Jak ozdobit přepínač Nintendo

Když si tolik lidí kupuje Nintendo Switch, můžete se cítit trochu ztraceni v davu. Zdobením přepínače se můžete cítit osobnější (a už ho nebudete míchat s přepínači svých přátel). Zkompilovali jsme některé z nejlepších způsobů, jak si můžete přizpůsobit svůj Switch pouhou drobnou prací.

pás postranní epikondylitidy

Metoda 1 z 10: Vinylové kůže nebo obtisky

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 1

  44 3 1 Je to zábavný způsob, jak kdykoli zaměnit svůj přepínač. Stačí si koupit skin nebo obtisk (samolepky, které se vejdou přes zadní část a okraj vašeho přepínače), a poté jej nalepit na svůj Nintendo Switch pro zábavnou barvu nebo vzor.
  • Můžete si dokonce koupit odpovídající obtisky, aby se vešly i na vaše ovladače!
  • Hledejte kůže a obtisky online nebo ve většině obchodů s domácím zbožím. Můžete najít různé barvy, vzory a motivy, které odpovídají vašemu stylu.
  • Ujistěte se, že kůže a obtisky uvádějí „beze zbytků“ nebo „bezpečné odstranění“, abyste zajistili, že nepoškodí váš přepínač, když je sundáte.


  reklama

Metoda 2 z 10: Plastový obal

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 2

  22 8 1 Nacvakávací plastové kryty mohou chránit váš přepínač a dodávat mu nový život. Najděte jeden se vzorem nebo barvou, která se vám líbí, a poté jej přichyťte na zadní stranu přepínače, abyste získali zábavné a osobní detaily.
  • Mějte na paměti, že zaklapávací kryty mohou váš přepínač vypadat a cítit se trochu silněji, takže to nemusí být skvělá volba pro cestování.
  • Většina zaklapávacích krytů se pohybuje kolem 20 dolarů.
  reklama

Metoda 3 z 10: Silikonový kryt

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 3

  13 10 1 Tyto kryty dodávají vnější straně přepínače novou barvu nebo design. Navíc jsou měkké a zmačkané! Sundejte Joy Cons ze svého Switche a poté přesuňte nový kryt na samotný Switch.
  • Silikonové kryty také dodají vašemu přepínači trochu větší ochrany v případě, že vám spadne z klína nebo ze stolu.
  • Hledejte obal se svými oblíbenými postavami ze hry Nintendo, aby odpovídal vašemu stylu.
  reklama

Metoda 4 z 10: Úchopy palce

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 4

  24 2 1 Udělejte ze svých Joy Cons roztomilé díky vlastním úchytům. Objednejte si nové rukojeti online a pak je jednoduše přetáhněte přes horní část stávajících rukojetí pro palec nebo část Joy Con, kterou kroutíte palci.
  • Palec se velmi snadno nasazuje a sundává, takže je můžete vždy kombinovat.
  • Pár palcových úchytů najdete za zhruba 10 dolarů.
  reklama

Metoda 5 z 10: Joy Con kryty

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 5

  36 6 1 Přizpůsobte si barvu přepínače svým radostem bez nutnosti kupovat nové. Jednoduše nasuňte silikonové nebo plastové kryty na své Joy Cons a ujistěte se, že jsou všechna tlačítka zarovnána s otvory.
  • Kryty Joy Con můžete běžně koupit v sadě s krytem Switch.
  • Stále budete moci používat všechna tlačítka na vašich Joy Cons, i když máte zapnutý shell.
  reklama

Metoda 6 z 10: Samolepky

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 6

  2. 3 5 1 Super snadný způsob, jak dát vašemu přepínači nějakou osobnost, jsou malé samolepky! Přidejte pár na zadní stranu nebo na vrchol svých Joy Cons pro zábavnou dekoraci, kterou lze snadno odlepit.
  • Nepokládejte však na obrazovku samolepky - mohly by zanechat lepkavé zbytky.
  • Pokud při sundávání samolepek najdete nějaké zbytky lepidla, použijte komerční odmašťovač.
  • Zkuste použít nálepky svých oblíbených postav z her Nintendo.
  reklama

Metoda 7 z 10: Washi páska

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 7

  14 2 1 Tyto zábavné designy mohou dát vašemu přepínači nový vzor. Pečlivě naneste pásku Washi nebo řemeslnou pásku na vnější stranu obrazovky, abyste vytvořili zábavné ohraničení, nebo ji přidejte na zadní stranu přepínače pro celoplošný vzor.
  • Pásku Washi lze snadno odlepit, takže na přepínači nezanechá žádné zbytky.
  • V řemeslných obchodech najdete spoustu barev a vzorů.
  reklama

Metoda 8 z 10: Přívěsky

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 8

  25 1 1 Vyvěste ze svého Switch zábavné kouzlo nebo puffovou kouli pro 3D dekoraci. Kupte si pro svůj Nintendo Switch pár kouzel, která jsou dodávána s obručou pro sluchátka. Připevněte svá kouzla ke kovovému obruči a poté obruč zapojte do konektoru pro sluchátka, abyste zábavně ukázali svoji osobnost.
  • Pokud chcete použít sluchátka, stačí vytáhnout obruč ze zdířky pro sluchátka.
  • Vyzkoušejte puff kouli, šperk nebo dokonce stužku!
  reklama

Metoda 9 z 10: Malovat

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 9

  37 10 1 Pro skutečně přizpůsobený přepínač můžete popadnout štětec. Položte pásku Washi na oblast, kterou chcete malovat, abyste nemalovali přímo na přepínač. Poté použijte akrylovou barvu pro zábavné ohraničení, vzor nebo barvu!
  • Chcete -li, aby obrazovka opravdu vynikla, přejděte na bílý okraj, nebo zkuste pastelovou barvu, jako je růžová, žlutá nebo modrá.
  • Pokud se rozhodnete, že se vám barva barvy již nelíbí, jednoduše odlepte pásku a vezměte s sebou barvu.
  • Pokuste se nedostat barvu na samotný přepínač. Mohlo by to zanechat zbytky na obrazovce nebo na zadní straně.
  • Čiré pouzdro můžete také přizpůsobit akrylovou barvou. Tímto způsobem nemalujete přímo na přepínač.
  reklama

Metoda 10 z 10: Nové skořápky Joy Con

 1. Obrázek s názvem Ozdobte svůj Nintendo Switch Krok 10

  dvacet jedna 9 1 Namísto nákupu nových Joy Cons můžete místo toho skořápky vyměnit. Malým šroubovákem vyjměte stávající skořápky a poté je nahraďte novými (dávejte pozor, aby veškerý hardware zůstal na místě, jak jste ho našli).
  • Tuto možnost byste měli vyzkoušet pouze tehdy, pokud si budete jisti svou schopností dát své Joy Cons zpět dohromady.
  • Obvykle změna skořápky Joy Con zruší záruku u Nintendo, takže nebudete moci získat opravu nebo výměnu, pokud se něco pokazí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký je rozdíl mezi přepínačem Nintendo Switch a Nintendo Switch Light? Raphy Hong Nintendo Switch je původní verze, kterou Nintendo vyrobilo. Nintendo Switch Light však byl dodatečně vyroben pro jednotlivé hráče a lidi, kteří si svůj Nintendo Switch pořídí. Hlavní rozdíly jsou v tom, že Nintendo Switch Light nenabízí možnost odstranit Joy Cons z hlavního těla, má lepší texturu a nemůžete jej připojit k televizi. Také nemůžete cítit vibrace z radostí radosti. (Ale přichází v různých barvách pastelového tónu, takže je roztomilý a krásný.)
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zkuste svůj Switch ozdobit pastely, neony nebo oblíbenými postavami z videoher.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak léčit podvrtnutí. Pokud jste si poranili kloub a cítíte bolest, otok nebo podlitiny, může dojít k vyvrtnutí. Přestože jsou podvrtnutí kotníku nejčastějším typem vyvrtnutí, můžete si také vymknout zápěstí, koleno, chodidlo, palec nebo jiný ...

Dvojice proti sobě odehrála 46 zápasů, z nichž každý vyhrál 23.

Rafael Nadal se k radosti svých fanoušků vrátil na cvičiště na akademii Rafa Nadala na Mallorce.

Ole Miss a Mississippi State se setkávají na vydání Egg Bowl 2019 na Den díkůvzdání. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Vánoce 2020 v Rockefellerově stromě osvětlují speciální vysílání ve středu večer na NBC. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos, pokud nemáte kabel.

Naštěstí se nikdy nedostanete do situace, kdy se budete muset bránit ozbrojenému útočníkovi. Svět může být bohužel tak trochu nepředvídatelný. Mějte na paměti, že je vždy lepší běžet, pokud se můžete dostat pryč. Pokud nemůžete ...