Jak sledovat premiéru sezóny „The Moodys“ onlineInstagram The Moodys

jak hraješ raketbal?

T on Moodys premiéra dnes večer na FOX. V sitcomu hrají Denis Leary a Elizabeth Perkins jako manželský pár, který se na prázdniny znovu shledá se svými třemi dospělými dětmi v Chicagu. Pilot má premiéru v 9/8c.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

co můžete udělat pro tenisový loket?

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (na většině trhů živě).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

přímý přenos letní ligy

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisové vybavení pro začátečníky

Náhled „The Moodys“

Denis Leary se posadil s USA Today mluvit o seriálu a co jej odlišuje od ostatních sitcomů zaměřených na rodinu. [The Moodys] se zjevně milují, ale projevuje se to nějakými zvláštními způsoby. Křičí se hodně. Prozradil, že existuje mnoho tajemství a úzkosti, ale vždy jsou spolu, bez ohledu na to, co se stane o Vánocích. Jedním z důvodů, proč jsem se do toho zamiloval, byl ... měl jsem stejný pocit, jaký jsem měl Rozhodčí , [je to jako verze pro dělnickou třídu. To byl jeden z mých oblíbených projektů.

Leary také řekl, že v první sezóně bude vystavena ostřejší stránka prázdnin. Existuje drtivý počet tradičních vánočních příběhů, které jsou trochu měkké na střed a mají twee a sacharin. To nikdy nebyl můj šálek čaje, pokud jde o vánoční filmy, vysvětlil. Mám rád věci, které mají trochu větší výhodu, protože si myslím, že je to realističtější zobrazení toho, čím všichni procházíme. Každý má vždy ty nejlepší plány, pokud jde o Vánoce, a vždy se najde klíč, který se hodí do práce, alespoň podle mých rodinných zkušeností.

Podobný postoj zaujala i Elizabeth Perkinsová, když hovořila o show s The Wrap . Je to tak trochu o více neštěstích a směšné širší rodině a jediné, co chcete udělat, je postavit řadu světel a dostanete to tam nahoru a je tam jedna žárovka, která řekla, řekla. To je spíše realistický výklad toho, co jsou Vánoce. A myslím, že pokud něco takového očekáváte Zázrak na 34. ulici , pak to není pro vás.

Je to spíše jako to, co každý skutečně zažívá, což je, víte, nefunkční, ale kdo není? Dysfunkční je ve skutečnosti normální, dodala. A myslím, že jsme stále zvyklí vnímat Vánoce vylíčené jako čas míru, a to není zkušenost nikoho.


Populární Problémy

Video: Goran Ivanisevic vs Patrick Rafter - epické finále Wimbledonu 2001

Novak Djokovič překonal v pátek ve třech těžkých setech Denise Shapovalova, aby postoupil do finále Wimbledonu.

Inaugurační otevřený park Auvergne-Rhône-Alpes Lyon vyhrál Jo-Wilfried Tsonga poté, co porazil Tomáše Berdycha.

Mladé zbraně Ugo Humbert a Lloyd Harris zamykají v pátek ve čtvrtfinále Antverp. Oba hráči se na turnaji dosud nepotkali, takže jejich vzájemný zápas je nerozhodný 0: 0.

Je tu opět čas na 24 hodin filmu „Vánoční příběh“. Zde je návod, jak sledovat milovanou klasiku online bez kabelu zdarma.

Cilic a Federer se chystají v neděli v Rod laver Arena probojovat k získání titulu Aussie Open.