Jak hrát práci v pizzerii na Robloxu

Work at a Pizza Place je zábavná hra Roblox. Děj hry spočívá v práci v Pizza Builder Brother a zažívá různá povolání, jak vydělat peníze na přizpůsobení vašeho domu. Pokud jste v této hře nováčkem, níže uvedené pokyny vám ukážou, jak pracovat s různými úlohami v práci na místě pizzy. Oficiální hra na WAAPP je zde: https://web.roblox.com/games/192800/Work-at-a-Pizza-PlaceMetoda 1 z 5: Práce jako pokladní

 1. 1 Počkejte, až zákazník přijde k přepážce. Zákazníci jsou NPC (nehratelné postavy) nebo hráči na serveru. Budou stát za pokladnou a čekat na obsluhu.
 2. 2 Promluvte si se zákazníkem za pultem. Chcete -li mluvit se zákazníky NPC, musíte kliknout na otazník vznášející se nad jejich hlavou nebo stisknout A klíč. Po kliknutí máte možnost vybrat si tři různé věty.
  • Hráči si musí do chatu fyzicky napsat, co chtějí, takže si nechejte otevřenou záložku chatu.
  • Pamatujte, že v režimu Pokladník jsou dvě věty neslušné a nezralé. Pokud zvolíte špatný, NPC odpoví negativně a opustí restauraci. Vyberte odpověď, která je nejvíce zdvořilá, vítaná a vyzrálá. Dobře a moudře si rozmyslete, jakou odpověď zvolíte.
 3. 3 Klikněte na správné pořadí pomocí klávesnice v horní části pultu. Pokud tak učiníte, NPC laskavě odpoví.
  • Stejně jako když zvolíte špatnou odpověď při rozhovoru s NPC, když kliknete na špatné pořadí, NPC odpoví rozzlobeným a urážlivým komentářem a opustí restauraci. Pomalu vyberte správné pořadí. Jakmile kliknete na správné pořadí, NPC odpoví kladně a posadí se ke stolu. Jejich pořadí se nyní zobrazí na tabuli v kuchyni.
  reklama

Metoda 2 z 5: Práce jako kuchař

 1. 1 Podívejte se na tabuli v zadní části kuchyně. Když pokladník provede úspěšnou objednávku, automaticky se zobrazí na hrací desce. Ukáže buď plechovku sody Bloxly, sýrovou pizzu, klobásovou pizzu nebo feferonkovou pizzu.
  • Pokladníci s úspěšnými objednávkami jsou pro práci kuchaře zásadní. Žádné objednávky znamenají, že kuchař nemá co dělat a všichni ostatní dostanou málo peněz. (Omlouváme se za chat na obrázku výše.)
 2. 2 Sbírejte materiály k objednávce. Při výrobě pizzy je prvním krokem získání těsta z přepravního pásu vlevo a jeho položení na stůl. Pokud si objednáte Bloxly, vezměte plechovku z chladničky a odešlete ji pomocí dopravníku napravo.
  • Položky můžete přesouvat kliknutím a přetažením.
  • Bloxly se místo stolu posílá přes dopravní pás, protože nevyžaduje žádnou přípravu.
 3. 3 Přidejte přísady do těsta. Jakmile položíte těsto na stůl, musíte na něj položit rajčatovou omáčku a sýr. Poté na pizzu pokládáte buď feferonky nebo klobásové zálivky, podle objednávky.
  • Držte pizzu mimo podlahu! Chyby ho přitahují, pokud ho tam necháte.
 4. 4 Vložte pizzu do trouby. Nyní, když jsou všechny ingredience zapnuté, je čas vařit! Na pravé straně je stěna pecí, otevřete jedny dveře, vložte dovnitř pizzu a zavřete dveře. Když je pizza hotová, měřič zezelená a uslyšíte cinkot.
  • Dávejte pozor na měřič! Pokud pizzu vaříte příliš dlouho, vznítí se! Zazní alarm a měřič zčervená. Uchopte hasicí přístroj za dveře, uhaste oheň a vyhoďte pizzu.
  • Trouba není dům! I když to může vypadat lákavě, pokud se vám cestou náhodou zavřou dveře ... máte přípitek.
 5. 5 Pošlete pizzu do boxovací stanice. Po otevření dveří vytáhněte pizzu z trouby a přetáhněte ji na dopravník nalevo od pecí. Pokud pizze chybí přísady, má chyby nebo je spálená, bude odmítnuta a vyhozena.
  • Pizzy se mohou zaseknout, pokud se pokusíte poslat více než pizzu najednou.
  • Pokud potřebujete vyhodit pizzu, mezi troubami a oknem je odpadkový koš, kde můžete vidět pokladní. Klikněte a přetáhněte pizzu do koše a pusťte ji. Pizza by měla spadnout skrz štěrbinu na odpadky.
  reklama

Metoda 3 z 5: Práce jako Pizza Boxer

 1. 1 Počkejte, až se pizza dostane do místa, kde přicházejí pizzy pro box. Měl by dorazit na dopravním pásu.
 2. 2 Popadněte krabici na pizzu a vložte pizzu do jedné z krabic. Kliknutím na něj ji zavřete.
 3. 3 Položte krabici na pizzu na dopravní pás. Jakmile to dokončíte, krabice na pizzu s pizzou by měla jít na stůl poblíž garáže, kam přijde dodavatel. Reklama

Metoda 4 z 5: Práce jako doručovatel

 1. 1 Popadněte pizzu. To lze snadno provést, když na ně stojíte, pokud je k dispozici mnoho krabic, které je možné nasbírat.
 2. 2 Podívejte se na spodní část obrazovky; měli byste vidět číslo jako B3. Toto je číslo domu, kam ho musíte přinést.
 3. 3 Vyjděte z obchodu s pizzou do jednoho z doručovacích vozů, je -li k dispozici. Někdy mají jiní hráči tendenci vzít auta a nechat je někde; pokud k tomu dojde, budete muset jít pěšky.
  • Pokud chcete, můžete si dodávkový motocykl koupit pomocí Robuxu, ke kterému máte přístup pouze vy.
 4. 4 Jeďte autem do schránky odpovídající číslu na pizze ve spodní části obrazovky.
 5. 5 Dotkněte se dveří schránky. Měli byste slyšet cinkot dong a dveře by se měly otevřít. Pokud jste vybrali špatnou poštovní schránku, dotyčný neřekne nic o doručení. Pokud vyberete správnou poštovní schránku, dotyčný řekne něco jako „Jdu to pohltit !!“ reklama

Metoda 5 z 5: Práce jako dodavatel

 1. 1 Jděte pěšky nebo jeďte k budově na opačném konci mapy. Tato budova by měla mít kamiony uvnitř nebo poblíž. Uvnitř budovy by měla být řada barevných tlačítek a graf, který ukazuje počet zásob v pizzerii. Dodávky jsou krabice, těsto, omáčka, sýr, klobása, feferonky a soda.
 2. 2 Šlápněte na tlačítka. Na nedalekém dopravním pásu vyskočí kostka stejné barvy jako tlačítko. V závislosti na položce tyto kostky představují 2-5 porcí. Nestůjte však příliš dlouho na jednom tlačítku, protože kostky budou proudit ven na dopravník.
 3. 3 Získejte nákladní vůz ze strany budovy. Měly by tam být dva kamiony, jeden na každé straně, a můžete naskočit, abyste ho řídili.
  • Určitě nenechte ostatní odjet s vaším kamionem. Mohli by je záměrně najet na stromy, zahnat je a opustit v oceánu, nebo vynést všechny zásoby a pohrát si s nimi.
 4. 4 Přetáhněte krabice do zadní části nákladního vozu. Chcete -li to provést, přetáhněte myš (nebo prst na mobilním zařízení) na nákladní vůz. Pokračujte v tom, dokud není nákladní vůz naplněn.
  • Plnění nákladního vozidla až po okraj může způsobit, že se nákladní vůz na mobilním zařízení zpomalí; možná budete chtít zaplnit do poloviny a poté se vrátit pro zbývající zásoby, až dodáte, co je ve vašem kamionu.
 5. 5 Jeďte kamionem do místnosti s šedými kovovými dveřmi v Pizza Builder Brother. Jakmile jste uvnitř, přetáhněte kostky na dopravní pás a sledujte, jak jsou nasávány do zásobníku.
  • Řiďte opatrně, protože nechcete shodit polovinu kostek.
  • Bez ohledu na to, jak lákavě se ten dopravní pás může zdát, nechoďte po něm. Vaše postava zemře, pokud se nasaje do násypky.
  reklama

== Práce jako manažer ==

 1. 1 Počkejte, až současný manažer hru opustí. Jakmile k tomu dojde, měla by se v chatu objevit zpráva „Místo správce je nyní otevřené“. Udělejte šílenou pomlčku do kanceláře manažera, která je za boxovací stanicí na pizzu, a vejděte dovnitř. Přesuňte svoji postavu na místo manažera a na chatu by mělo být uvedeno „* vaše uživatelské jméno* je nyní manažerem“. Budete oblečeni do manažerského obleku a budete mít přístup pouze do své kanceláře, pokud nenecháte dveře otevřené příliš dlouho a někdo nevejde.
  • Pokud se chcete do kanceláře manažera dostat nejrychleji, je nejlepší pracovat jako boxer na pizzu, abyste mohli přímo do kanceláře manažera.
 2. 2 Jako manažer musíte hráčům dělat určité věci. Najděte ten nejbližší a najeďte kurzorem nebo na něj klepněte prstem (hráči mobilních zařízení). Zobrazí se jejich uživatelské jméno a budou k dispozici možnosti Vrátit do práce, Dát bonus, Nastavit zaměstnance dne nebo Hlasovat pro zákaz.
  • Pokud hráč nedělá svou práci a odchýlil se, můžete použít tlačítko Put Back to Work. Pokud však mají přestávku, toto tlačítko je vůbec neovlivní. Nevýhodou tohoto tlačítka je, že se hráč může snadno vrátit k tomu, co dělal, a než ho pošlete zpět k jeho povinnostem, musíte počkat, až se tlačítko načte zpět na 100%.
  • Pokud hráč tvrdě pracuje a dělá svou práci, můžete použít bonus nebo udělit zaměstnance dne. Nedávejte však stejným hráčům bonusy a tituly zaměstnanců dne; to může způsobit, že lidé budou závidět a hlasovat pro vás.
  • Hlasování o zákazu by mělo být použito pouze v případě, že je hráč ve hře hrubý nebo nevhodný. Nepoužívejte toto tlačítko jen proto, že se vám některý hráč nelíbí, nebo z nějakého důvodu; je třeba jej používat střídmě.
 3. 3 Zatímco jste manažer, nepropadejte a nechte ostatní dělat práci! Chcete -li vydělat peníze, musíte stále hrát hru. Nabídněte pomoc ostatním s úkoly a pracujte s nimi co nejvíce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak pracujete jako dodavatel při práci v pizzerii? Chcete -li se stát dodavatelem, musíte přetáhnout krabici do kamionu, kliknout na pole nebo se dotknout pole, pokud používáte telefon nebo tablet.
 • Otázka Co je s 10+ na boční straně obrazovky? To znamená, že doručením pizzy získáte 10 peněz, pokud ji někomu doručíte. Někdy se toto číslo zvýší na 11, 12 nebo dokonce 13.
 • Otázka Jak mohu doručit krabice, když nejsou k dispozici žádné kamiony, které by dodávky zajišťovaly? Kamiony by se měly rozmnožovat na druhé straně ostrova. Pokud žádné nemůžete najít, počkejte, až se znovu objeví nebo se znovu připojí.
 • Otázka Jaká práce platí nejvíce? Všechny práce platí stejně.
 • Otázka Mohu mít v této mini hře domácí zvířata? Ano můžeš. Najděte ikonu „tisk tlapky“ a klikněte na ni. V rohu by měla být nová karta, kde budete muset kliknout na znaménko + a vytvořit si mazlíčka.
 • Otázka Jak si mohu objednat pizzu na rozvoz? Za prvé, opravdu byste měli mít přestávku, pokud si chcete objednat pizzu. Musíte jít na přední místo pizzy a pak nahoru do bodu, kde jsou NPC. Ve spodní části by vám vyskakovací okno mělo sdělit, abyste si vybrali objednávku. Zadejte jej do pole chatu. Pak jednoduše jděte do svého domu a pizza bude (doufejme) brzy doručena. Když dostanete pizzu, můžete ji sníst. Každá objednávka stojí 100, a toto nemá žádnou skutečnou hodnotu, ale je to zábava. Pokud jste pokladní a vidíte hráče, který se snaží objednat, neignorujte.
 • Otázka Jak mohu upgradovat svůj dům v Pizza Place v Roblox? Musíte spořit, dokud nebudete mít určitou částku peněz, poté klikněte na ikonu domu v horní části obrazovky a stiskněte „Upgradovat“.
 • Otázka Jak někoho vyhodím? Nemůžete, pokud se nestanete manažerem a nehlasujete pro zákaz, ale neměli byste to dělat, pokud ve skutečnosti něco dělají, například šikanu nebo spamování chatu.
 • Otázka Jak mohu mluvit s jinými postavami, jako je můj manažer? Chcete -li mluvit s manažerem, stačí se dostat do místnosti a hovořit s ostatními lidmi prostřednictvím chatu.
 • Otázka Jak přesunu nábytek ve svém domě na mobilní verzi Roblox? Klikněte na tlačítko nábytku a poté položku podržte. Přetáhněte a umístěte na požadované místo.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Gravity Falls online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.Balet začal na královských dvorech na počátku 16. století a rané formy tohoto elegantního a sofistikovaného umění zahrnovaly dlouhé sukně a dřevěné dřeváky. Tančící balet je velmi populární po celém světě a studium baletu může pomoci rozvíjet ...

Jak jíst Panettone. Panettone je sladký chléb pocházející z italského Milána, který se často konzumuje kolem Vánoc. Je vysoký a válcovitého tvaru, má nadýchanou kyselou texturu a tradičně obsahuje rozinky a kandované ...

Jsou stanoveny plány na spuštění podvodního tenisového stadionu v Dubaji.Pohled zpět na nejneortodoxnější hráče turnaje ATP, kteří ohromili svět svou jedinečnou značkou tenisu.