Jak udělat tanec Shaku Shaku

Shaku Shaku je tanec ve stylu ulice, který poprvé začal v Nigérii, ale nyní se stal populárním po celém světě. Profesionální sportovci jej předváděli při oslavách Světového poháru a dokonce i prominentní osobnosti, jako například prezident Francie, si přijdou na své . Chcete -li provést Shaku Shaku, nejprve se naučte základní práci nohou. Pak buďte kreativní a přidávejte variace rukama nebo přidáním nových tahů. Taneční párty, někdo?Metoda 1 ze 2: Zvládnutí základních tahů

 1. 1 Postavte se s nohama na šířku ramen a rukama zkříženýma do „X. “Překřížte jedno předloktí přes druhé, abyste vytvořili tvar„ X “a ruce mírně zvedněte před hrudníkem. Ujistěte se, že máte chodidla přímo pod rameny.
  • Udržujte kolena mírně pokrčená, abyste se mohli snadněji pohybovat. Vyhněte se zamykání kolen.
 2. 2 Otočte levé koleno dovnitř a poté levou nohou mírně vykročte doleva. Otočte levé koleno směrem k pravé straně a položte veškerou váhu na pravou nohu. Poté zvedněte levou nohu a vykročte doleva, přičemž koleno při tom otočte zpět doleva.

  Spropitné: Aby byl pohyb dramatičtější, při vykročení otočte nohu tak, aby vnitřní strana chodidla směřovala ven od vás.

 3. 3 Otočte pravé koleno dovnitř a vykročte pravou nohou doprava. Opakujte stejný pohyb, který jste právě provedli na pravé straně. Otočte pravé koleno směrem doleva a váhu přesuňte na levou nohu. Poté ustupte zpět na pravou nohu.
  • Když vykročíte doprava, otočte své tělo také směrem doprava.
 4. 4 Proveďte otočení a vykročte znovu na levou stranu a přidejte dvojitý krok doleva. Otočte levé koleno dovnitř, stejně jako předtím, vykročte doleva. Tentokrát však dvakrát dupněte na levou nohu, takže to skoro vypadá jako koktavý krok.
  • Konečný vzor kroků je vlevo, vpravo, vlevo, vlevo.
  • Pokud máte potíže s dvojitým krokem, ujistěte se, že jste na nohou nebo na nohou. To usnadňuje rychlejší zvedání nohy.
 5. 5 Opakujte kroky, tentokrát od pravé strany. Po zbytek skladby, nebo jakkoli dlouho byste chtěli tančit, opakujte stejný vzorec práce nohou. Začněte na straně, která je opačná než ta, na které jste skončili, aby to plynulo přirozeně.
  • Pokud byl například váš poslední tah dvojitým krokem doleva, váš první krok další sekvence bude napravo.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Zkoušení různých variant

 1. 1 Přidejte pohyb pažemi, pokud chcete svému tanci dodat osobnost. Zatímco základní pohyb zahrnuje držení paží za „X“, jakmile si dáte práci nohou, můžete rukama a pažemi dělat, co chcete. Roztáhněte je před sebe, spirálovitě je spusťte do vzduchu nebo si rukama přejeďte třeba po vlasech.

  Spropitné: Dělejte jakékoli pohyby paží, které vám připadají přirozené, na základě rytmu nebo tématu hudby. Pokud je to například pozitivní rapová píseň, můžete tleskat rukama do rytmu, zatímco pokud jde o pomalejší R & B píseň, můžete si pomalu kroutit rukama nad hlavou. 2. 2 Otočte hlavu opačným směrem než vaše tělo, abyste získali určitý postoj. Namísto pohybu hlavy tváří ve stejný směr, jakým se pohybuje vaše tělo a nohy, se podívejte přes opačné rameno, aby byl pohyb trochu sassier. Když například vykročíte doleva, ohlédnete se doprava.
  • Můžete také přidat výrazné pohyby rukama, jako flip na vlasy nebo ramenní kartáč.
 3. 3 Pohyb vpřed místo ze strany na stranu pro jemnější variantu. Představte si, že je před vámi rovná čára. Otočte levé koleno jako obvykle, ale místo toho, abyste vykročili doleva, udělejte krok vpřed o několik palců. To samé udělejte po své pravici. Vzniká tak menší pohyb a méně dramatický tanec.
  • S každým krokem se nehýbejte příliš dopředu. Zkuste vykročit jen o 15 palců dopředu, abyste téměř zůstali na místě.
 4. 4 Po každých 4 krocích se vrhněte do nízkého dřepu, aby se pohyb promíchal. Mezi každou sekvenci „doleva, doprava, doleva, doleva“ přidejte tah, kde rychle přejdete dolů a poté vyskočíte zpět. Dřepněte si, aby vaše stehna byla alespoň rovnoběžná s podlahou. Díky tomu bude váš tanec zajímavější, místo aby se pohyboval ze strany na stranu.
  • Pokud chcete, aby byl váš pohyb podobný oblíbenému tanci „pop, lock, and drop it“, sepněte ruce a zvedněte je nad hlavu, když klesáte dolů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Nick Kyrgios bojuje se zraněním kolena a v úvodním kole US Open 2021 se ujímá skálopevného Roberta Bautisty Aguta. Ti dva rozdělili svá předchozí setkání na turné.

SMU hostí ve středu East Carolinu v zápase neporažených týmů. Zde je návod, jak hru sledovat.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Duke vs. Auburn na Maui Invitational 2018, včetně možností, pokud nemáte kabel.

V tomto článku vás provedeme rozdíly mezi různými velikostmi a délkami hlav tenisových raket, jak každý ovlivňuje výkon a další.

Jak mít větší sebevědomí a mít se rád. Jste dívka a v současné době máte vážné problémy s nízkým sebevědomím? Pochybujete o sobě pravidelně? Tento článek vysvětlí, jak si můžete zvýšit sebevědomí, sebevědomí a ...