Jak ozdobit skleněné police

Skleněné police jsou samy o sobě krásné, ale samy mohou vypadat trochu holé. Nebojte se! Ať už jsou vaše police ve vaší kuchyni, koupelně nebo jiném obytném prostoru, máte k dispozici spoustu dekorativních možností.

Metoda 1 z 13: Vyberte monochromatický dekor.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 1

  22 9 1 Vyberte si dekorace, které jsou všechny stejné barvy. Díky tomu mají vaše regály soudržný, minimalistický vzhled, který může váš prostor opravdu spojit. Při zdobení si pohrávejte s tóny, které dobře ladí s barevným schématem vašeho pokoje.
  • Pro konzistentní vzhled můžete na skleněné police uspořádat bílé mušle a kousky bílých korálů.
  • Řadu čirých sklenic můžete na regálech vystavit jako jednoduchý a elegantní nádech.


  reklama

Metoda 2 z 13: Uspořádejte více rostlin.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 2

  17 8 1 Pokojové rostliny dodají vašemu regálu vkusný, minimalistický nádech. Vyberte si falešné rostliny, pokud dáváte přednost dekoraci s nízkou údržbou, nebo si smrkněte svůj životní prostor malými rostlinami v květináčích.
  • Například malá nádoba na falešnou trávu nebo vinná réva může být skvělým doplňkem vašich polic.
  • Aloe, břečťan potos, nefrit a hadí rostliny jsou krásné pokojové rostliny nenáročné na údržbu, které by ve vašem domě mohly vypadat skvěle.
  reklama

Metoda 3 z 13: Skládejte si knihy.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 3

  Čtyři pět 10 1 Rozdělte některé své oblíbené knihy na menší hromádky. Umístěte tyto hromádky na různé části polic, abyste vytvořili elegantní a elegantní vzhled. Aby byl váš design trochu jednotnější, uspořádejte své knihy ve stejných velikostech podél regálů.
  • Například můžete na každou hromádku naskládat silnou knihu na 2 tenčí knihy.
  reklama

Metoda 4 z 13: Uspořádejte sentimentální obrázky.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 4

  jedenáct 3 1 Zarámujte některé ze svých oblíbených rodinných fotografií. Nasuňte tyto rámečky na skleněnou polici, aby váš obytný prostor získal osobní dojem.
  • Jakýkoli druh sentimentální fotografie může skutečně přizpůsobit životní prostor, ať už je to obrázek domácího mazlíčka, dobrého přítele nebo vašeho oblíbeného místa na dovolené.
  reklama

Metoda 5 z 13: Ukažte vázu s květinami.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 5

  29 10 1 Vyberte si falešnou kytici jako jednoduchou dekoraci nenáročnou na údržbu. Pro bezproblémový vzhled vyberte květiny, které dobře ladí s barevným schématem ve vašem obytném prostoru.
  • Například svazek falešných bílých květů může být elegantním doplňkem vaší poličky.
  • Pokud vám nevadí je zalévat, čerstvé květiny mohou být osvěžujícím doplňkem vašich skleněných polic. Jakmile však budou vadit, budete je muset vyměnit.
  reklama

Metoda 6 z 13: Ukažte své sbírky naplno.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 6

  dvacet 6 1 Skleněné lahve, kameny a další drobné předměty vytvářejí skvělé dekorace. Seskupte je na skleněné police, aby je mohl každý obdivovat u vás doma.
  • Můžete si na poličku naaranžovat nějaké drahé kameny nebo se pochlubit svou sbírkou svíček.
  reklama

Metoda 7 z 13: Ukládejte toaletní potřeby do koupelny.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 7

  42 4 1 Buďte připraveni na ručníky, toaletní papír, mýdlo a další toaletní potřeby. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat náhradní ručník, nebo kdy dojde láhev se sprchovým gelem. To je místo, kde přichází vaše toaletní polička! Skladujte na poličce spoustu toaletních potřeb, abyste měli snadný přístup vy, spolubydlící nebo hosté.
  • Na tyto police můžete umístit několik stohů ručníků spolu s pracími hadry a několika kostkami mýdla.
  • Také byste mohli mít další nádoby na mýdlo na ruce pro případ, že by vám došly.
  reklama

Metoda 8 z 13: Uspořádejte si boty a doplňky.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 8

  25 9 1 Seřaďte si boty a doplňky podle typu nebo barvy na policích. Formální boty můžete dát na jednu část police nebo kabelky umístit do jiné části. Vše závisí na tom, co máte po ruce!
  • Například můžete na poličkách uspořádat několik párů vysokých podpatků.
  • Na poličkách můžete také vystavit kvalitní mokasíny nebo tenisky.
  reklama

Metoda 9 z 13: Zobrazte pěkné vázy.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 9

  40 8 1 Vytvořte zábavné barevné schéma s různě barevnými vázami. Mixujte a kombinujte různé barvy a styly a vytvořte ve svém domě živý a poutavý displej. Tento typ displeje je obzvláště dynamický, pokud pracujete s více policemi, protože máte možnost vytvořit rozsáhlejší vzor.
  • Můžete střídat černé a bílé vázy na poličce nebo si hrát s různými styly a tvary.
  reklama

Metoda 10 z 13: Pochlubte se nádobím.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 10

  35 10 1 Zacházejte se svými skleněnými policemi jako s extra prostorem ve skříni. Odložte své nejhezčí sklenice, poháry, misky a další pěkné nádobí. Zobrazte některé sklenice, talíře a šálky ze stejného designu nebo rodiny barev, abyste ve svém obytném prostoru vyzařovali jednotnou atmosféru.
  • Například můžete na poličce zobrazit řadu sklenic stejné barvy.
  • Můžete si na poličku naskládat své oblíbené porcelánové mísy spolu s oblíbenými vinnými poháry.
  reklama

Metoda jedenáct z 13: Připravte si parfémy a kolínské vody.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 11

  49 9 1 Uspořádejte lahve podle vůně, barvy nebo velikosti na polici. Pokud nemáte chuť je organizovat konkrétním způsobem, je to také v pořádku! Umístěte tyto lahve na poličku poblíž umyvadla nebo umyvadla, nebo někam, kde jsou snadno přístupné a používané.
  • Můžete například uspořádat svou největší láhev směrem k zadní části police a nejmenší lahve ponechat směrem dopředu.
  reklama

Metoda 12 z 13: Vytvořte polici na alkohol.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 12

  42 10 1 Skládejte sklenice a svůj oblíbený alkohol na polici a vytvořte improvizovaný bar. Umístěte na poličku také jakékoli další potřeby pro přípravu nápojů, například mixér na koktejly.
  • Pokud máte k práci více skleněných polic, umístěte lahve na spodní polici a sklenice nahoře.
  • Také si můžete na polici uspořádat koktejlové sklenice pro snadný přístup při přípravě nápojů.
  reklama

Metoda 13 z 13: Seřaďte své věci do skladovacích kontejnerů.

 1. Obrázek s názvem Ozdobte skleněné police Krok 13

  33 2 1 Úložné kontejnery jsou skvělou volbou, pokud pracujete s malým prostorem. Seřaďte a kategorizujte své věci do různých košů nebo krabic. Poté umístěte tyto kontejnery na police - tímto způsobem můžete ušetřit místo a zabránit nepořádku. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se vaše skleněná polička nachází v blízkosti televize, použijte ji k uložení některých elektronických zařízení, například DVD přehrávače nebo herní konzole.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak získat peníze na recyklaci. Recyklace je nejen prospěšná pro životní prostředí, ale můžete na ní také vydělat peníze. Ať už jde o sbírání plechovek nebo prodej starého mobilního telefonu, existuje spousta způsobů, jak můžete vydělat peníze recyklací ....

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat nový hudební speciál CMT Skyville Live, kde se v prvních epizodách představí Kris Kristofferson a Gladys Knight.

Organizátoři navyšují výhru ve Wimbledonu o 40%

Jak nosit černou sukni. Černá sukně může být jedním z nejvšestrannějších kousků ve vašem šatníku. Ať už jde o tužkovou sukni, áčkovou, midi, mini nebo maxi sukni, můžete ji nosit s řadou svršků a doplňků a vytvářet různé ...

Novak Djokovic získal 17 grandslamových titulů a 35 titulů Masters 1000 na cestě k tomu, aby se stal historicky nejlepším. Během své slavné kariéry překonal řadu rekordů.