapomeňte se vidět více tváří v tvář, než si spolu povídáte online nebo si píšete.
 • Nepřehánějte to. Chlapi mají rádi prostor.
 • Pamatujte také, že jít do jiné školy může být dobrá věc. Pokud byste se například rozešli, byli byste ušetřeni trapnosti, když je vidíte ve škole a potenciálně s jejich novým přítelem/přítelkyní

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Máte rádi s'mores, ale nemáte táborák nebo krb? Naštěstí je můžete vyrobit uvnitř pouze pomocí mikrovlnné trouby! Existuje několik způsobů, jak udělat základní s'more, a ještě více způsobů, jak ho okořenit! Rozlomte grahamovou krekru na polovinu. Místo...

Jak si vyrobit zápěstí korzet. Při mnoha formálních a poloformálních příležitostech jsou korzety na zápěstí módním a dokonce očekávaným doplňkem. Naučit se vyrábět korsáž na zápěstí vám může ušetřit od placení květinářství za totéž a může ...V úterý se v semifinále Copa America střetnou legendární rivalové Brazílie a Argentina. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Osm sezónní show Arrowverse se chýlí ke konci. Takto můžete sledovat finále série online.Zde je návod, jak sledovat 911: Lone Star, spinoff 911 v hlavních rolích s Robem Lowem a Liv Tyler, online stream bez kabelu.