Jak udělat činky Hammer Curls

Většina vzpěračů se při práci paží zaměřuje na bicepsy; při budování paží však existují další důležité svaly. Brachialis a brachioradialis spolupracují s vašimi bicepsy a ohýbají váš loket. Hammer curls jsou skvělý a snadný způsob, jak pracovat s těmito svaly společně s vašimi bicepsy, přidávat sílu, definici a velikost.

Část 1 ze 4: Dostat se do výchozí pozice

 1. Obrázek s názvem Do Dumbbell Hammer Curls Krok 1

  1 Umístěte nohy. Postavte se rovně s chodidly i s boky. Váš postoj by měl být pevný a stabilní.
  • Někteří lidé raději dělají toto cvičení, když sedí na lavičce, nohy na obou stranách. To je také v pořádku, ale určitě neklesejte ani se nehýbejte.


 2. Obrázek s názvem Do Dumbbell Hammer Curls Krok 2

  2 Zvedněte činky. V každé ruce držte činku. Vaše palce by měly být kolem rukojetí a dlaně by měly směřovat k vašemu tělu.
  • Činky by měly spočívat vedle stehen a lokty by měly být rovné.
  • Hmotnost činky závisí na síle paží. Vyberte si činku, která je dostatečně těžká, aby vás vyzvala, ale ne tak těžká, abyste se museli namáhat, abyste ji zvedli.
  • Příliš těžká činka vás může zranit. Netlačte na zvedání činky, která způsobuje napětí, zvláště pokud máte problémy se zády.
 3. Obrázek s názvem Do Dumbbell Hammer Curls Krok 3

  3 Zpevněte a zarovnejte trup. Stahněte břišní svaly a zpevněte trup. Vytáhněte lopatky dolů a dozadu a ujistěte se, že je krk zarovnán s páteří.
  • Držte tuto pozici po celou dobu cvičení. Nesklápějte se ani nekřivte záda. Pokud máte pocit, že k tomu dochází, možná budete muset zvážit lehčí činky.
 4. Obrázek s názvem Do Dumbbell Hammer Curls Step 4

  4 Mírně pokrčte lokty. Než začnete cvičit, pokrčte lokty jen trochu, aby se napětí dostalo do bicepsu. reklama

Část 2 ze 4: Zvedání činky

 1. 1 Vydechnout Zhluboka se nadechněte.
 2. 2 Zvedněte činku. Pomalu ohýbejte loket, dokud se činka téměř nedotkne ramene, dávejte pozor, aby se lokt nepohnul dopředu. Pohybovat by se mělo pouze vaše předloktí.
  • Držte zápěstí rovně. Při zvedání by měla dlaň směřovat k tělu. Ne pokrčte rameny.
  • Všimněte si, že můžete buď zvedat obě činky současně, nebo střídat paže, zvedat a spouštět 1 činku a poté druhou.
 3. 3 Držte a zmáčkněte. Když vaše činka dosáhne nejvyššího bodu zdvihu, podržte ji tam jen na okamžik a rukou zatlačte, aby se vám ohnul biceps. reklama

Část 3 ze 4: Snížení činky

 1. 1 Inhalovat. Zhluboka se nadechněte.
 2. 2 Snižte činku. Pomalu narovnejte paži, aby činka klesla do výchozí polohy, záda držte rovně.
  • Nedovolte, aby činka klesla zpět na vaši stranu, protože to neprocvičuje vaše svaly. Pomalu jej spouštějte a držte nad ním celou cestu.
 3. 3 Opakovat. Pokud střídáte paže, opakujte postup s druhou paží. Pokračujte v požadovaném počtu opakování (opakování).
  • Pro začátečníky se doporučuje 1 nebo 2 sady po 8 až 12 opakováních. Nenamáhejte se.
  • Pro pokročilejší zvedače proveďte 3 sady po 12 opakováních.
  reklama

Část 4 ze 4: Zkoušení variací

 1. 1 Zvedněte činky s dlaněmi ven. Oblíbenou variantou zvlnění činky je zvedání činek s dlaněmi směřujícími přímo před sebe ve výchozí poloze. Tomu se říká zvlnění kladiva s „offset grip“.
  • Tato variace procvičuje vaše předloktí spolu se svaly, na které funguje standardní kladivo.
 2. 2 Použijte kazatelskou lavici. Chcete -li ještě zvýšit obtížnost, opřete se o lavici kazatele. Se špičkou lavičky v podpaží natáhněte 1 ruku dolů po lavičce. Držte činku v jedné ruce a druhou ruku položte na biceps té první. Stočit se reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pamatujte, že je důležité vyvážit přední a zadní část, horní a dolní část těla. Triceps v zadní části paže by měl dostat stejný čas jako biceps.
 • Aby bylo toto cvičení méně náročné, můžete použít lehčí činky.
 • Při zvedání závaží se nenaklánějte dozadu, ani jej neskládejte dopředu. Toto cvičení je navrženo tak, aby pracovalo pouze se svaly na pažích, ne s trupem.
 • Pomalu zvedejte a snižujte činku. Mějte kontrolu nad používáním vlastní síly, nepoužívejte hybnost ani gravitaci.

reklama

Varování

 • Pokud je tento cvik prováděn nesprávně, může dojít k poranění zad, ramen a loktů. Ujistěte se, že máte rovná záda, vytahujete činky nahoru pouze rukama a lokty držíte blízko u boku.
 • Lidé s problémy s lokty by toto cvičení neměli používat. Lidé s problémy se zády by to měli dělat vsedě, ideálně s nějakou podporou zad.
reklama

Populární Problémy

Když jsou všichni naskládaní na hromadu v obchodě s potravinami nebo na farmářském trhu, může výběr lahodného, ​​zralého melounu vypadat jako nemožné. Nikdo ale nechce jít domů a krájet si ovoce, jen aby zjistil, že utratil ...

Illinois a Nebraska se mají setkat v národním semifinále volejbalu žen. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak hodit ruční granát. Ruční, ručně ozbrojené a ručně házené ruční granáty kombinují moderní palebnou sílu a osvědčenou spolehlivost pro výkonnou kombinaci. Http://www.armystudyguide.com/content/army_board_study_guide_topics/hand_g ...

Novak Djokovic hovořil o výhodách zdravé výživy s doktorem Draganem Ivanovem, specialistou na vnitřní lékařství. Srb řekl, že věří v sílu hladovění a že pravidelně chodí 16 hodin bez jídla.

Hvězda NHL Ovečkin a Kirilenko WTA se zasnoubily

'Gordon Ramsay: Uncharted' je zpět na 2. sezónu v neděli. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody online naživo.